Glavni meni

Shop Trade Ploèice Ferodo, platinum, sinter...

Započeo sasafilipovic, 12 Septembar, 2011, 13:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

E na¹ao sam prodavnicu, uglavnom rade veleprodaju ali imaju i jednog èoveka koji radi malopreodaju. Firma je SHOP TRADE D.O.O tel-011/3510101  tel. 011/3510101. Nalaze se u Rakovici Patrijarha Dimitrija.
Imaju sve od delova ja sam kupio ploèice. FERODO zadnje ploèice za SRAD 600 ko¹taju 1500 dinara. Za drugara, GSXR 750 K5, prednje FERODO sinter ko¹taju 2200 dinara.
Ja sam na http://www.ferodoracing.com/catalogue/index.php prona¹ao koje ploèice idu na moj motor i odmah sam tra¾io po ¹ifri da oni ne tra¾e po ¹tampanom katalogu.
©alju delove i brzom po¹tom

zemunboy

Daaaaa, a ja trubim u svakoj temi o plocicama za ovu radnju, ali niko nece ferodo, valjda ima mnogo jeftin pa kupuju carbon lorean kao da voze MotoGP :P :P :P :P :P

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

sasafilipovic

Ja sam prezadovoljan, dodu¹e nisam pro¹ao neku kilometra¾u, ali dobro koèe, ne ¹kripe i ne pregrevaju.

davidoff

Ja sad zvao tj. pre par sati  ;D... 2696+pdv za mene...znaci oko 3200din sto nije Bog zna koliko nize nego u ostalim radnjama koje drze Ferodo...pricam o sinteru...
We won't forget you Marco....


pit



                Svaka informacija je korisna pa i ova.Ja sam skoro pozadi stavio te ferodo sinter .....koce i ne skripe ...sta ces bolje.Mmnogi pricaju kako je ferodo sranje...mada je meni ovo bio test koji je prosao tako da cu da narucim i prednje.

sasafilipovic

Citat: davidoff poslato 12 Septembar, 2011, 21:10
Ja sad zvao tj. pre par sati  ;D... 2696+pdv za mene...znaci oko 3200din sto nije Bog zna koliko nize nego u ostalim radnjama koje drze Ferodo...pricam o sinteru...

hmmm... èudno. Meni su rekli cenu minus 12%. Ploèiceza K5 su bile 2500 din minus 12% to je oko 2200. Nije uop¹te spominjao PDV, mo¾da ga nisi dobro shvatio. U jednij radnji u (to¹in bunar ali ne bih da navodim ime) za K5 sinterice, ferodo, ko¹taju 3600dinara (7200 za oba diska). Razlika je ba¹ velika.

davidoff

Javio mi se lik iz veleprodaje jer je bilo oko 18h a maloprodaja radi do 17:30h i rekao mi cenu bez pdv-a 2696din.....e sad ostaje da pozovem sutra i pitam direktno u maloprodaji mozda mi oni daju precizniju informaciji....


Slazem se da je ovo vrlo korisna informacija... [thumb_up]
We won't forget you Marco....


dzimika

iskustva ljudi sa ferodo plocicama su uglavnom razlicita, ono sto sam ja procitao i cuo jeste da skripe, nece odmah ali posle nekog vremena pocnu
e sad videcemo sta cete pricati posle par hiljada km :P

zmiya


pit

Citat: dzimika poslato 13 Septembar, 2011, 12:32
iskustva ljudi sa ferodo plocicama su uglavnom razlicita, ono sto sam ja procitao i cuo jeste da skripe, nece odmah ali posle nekog vremena pocnu
e sad videcemo sta cete pricati posle par hiljada km :P


        Heheheh zato sam ja stavio samao nazad ....doduse jos ne skripe ali nisam jos presao 2000 km ....videcu kako ce se ponasati na 3000 ili 4000 .pa ako su dobre onda stavljam napred.

Gašpar

Sad sam zvao, i moram vam reci da sam se odusevio cenama. 1310 dinara zadnje plocice za BMW-a :D

AndreyRR

Ja i kum smo imali ferodo plocice na prednjim diskovima,inace vozimo iste
motore,meni su skripale njemu nisu.Zasto ne znam,ali su OK kocile.Ja uglavnom
koristim EBC plocice.

Conti-Moto

#13
Ferodo je vrhunska firma sa vrhunskim proizvodima, jedna od vodecih u ovoj oblasti.
A za one koji ne znaju - skripanje plocica se sprecava podmazivanjem istih.
Novo !!!
Conti ROAD !!

UFF

podmazuju se sprejem za lanac
ili motornim uljem
a ako vam cure semerinzi na viljsukama to je jos bolje-imate besplatno podmazivanje niz viljusku pa pravo na kljesta i disk

Conti-Moto

Plocice se namazu specijalnom mascu za plocice (bakarna mast).
Mast je jako gusta i tvrda ali to ne smeta, radi odlicno svoj posao.
Novo !!!
Conti ROAD !!

UFF


AndreyRR


Conti-Moto

Novo !!!
Conti ROAD !!

AndreyRR