Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini


kepo

Mislio sam da je mozda previse takmicarski motor za bas teske terene. Koliko vidim drustvo je vise u enduro fazonu.

Gavrolini

Drustvo me i jebe, hoce svi lakse motore. Markulja je vec prisvojio lopinov wr. Ja da se pitam ne bih se vracao opet na jebanje po vukojebinama i lomljenje vrata

kepo


mkt


srbac

Tera matori za sve pare.... nema veze sto mu je motor tezi 80kg !!!

Panta Zemunac

Citat: srbac poslato 04 Jul, 2019, 01:47
Tera matori za sve pare.... nema veze sto mu je motor tezi 80kg !!!

Tera matori...Najbolja Afrika Twin za off je RD03 650ccm...ima visi klirens od cetvorke i sedmice, uza je i zadnji pneumatik je 130 a ne 140 ili kao kod nove 150mm!!

Taraba

Najbolja Afrika za off je juzna... na KTM-u.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

lord_oblivion

Citat: srbac poslato 04 Jul, 2019, 01:47
Tera matori za sve pare.... nema veze sto mu je motor tezi 80kg !!!
Monta¾a èudo èini ;)
Iskopaj necenzurisane, da ne ka¾em nemontirane snimke gde se vidi koliko se isprosipa za jedan ovakav monitrani snimak :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

El Jefe

Увек су ме нервирали они што одеш код њих у госте а они ти пуштају филмове или показују слике са летовања. А ово је трипут горе, то је постало нешто као образац понашања да се снимаш и натураш осталима.
Лепо је то рекла она курвештија Сузан Зонтаг да је свако потезање окидача камере акт агресије
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

Citat: lord_oblivion poslato 11 Oktobar, 2020, 23:17
Citat: srbac poslato 04 Jul, 2019, 01:47
Tera matori za sve pare.... nema veze sto mu je motor tezi 80kg !!!
Monta¾a èudo èini ;)
Iskopaj necenzurisane, da ne ka¾em nemontirane snimke gde se vidi koliko se isprosipa za jedan ovakav monitrani snimak :D


истина

Citat: El Jefe poslato 12 Oktobar, 2020, 00:01
Увек су ме нервирали они што одеш код њих у госте а они ти пуштају филмове или показују слике са летовања. А ово је трипут горе, то је постало нешто као образац понашања да се снимаш и натураш осталима.
Лепо је то рекла она курвештија Сузан Зонтаг да је свако потезање окидача камере акт агресије

сурова истина

ЯЭВОЛУТИОН

#3871
svojevremeno je neki tip skinuo sa neta gomilu slika pejzaza i u fotoshopu napravio neverovatan putopis....kad ga je provalio neki lik, skinuli su mu putopis sa adventure foruma...imao sam negde link....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zozon

Citat: El Jefe poslato 12 Oktobar, 2020, 00:01
Увек су ме нервирали они што одеш код њих у госте а они ти пуштају филмове или показују слике са летовања. А ово је трипут горе, то је постало нешто као образац понашања да се снимаш и натураш осталима.
Лепо је то рекла она курвештија Сузан Зонтаг да је свако потезање окидача камере акт агресије
Ja sam za mnoga lepa mesta cuo na forumima, neko ne moze recima da docara lepotu mesta gde je bio pa stavi slike ... nikad nisam imao problem sa tim ...