Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Probao sam dva CB1000 i znam na ¹ta misli¹, Bojane :)

Popsy, ubo si ga kao prstom u dupe, ostaje samo da ka¾em, AMIN!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bojan


Popsy

zaboravljamo da se nekada vozilo i provodilo sa nevidjenim kr¹evima bez ve¹anja, bez koènica, bez èepova...

! No longer available

sad su svi svileni, ako nije ve¹anje ohlins ili WP ¾ivot nema smisla :D

sve je to svileno postalo... da se vrati vojni rok, jel tako Zmaje :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Bojan

 
Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2016, 03:04
Probao sam dva CB1000 i znam na ¹ta misli¹, Bojane :)

Popsy, ubo si ga kao prstom u dupe, ostaje samo da ka¾em, AMIN!

Mada iskreno govoreci nebih nikad kupio vise takav motor ala Z1000 ili CB1000 a da mi to bude jedini motor.
Kao treci u garazi moze  [thumb_up] ;D

Kostić

pepsi sere za sve pare : ) taliban je peder (dokaz je javni prostor ) : )

po onim brazlima u kojima ja nikad nisam i¹o, ljudi voze off jer nemaju drugu opciju da stignu tamo gde su po¹li, ne zarad zajebancije, nego zarad ¾ivota. kod nas je off pomodarstveno zabavljaèka atrakcija. velika je to razlika u tom offu.

trial je za pièke   : )

Kostić

Citat: Popsy poslato 09 Novembar, 2016, 03:06
zaboravljamo da se nekada vozilo i provodilo sa nevidjenim kr¹evima bez ve¹anja, bez koènica, bez èepova...

! No longer available

sad su svi svileni, ako nije ve¹anje ohlins ili WP ¾ivot nema smisla :D

sve je to svileno postalo... da se vrati vojni rok, jel tako Zmaje :D

pfff. ovi voze tries na sat. aj nek opale 299 ako imaju muda po tom blatu i ki¹i ;D

Gavrolini

Kosta jesi ikada imao motor koji moze da ide 299? Jesi ikada sedeo na takvom motoru?

DebeliZmaj

gavrolini a ti si isao 299 ... ajeeeste ... :")
ti se nisi rodio kad je kole sa 300, sta tristi .. trista 1,
usao u krivinu na kosutnjaku ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Da imam love kao ¹to nemam sigurno bih imao malog krosera ili endurca od 250-350ccm,znaèi ona honda ili drz..,naravno 4T,ne cvajtara,kurbla ne daj bo¾e,pièka sam...,i ne da mi se kurblat..,i lijepo... Za ¹ume,livade,makadama,ne¹to malo blata,kad padnem da se nema ¹ta sjebat na njemu sem mene..,a da idem po ¹umama sa velikim endurima,kao neki ljudi koje znam,pa ih uni¹te...,kad motor padne,ako nema¹ dvojicu pored sebe mo¾e¹ se slikat....
Al da se vratimo u realnost,para nemam..,tako da se dr¾im asfaltine....,i ona mi je prioritet...
jin-jang

Bojan

Ajde da vodimo Kostu na sledeci xRoss. Umetnicka dusa a ovako zabrazdio  [neampojma]

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 09 Novembar, 2016, 14:16
Da imam love kao ¹to nemam sigurno bih imao malog krosera ili endurca od 250-350ccm,znaèi ona honda ili drz..,naravno 4T,ne cvajtara,kurbla ne daj bo¾e,pièka sam...,i ne da mi se kurblat..,i lijepo... Za ¹ume,livade,makadama,ne¹to malo blata,kad padnem da se nema ¹ta sjebat na njemu sem mene..,a da idem po ¹umama sa velikim endurima,kao neki ljudi koje znam,pa ih uni¹te...,kad motor padne,ako nema¹ dvojicu pored sebe mo¾e¹ se slikat....
Al da se vratimo u realnost,para nemam..,tako da se dr¾im asfaltine....,i ona mi je prioritet...

tera te baksuz sto volish ustase i sto idesh u m....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 09 Novembar, 2016, 11:12
Kosta jesi ikada imao motor koji moze da ide 299? Jesi ikada sedeo na takvom motoru?

jok. al sam imo dva matika i jednog apenca. ati?

