Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Bane je izgleda poceo da zabacuje zadnji tocak  :P :P :P

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


mkt


damir1994

https://www.youtube.com/watch?v=5LOIFtI9rIA

Konacno sam i ja bio na erzbergu, ko god ima mogucnost da ode pogledati nece pozaliti 100%.

srbac

Ovo ti je najgori klip ikada postavljen!!!  :P :P :P

Bishke

You should do one thing every day that scares you

damir1994

Ne znam sta se tacno desilo jer nisam gledao, pao je u krvini na drugi dan prologa. Vjerovatno je izgubio kontrolu i ruzno pao, nakon toga je odvezen sa hitnom prema vrhu i mislim da je helikopterom dalje prebacen ali NISAM SIGURAN.

mkt

idi bre u pm
pomislio sam da si se ti omlatio


damir1994

Ovaj vikend sam vozio trku u kresevu (400km od mene). Nazalost kad sam se vracao sa treninga u subotu prema prenocistu kreten me udario u prikolicu i iskrivio totalno kuku na prikolici a na auto je prebio i tako je proletilo u auto.

Tako da sam jedva uspio srediti prikolicu i auto da mogu ici u nedelju opet na stazu da vozim trku. Prvu trku sam dobro vozio, drzao sam drugo mjesto od starta i onda presao prvog nakon nekoliko krugova i prvo mjesto sam drzao par krugova  i puno sam bio odmakao drugim vozacima, ali u krivini sam pao u blato i jedva upalio motor i tri vozaca su me presli tako da sam zavrsio na 4 poziciji. A drugu trku cijelo vrijeme sam drzao 4 mjesto i nisam forsirao sebe da opet panem.

Zavrsio sam na cetvrtom mjestu za istocno prvenstvo a dobio sam prvo mjesto za BIH Prvenstvo. Jako sam zadovoljan sa voznjom jer mi je prvi put, a i radi auta sam se izgubio nisam znao sta da radim....








zVuk

svaka cast, samo napred.....a auto bi trebalo osiguranje da popravi...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Boban_m

Sreca u nesreci pa motoru bar nije bilo nista.

srbac

Da si nam ti ziv i zdrav a gvozdje se popraviti !!!! Bravo za takmicenje !!!

mkt


damir1994

Ma valjda ce osiguranje isplatiti stetu, bitno da sam uspio skrpati auto i prikolicu da odem odvoziti trku pa onda kuci. Sigurno cu i slijedece godine nastupiti na ovoj motocross trki a mozda vec slijedece sedmice na enduro trki koja je isto u ovom mjestu.

mali_zmaj

ne bih da zapoèinjem mrznju ili slièno,al zar opet vozaè golfa dvice i to ¾ute!!!!!!!    [facepalm]
jin-jang

djolefer

a jesu li te panduri sta pitali od papira za motor.. tj jel imas papire za njega?  meni malo frka da vozim tako jer imam samo kupoprodajni ugovor
:D

Ivan1979

Jel vozio motor, nije.
Sta ima da ga pitaju koji q .

  ;)



ninja66

Citat: djolefer poslato 17 Jun, 2014, 02:15
a jesu li te panduri sta pitali od papira za motor.. tj jel imas papire za njega?  meni malo frka da vozim tako jer imam samo kupoprodajni ugovor
Dok je sin vozio trke transportovali smo motor uz papir iz kluba,koji opet kaze da je motor vlasnistvo kluba i namenjen za takmicenje,tj. nije za upotrebu van staze. To pije vode kod vecine pandura, mada su neki imali i sa tim papirom problema.
Zato smo sledeci motor uzeli sa papirima (kupljen nov kod nas).