Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Veliki servis oko 30.000 din... cene ovoga sto si pitao stavrno ne znam , pogotovo sada kad imas i polovne , i remont se radi istih i trista cuda ...

Dodao sam u prethodnom postu na sta da obratis paznju

Toma RR

Hvala ti puno na ovako opsirnom odgovoru. Nadam se da ce mi se zalomiti neki solidan primerak.

Toma RR


viper

Rekao bih da desni far ne stoji kako treba, mo¾da je imala manje èukanje.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

Citat: Toma RR poslato 23 Februar, 2017, 21:16
Hvala ti puno na ovako opsirnom odgovoru. Nadam se da ce mi se zalomiti neki solidan primerak.

Nema problema , taman posla...

Ja sam "na talijanima" evo vec 10,12 god , tako da imam kontakte za sve i svasta ... ako treba neki deo , savet ili sta gde da radis , s obzirom da si iz BG - a , slobodno zovi ... delove nabavljamo po povoljnim cenama , i majstori u servisu su mi odlicni drugari ( jedan od najvecih razloga sto ne napustam fiata je taj servis , i sve to sto imam od njih ) ... poslao sam im puno drugara , svi su bas prezadovoljni , i znam i slucajeve gde su spasili ogromne stete od kvarova iako nisu imali obavezu ( da ne davim sad o tome ) .. kad ih upoznas videces kakvi su kraljevi ... kad je nesto i skuplje , moze na rate , na ovo na ono ;) pomazu u trazenju retkih delova itd itd

Jednom recju - bezbrizan si ...

Ako nadjes auto iz Bg - , slobodno kod njih na kratak pregled pre kupovine ;)

Toma RR

Cimacu naravno, hvala ti  [cheers]

Lepo je znati da postoje jos uvek takvi servisi.  Bicemo u kontaktu u svakom slucaju.  :)

Lazic

Citat: Darko poslato 23 Februar, 2017, 20:49
Mali servis 9.200 din ...
Ovde ne¹to ne ¹tima, 4 litra Total ili Elf sintetike 5w40, filter ulja, filter vazduha, filter klime, za 1.8 Pikasa izaðe 4000, jo¹ crvena za zamenu, ukupno 5000... Ja odem u Ariljsku kod Laze u perionicu, zamena ulja i filtera 300 kinti, znaèi 4300... ©ta za Stila ko¹ta jo¹ 4 ili 5000...? Ako hoæu i pregled, odem kod drugara u servis, pa umesto tih 300 dam crvenu... Kupili smo ih u isto vreme, znaèi samo na toj razlici za 4 godine u¹tedeo 20.000...

Darko

Ajde ljubi te brat objasni mi kako 4l ulja i sve to sto si nabrojao izadje 4.000 ?!?

( nisi nikako mogao da ustedis 20.000 ... ja nisam menjao agregat , jer moj nije zvekete ;) )

PS - ulje koliko vidim ti je oko 3.200 .... ne znam kako u 800 dingera uguras filter goriva , filter vazduha , filter polena ...




Darko

Na poslu sam , pa na telefonu na brzinu naidjoh na bilo koji sajt...

Razlika je zbog toga sto ti vozis na benzin, a jtd je dizel

Eto , ima i za stila benzinca servis za 5 crvene ;)






Lazic

#1389
Citat: Darko poslato 24 Februar, 2017, 00:22
Ajde ljubi te brat objasni mi kako 4l ulja i sve to sto si nabrojao izadje 4.000 ?!?

( nisi nikako mogao da ustedis 20.000 ... ja nisam menjao agregat , jer moj nije zvekete ;) )

PS - ulje koliko vidim ti je oko 3.200 .... ne znam kako u 800 dingera uguras filter goriva , filter vazduha , filter polena ...




Poskupelo ulje od poslednjeg servisa... :o Imam negde raèun, slikaæu... Znam da je ulje bilo oko 2000, sve zajedno 4050... Znam da je bila skoro ista cena Elf i Total.

Predpostavljao sam da tvoji drugari ne klepaju toliko, nego ne znam ¹ta jo¹ ima za dizela... Filter goriva? Skuplji filteri...?