Kostić

Citat: Bojan poslato 09 Novembar, 2016, 15:58
Ajde da vodimo Kostu na sledeci xRoss. Umetnicka dusa a ovako zabrazdio  [neampojma]
bolje nemoj, polomiæu vam ktm pa æete posle da se ¾alite

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 09 Novembar, 2016, 21:59
Citat: Gavrolini poslato 09 Novembar, 2016, 11:12
Kosta jesi ikada imao motor koji moze da ide 299? Jesi ikada sedeo na takvom motoru?

jok. al sam imo dva matika i jednog apenca. ati?
Vise komada

Kostić

bogati, eto bolji si od mene. ja nisam nikad seo na 299, ti verujem jesi, èim pita¹. e neka si. bravo za tebe.

Bojan

Citat: kosta66 poslato 09 Novembar, 2016, 22:00
Citat: Bojan poslato 09 Novembar, 2016, 15:58
Ajde da vodimo Kostu na sledeci xRoss. Umetnicka dusa a ovako zabrazdio  [neampojma]
bolje nemoj, polomiæu vam ktm pa æete posle da se ¾alite

Kosta nema KTM tako ne sekiraj se

Kostić

a pa onda ni¹ta od posla. ja samo ktm mogu da teram na taj va¹ ikskros. sve ostalo je tetka

Bojan


Bojan

Citat: kosta66 poslato 10 Novembar, 2016, 00:38
a pa onda ni¹ta od posla. ja samo ktm mogu da teram na taj va¹ ikskros. sve ostalo je tetka
Moj drug ima KTM bicikl, moze?

Lazic

Citat: Popsy poslato 08 Novembar, 2016, 22:55
od motora za koji smatram da je univerzalan i koji bi zeleo da imam je KTM 690 enduro i metla.. za bolje nisam :D
Prvo da oslabi¹ 40 kila, kakav ktm 690 i metla sa 150kila, be¾i tamo... :P




Citat: Gavrolini poslato 09 Novembar, 2016, 00:24
Citat: Andreja poslato 08 Novembar, 2016, 23:34
Jbg, svima zinulo dupe za veæe. Taman kad steknem uslove da redovno vozim i odr¾avam motor koji imam, mene poène da zanima neki drugi. Radim na tome (protiv toga) :D
Uopste te ne razumem ja vec godinama vozim isti motor i nikad ga ne bih menjao. P.S.danas mi covek nudio dominatora i para lepih za xr ali nisam bas toliko lud :)
[rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]




Citat: Popsy poslato 09 Novembar, 2016, 03:00
Citat: Andreja poslato 09 Novembar, 2016, 02:44
I dalje stojim pri tome da su XT i njemu slièni idealni motori za "sve". Ni u èemu najbolji ali mo¾e sva¹ta. I offroad (pa èak i te¹ki ali to vi¹e lièi na rvanje), i po gradu, i auto-put, kad mora...
daj da preduhitrim Gavru... to "te¹ki" nema veze sa hard endurom... trail je plafon gde te¾e enduraèe idu (znaèi nekakav put, kozja staza...) ... kad krene s kamena na kamen ozbiljnije nema tu ¹ta da se tra¾i...

da su univerzalni motori jesu... da sve rade "dobro" 3, rade... nekome to nije dovoljno, nekome jeste... ¹ta god, jebe¹ ti to ako ima¹ motor na kome nisi sreæan... svi mi imamo ¾elje, ali ukoliko ne mo¾e¹ da nadje¹ za svoju ¾elju ne¹to sa minimumom para... sigurno neæe¹ biti sreæan ni sa onim o èemu sanja¹... opet æe neki drugi da bude bolji lep¹i... ko magarci izmedju dva sena...

ukratko... ¹ta god da je, samo da ima dva toèka i da je tvoj ;)
Mo¾da sam lud, ali ni posle 7 godina mi klepetalo nije dosadilo... ;D Samo da je 750cc... :D