Glavni meni

5.1 MotoManijacenje, 17ti septembar, Petnicko jezero

Započeo UFF, 12 Septembar, 2011, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya


zmiya

Laziæ wing

Klopa je u levoj ruci a salata u desnoj..

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya


The One

Citat: gile74 poslato 18 Septembar, 2011, 21:37
Stigo i ja kuæi posle pregleda ruke, sreæom nisam ni¹ta slomio , iskoèio lakat ja ga sam vratio nazad al ne tamo gde treba . Sutra kod dede u Pazovu da me dopravi . :'(
dobro je, brz oporavak!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

malo pre ovih slika je gile pao i izmestio lakat, dobro je sto covek postuje sebe, pa je i za tih 300 metara kolko je trebalo da preparkiramo motore obukao jaknu i kacigu.....

pijemo colu koju smo nasli nacetu od prethodnog dana i cekamo Vlajka i Nensy da prebace gileta i motor do kosjerica odakle je gile vec organizovo sebi prevoz do kuce....

drz' se gile i brz oporavak.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

posle toga smo krenuli za bg i ja sam uspeo da ne padnem.....lepo parce puta, malo sam opustio ruku na gasu, al ne preterano....

nailazim na krivinu i vidim rizlu u krivini, cenim da imam vremena da usporim dovoljno da prodjem krivinu knap kolotragom gde skoro pa nema rizle....medjutim malo ispred krivine, pre rizle mi

prokliza zadnji tocak, (da l' je zbog prasine ili nezagrjanih guma ili oba ilil neceg treceg...bmliga) i izmesta me iz putanje odlazim na rizlu, adnji tocak slece s puta, zavrcem gas, krecem se na

stranu, pogled usmeren na izlaz iz sranja, zadnji tocak hvata asfalt za trenutak stajem i pomislim spaso sam se, dok to pomisljam osecam kako ce inercija da me prevali, skacem s motora i

nastavljam peske par koraka.....

to se desilo ovde pored ovog velelepnog zdanja, gde zivi Sava Savanovic...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

posle toga kafa na divcibarama.....

samo nisam vido kakve su to sise njih dvojca ugledali, kad su im pogledi takvi....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya


zVuk

stete.....kozmeticke uglavnom....skoro pa da i nema.....malo izgebana plastika, pukla zabica koja drzi plastiku, malo iskrivljen desni fuzaster i nosac migavca. ovo sto je pokrivljeno moze da se popravi cekicem....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Tako manijaci padaju, bez posledica... Moramo Giletu da objasnimo za sledeci put, kako da pravino padne...

zVuk

lazicu, citaj pazljivije, nisam pao....pao je motor, a ja sam nastavio peske....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

antibiotiku citaj ti pazljivije... jel se ti zoves gile? :D

zVuk

PRVO kaze da manijaci padaju bez posledica, a gile je nazalost imao posledice.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Ja dr¾im èasove. Posedujem sve kvalifikacije i ekstenzivno iskustvo. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?