Ah da, agregat koji je realno neuni¹tiv(pitaj taksiste koliko prelaze) sam ja uspeo struèno d'ubijem, ali ovaj sada¹nji sam platio 150e i nisam radio veliki servis koji je oko 300, tako da sam realno u¹tedeo para... :o ;D Obzirom da sam ja u pitanju, logièno... :D

Darko

A i taj bratic sto menja sve to za 300 dingera , nije mi jasan nikako ...

Da stoji na semaforu i to vreme koje mu je potrebno da ti uradi servis , da utrosi na ribanje soferki - ako ne bi nakupio vise od 300 dingera evo gde sam...

Ja jesam muvalo ,¹aja paja,  i imam zilion i jednu kombinaciju itd itd , ali kad ponekad cujem tebe sa nekim cenama kombinacijama i postovima - ono , skidam kapu  

Ili si Kosta fazon ( ide 300 na sat i nosi psa sa sobom ) , ili si jednostavno jebeni seronja koji treba da igra loto

;)


PS - eto , sta rekoh ... covek kupi agregat za pikasa za 150e ?!?!??

Alo !!!!!!!

Darko


""Predpostavljao sam da tvoji drugari ne klepaju toliko, nego ne znam ¹ta jo¹ ima za dizela... Filter goriva? Skuplji filteri...? ""

Pa eno , okacih ti sliku iz nekog servisa , jebem li ga...
U dizel moze da ide svasta ali ja mu mecem ovu seleniu WR diesel koje je bruka dobro ulje , ali je skuplje malo ... samo to mi izadje preko 4.500....  dalje , onaj filter za naftu je isto ogroman ..jebem li ga , svasta nesto...

Skoro sam pisao u onoj temi ... kupih ga sa 157.000 , sad je oko 230.000 ... nista sem redovnog servisa - NISTA !

Kenjam , sad se setih ... grejac retrovizora sam menjao pre nedelju dve... celo ogledalo sa grejacem - 450 din , novo , u prodavnici :)

Lazic

Mige i ja smo jurili agregat, na¹ao mi ga je majstor sa pitanjem jel' ti nije mnogo 150e... Inaèe bila je naka nesta¹ica 1.8 agregata, na¹ao sam bio dva za po 350, al' nisam hteo jer mi je Mige rekao da su 150-200. Pitaj Migeta ako njemu veruje¹... :P

Auto perionica Laza, Ariljska 8
Zamena ulja i filtera(ulja) pre godinu i po, 300 dinara. filteri vazduha i klime se menjaju za 2x65 sekundi... :D


E da bre, jesam jebeni seronja koji treba da igra loto, ali u to ime nikad se u ¾ivotu nisam kockao... ;D Logièno zar ne? ;D

Nisi samo to menjao, nemoj sad da kopam po forumu... :P ;D

Darko

E pa jebem li ga , tolko je...

Ja obicno radim servis u servisu a auto perem u perionici ...

Ti , posto si naopak , u perionici menjas ulje , ne bi me cudilo da u servisu peres kola , jebem te naopakog

Hahahah

PS - pa menjao sam vrata vozaceva , kad me lik spicio , ali tu se nisam iscimao puno , nasao sam stranca u istoj boji , dao 40e , odneo vrata kod Lakija i namontirase mi za crvenu ... lik koji me zveknuo mi dao dal bese 80 ili 90e

Al to nije kvar

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Jok, odustao sam od pranja pro¹le godine... Pa da, od poslednjeg servisa... :D :D :D


Da, za¹to nisam radio veliki servis na agregatu koji sam kupio...? Pa logièno, neko ga je uradio malo pre nego ¹to sam ga kupio... ;D

Darko


UFF

ko jos placa zamenu ulja i filtera jbt?
ako si retard pa ne umes duradis sam onda kupis sve filtere i ulje u jednoj prodavnici i oni ti zamene za dz ili te posalju u servis sa kojim saradjuju da ti oni zamene za dz

i to je manje od 300 dindzi

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 24 Februar, 2017, 00:59
Da, za¹to nisam radio veliki servis na agregatu koji sam kupio...? Pa logièno, neko ga je uradio malo pre nego ¹to sam ga kupio... ;D
Reko ti prodavac ;D

UFF

sto bi ga lagao   ;D

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 23 Februar, 2017, 23:35
odem kod drugara u servis, pa umesto tih 300 dam crvenu...

Znaci klepa drugar onako ortacki :D