Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Dobro je kosta ti si jedini muskarac na svetu. Svi ostali su svilene picke. Samo si ti stara kajla i sve radis muski. Jbt kad bi te neko shvatao za ozbiljno pomislio bi da si stvarno neki zajeban igrac , a ne kenjator na forumu koji kad sa sradom sidje na zemljani put tripuje da je vozio zajeban enduro. Ovo gde sam se zadnji put zaglavio je bar 20km od zivog coveka. A da sam ostavio motor verovatno ne bih ni znao da se vretim po njega jer nisam vozio putem kao ti. Ali dobro sta je tebi pricam o planini i sumi kad je tebi i kosutnjak hardcore. Cuo sam da su po tebi snimili tarzana i knjigu o dzungli. A i da si ti Bear Gryllsa licno obucavao i naucio sve sto zna.

Gavrolini

Citat: lord_oblivion poslato 29 Oktobar, 2016, 21:53
Citat: Gavrolini poslato 29 Oktobar, 2016, 21:17
...kako izvuci motor a ostecenja smanjiti na minimum...
Nemam ideju.
Pa i ne mozes da je imas jer jednostavno u ozbiljniji enduro se ne ide sam. Pa cak i na laganijem enduru moze da se desi da ostanes u kvaru ili povredjen. Signala nema i sta onda? Pukla butna kost? Mislim znam da bi kosta odhodao na rukama i jos u zubima poneo motor. Dosao kuci i sam previo jer je bolnica za svilene nego pitam sta onda za nas smrtnike svilene?  Ovako kad je sa tobom neko , taj uvek moze da pomogne ili bar da ode po pomoc.

lord_oblivion

Ja ne vozim taj ozbiljan enduro, vi¹e razgledam predele. Vrlo èesto sam. Do sad sam imao dosta puta priliku da se zaglavim u blatu do migavaca ili da se prevrnem u jarak u minus. Da mi se to desilo, ja bih ostao na nogama a motor izvuèem na kanapèe a da ne moram do prvog sela po traktor.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

po takvim mestima gde si se ti zaglavio, ja sam se zaglavljivao pre petnes godina. ja bar ne serem po stazi koju nisam vozio. cenim da ti bolje od mene poznaje¹ ko¹utnjak, pa zna¹ jal je te¾ak, jal je koka kola. rodio sam se ja mnogo pre tebe a srbiju opet znam mnogo bolje nego ti. iz jednog prostog razloga. mnogo sam se vi¹e po njoj vozio od tebe. al ne mnogo. premnogo. ne po asfaltu, nego po d¾ungli. sad nemoj da ide¹ po planinama i da se raspituje¹ kod medveda, da li me je viðao na susednom brdu : ) a da se u takve igre ne ide sam, to je taèno. i da, ja sam mu¹karac od roðenja. : )

odo na svadbu da se u¹ikam i da teram kravu po kafani. vi se blatite po baricama. : )

Kostić

#3324
i da, teraæu tele od dominatora svakom kateemu u dupe uz masnu banderu i jo¹ æu da ga poguram. ne boj se. nego ti majstore, da ode¹ negde preko i da cepa¹ trial. jebo enduro, to je sport za devojèice i dokone bogata¹e kojima je dosadno pa se valjaju po blatu i slikaju se za poster.

:-* [cheers]

Andreja

Ahahaha, sad æu kao Laziæ naopaki, Kosta, Gavro, mnogo vas volim! :D Nastavite!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 29 Oktobar, 2016, 23:27
odo na svadbu da se u¹ikam i da teram kravu po kafani...

'Ajde Kole, pohvali nam se, ¹to si tako skroman  [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


aæimo

Kosta ktm gonic, dovedite mu jednog pa da se vidi kako ga goni.

srbac


srbac


Gavrolini

Ma kosta je vrhunski vozac samo tu vrhunsku voznju jos niko nije video. Ali jbg on je muskarac, krije se kad vozi da drugi ne vide. Nije potvrdjeno ali prica se da je jarvisa na erzbergu sa dominatorom obisao ali to niko nije snimio. A walkera je na romaniaksima jos prvi dan otkinuo sa sradom. Hvalite me moja usta kad vec nece tudja. Kole bato ne ide ti u tim godinama da pricas decije price. Idi kravom do pijace po papriku i leba. Za veci enduro i nisi.

grber

Citat: lord_oblivion poslato 29 Oktobar, 2016, 21:06
Dobro sve, al' ¹to se cima¹ da dr¾i¹ motor uspravno dok vuèe¹ ? Kad si sam to je nemoguæa misija.
Ja sam i dalje za koturiæe i testericu tipa
Opusteno, obe varijante su korektne, pa kako se ko od nas svilenih pickica odluci...  ;D

Cisto mali savet za nekog ko zeli da nabavi nesto od ova dva: nabavka dobrih koturaca, karabinera i uzadi moze lako da premasi cenu druge varijante.

Bori¹a


Darko

Eeee , nemate vi pojima u kakvim je kosta situacijama sve bio , ali da bog pozivi dve nize ... uvek su ga spasavale...

Nego mene zagolica jedan podatak... rece kosta da si presao oko 10.000 km ove sezone ... ako uzmemo da motor trosi pet,sest litara na sto , to je oko 600 l goriva , pa puta oko 140 din po litri , to je nesto preko 80.000 din...

Ako si dao 80.000 din za gorivo - cemu onda cele sezone "daj cigaru" , "plati pivo" , "sipaj mi gorivo" , "ponesi kafu ako dolazis" i tako jos milion , da ne nabrajam ?!?

;)

ЯЭВОЛУТИОН

zato sto je kosta takav po celom telu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

pa Darko da ne ``zicka`` ne bi imao 80.000 za gorivo :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Jbg, ja za cenu dva piva u kafani mogu dva dana da se vozim na posao pa opet popijem i platim ta dva piva i vozim se na posao.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini