Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Kurac nije, znas ti koliko kostaju ovi programi za ovakve efekte i ovu montazu.  Ne moze u fs to da se odradi :)

srbac


Gavrolini



srbac

#3244
Od 12 te minute pa nadalje se vidi kako je sniman spot a i sve ostalo !



! No longer available

Na 5.30sec udara u camac !!!


! No longer available

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

zamoljavam onu dvojcu, ¹to oru po ¹umi, da ne seju onoliko blato na asfalt, mogo sam da padnem onaj dan.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


Hattrick


pera-s


Kostić

pada trulo granje, ima blata, mokro, far na kanarincu ni za kurac... ko mi dao minus?

Hattrick

Pa sta bilo, jesi li pao, ili se povredio, polomio nesto na motoru ?

Kostić

jok ja sam nastavio da vozim a kanarinac je lego da odmori. naravno da sam pao. onda sam sedeo tako i smejao se, sliko , ustao, digo ga, saèekao minut, startovo i oti¹o dalje. sme¹no je ¹to je prednji toèak preskoèio a granu a zadnji ime izbacio tako da mi ni dupe nije pomoglo, pa sam se malo opru¾io. al sme¹no. nesam sjebo ni¹ta, malo rep i fudaster i onaj sveti kurac sa strane, slajder be¹e. i malo prednji migavac. mene ni¹ta, seo na dupe.

Hattrick

Pa dobro, znao je tebi smrad da ide u kanal da proseta i bez tebe na njemu, pa rek'o mozda i ovaj uhvatio pelcer  :)
Dobro da nista nisi na sebi skrsio, jebo plastike, to se sredi pred prodaju  ;D

Kostić

ma jebem im kevi i ko je osmislio ovaj far kad ni za kurac nije. staviæu dva boèna za noæne sesije. a da nema amortizer volana kurac bi ja pao. to jebe po ¹umi.

mkt

stedi lovu za neki enduro tebra, bice ti mnogo zabavnije a ovaj stekaj da juris po azvaltu  ;D

Gavrolini

Prodaji taj motor dok iole jos lici na nesto :)  i sto stvarno ne razmislis o nekom enduru ili bar ovaj ogradi neki barovima kao stunteri. Sve ja kontam ,ti si njega kupio a ne on tebe itd ali greota je.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Koji minus? :)

D¾abe ga ubeðujete, neæe taj kupiti enduro niti æe paziti kanarinca, kako ludaku objasniti da je lud? :) Samo da se on ne sjebe, jebo motor...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D