Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


BOKYBOY

#1301
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2017, 21:14
Hrvatski njuz.net... ;D
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2017, 21:14
Hrvatski njuz.net... ;D

...nije cak ni smesno...  :)

Edit: Predjoh svojom lepoticom 5k km za pet meseci otkako je kod mene...i zamislite...nije ni stucnula niti videla majstora, palila na cvrgu na -20...trosila 10L po gradu i 7L na otvorenom...a hebo sam joj mamu...idemo dalje... [yahoo]


p.s. I zamislite jos veci sou...ne lupkaju trapovi jbt!!!  :o

Jes prljava al lepa...


free image hosting

misa-pei

Tu ne¹to ne valja. To nije Alfa. Alfa mora da se raspada, lupa i da stoji u kvaru. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

BOKYBOY

Citat: misa-pei poslato 27 Januar, 2017, 12:24
Tu ne¹to ne valja. To nije Alfa. Alfa mora da se raspada, lupa i da stoji u kvaru. :D :D :D

...to me i plasi, mora da je neki mutant...
...ma bolje ja to da prodam i uzmem nekog Svabu...il onog lubenicara Stila... [panic]

misa-pei

Neeeee, glupo je. Najbolje Dvicu. Klotaru.
Država je najveći neprijatelj naroda

BOKYBOY

Citat: misa-pei poslato 27 Januar, 2017, 13:07
Neeeee, glupo je. Najbolje Dvicu. Klotaru.


...to vec imam... [rofl]

Gavrolini

Ako neko cuje da prodaje korektna 156 karavan ali samo 2.4 jtd ja sam zainteresovan. Moze i da je istekla registracija ali i da je cena normalna.

Grof

Glupo pitanje (ali ja sam gledao isti model) pa mi dosta komada upalo u oèi na polovnim automobilima... ni jedna ne valja?
P.S. nisam se ba¹ ni u te 2,4 udubljivao zbog registracije gledao sam 1,9 jtd i benzin/plin

friziderdzija

Citat: BOKYBOY poslato 27 Januar, 2017, 11:44
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2017, 21:14
Hrvatski njuz.net... ;D
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2017, 21:14
Hrvatski njuz.net... ;D

...nije cak ni smesno...  :)

Edit: Predjoh svojom lepoticom 5k km za pet meseci otkako je kod mene...i zamislite...nije ni stucnula niti videla majstora, palila na cvrgu na -20...trosila 10L po gradu i 7L na otvorenom...a hebo sam joj mamu...idemo dalje... [yahoo]


p.s. I zamislite jos veci sou...ne lupkaju trapovi jbt!!!  :o

Jes prljava al lepa...


free image hosting

lepa gtv...samo ti tablica nije na pravom mestu....gotovo je svetogrðe staviti alfi tablicu na sredinu...turi je gde treba da ne navuèe¹ maler...

BOKYBOY

@Friziderdzija-Hvala, bila je tu sa strane, ja sam je stavio na nos, vratio bih je da nasa tablica nije 1m x 0.5m pa mi zakloni ceo migavac i poziciju...a ako je podignem malo onda levi far... [veryangry]
na GTV-jednostavno ne moze tablica tu...sem one male Talijanske  :'(


ЯЭВОЛУТИОН

napravis nasu ali da je manja kao italijanska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2017, 16:58
napravis nasu ali da je manja kao italijanska

...kaznjivo zakonom...probao vec...

ЯЭВОЛУТИОН

Ako na automobilu postoji mesto za tablicu...i auto je prosao tehnicki....a tablica koja se tu montira prekriva delimicno prednje svetlo ili zmigavac....kako ti da postavis tablicu a da bude po zakonu...
Postoji propis koji kaze da tablica mora imati reflektujucu povsinu.....to su smislili zbog kamera...i postoji dimenzija tablice....ali ne postoji propis da tablica koja otpadne te automatski iskljucuje iz saobracaja....
Realno mogu da te kazne za duboko disanje isto kao i za takvu tablicu..

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Ako na automobilu postoji mesto za tablicu...i auto je prosao tehnicki....a tablica koja se tu montira prekriva delimicno prednje svetlo ili zmigavac....kako ti da postavis tablicu a da bude po zakonu...
Postoji propis koji kaze da tablica mora imati reflektujucu povsinu.....to su smislili zbog kamera...i postoji dimenzija tablice....ali ne postoji propis da tablica koja otpadne te automatski iskljucuje iz saobracaja....
Realno mogu da te kazne za duboko disanje isto kao i za takvu tablicu..
Pri tome ti si ostetio svoju tablicu i vec si u prekrsaju....ako hoce da te drkaju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Ma moze da se napravi manja tablica... znam da je bilo price da je nebuloza da prvo moras da kupis vecu i platis je pa vratis i cekas onda manju koju opet platis... on velike vec ima, sve legalno dakle da ode do MUPa, naruci, kad stignu vrati stare i uzme nove manje(i plati normalno)...

Hurricane

Mo¾e i na ¹oferku s unutra¹nje strane u kabini, mnogo dugo sam vozio tako, zaustavljali me bezbroj puta niko nije ni pitao, i da jeste, otapala na parkingu malopre..

mrle

Citat: Hurricane poslato 30 Januar, 2017, 23:33
Mo¾e i na ¹oferku s unutra¹nje strane u kabini, mnogo dugo sam vozio tako, zaustavljali me bezbroj puta niko nije ni pitao, i da jeste, otapala na parkingu malopre..

Citat: mrle poslato 16 Januar, 2017, 10:28
kupio ram za tablicu i montirao istu. Vozim nekoliko meseci bez prednje tablice. Tablica bila sve vreme na sedi¹tu izmeðu mene i suvozaèa (tri sedi¹ta napred). I sipao skoro 5 litara teènosti za ¹oferku.

:)  :)  :)

Nele_Kg

Jel je poznato nekome gde mogu da se nadju krovni nosaci za 156 limuzinu? Konkretno mi treba za prevoz 2-3 snowboard-a. Nasao sam na samo par mesta kod nas ali cena za polovne je visa nego za nove na ebay-u. Samo nemojte resenja tipa pa naruci sa ebay-a nove, trebaju mi za sledecu nedelju, i svakako ne planiram da potrosim toliko para na nosace :)

mrle

Citat: Grof poslato 10 Januar, 2017, 22:34
Zovi Ne¹u iz Indjije 0638419572... meni je za Lybru uvek bio najpovoljniji a rastura samo italijane.

Citat: mrle poslato 11 Januar, 2017, 10:12
ja kod njega kupio kompletna leva vrata, samo da prebacim retrovizor, pove¾em d¾ekove i stavim svoju bravu, 30e. Stvarno je povoljan, a nema ¹ta nema.

mrle

a vidim sliku na viberu, jedan je od nas :)