Glavni meni

Poginuo je nas brat Isidor, moto trke ostadose bez jos jednog vozaca

Započeo RoaD GunneR, 04 Septembar, 2011, 02:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RoaD GunneR

Na povratku za NS iz danasnje voznje na putu Sabac- Ruma, poginuo je nas brat Isidor Fodor, sta se tacno desilo niko od nas nije video jer je vec pao mrak i bili smo svi na jedno 20ak sekundi razmaka, kada je sledeci iz grupe naisao sve je vec bilo gotovo. Isidor je bio iskusan motorista, vozio je trke ali.... da li je on sekao krivinu ili je auto presao u njegovu traku ..............  


Gašpar


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

jerej

Gde je poginuo? Mi smo nocas culi da je neko iz NS poginuo u selu Jarak, pa da li je to on ili?

RoaD GunneR

Citat: jerej poslato 04 Septembar, 2011, 13:41
Gde je poginuo? Mi smo nocas culi da je neko iz NS poginuo u selu Jarak, pa da li je to on ili?
Kilometar pred prelazak preko auto puta od Sabca ka Rumi, koliko sam ja sinoc shvatio u onoj ludnici, tu je negde i Jarak blizu

ЯЭВОЛУТИОН

pazite ljudi...dosao septembar, vratili se ludaci sa mora....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jerej

To je verovatno poslednja krivina pred nadvoznjakom koja je odnela mnogo zivota. Mi smo culi drugu verziju, kazu na vestima od sinoc da je neko sa skupa isao u pecenjaru u Jarak i da je poginuo. Kad sam dosao kuci nocas sve vesti sam pretrazio na internetu i nista nije pisalo. Danas ipak vidim da je istina.  :( :(

Nadalina

Dzukela u podznaku

Major


nano


RoaD GunneR


bigsheki


ness