Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

ja kod njega kupio kompletna leva vrata, samo da prebacim retrovizor, pove¾em d¾ekove i stavim svoju bravu, 30e. Stvarno je povoljan, a nema ¹ta nema.

Lazic

Taèno sam znao da jo¹ nisi... :D

mrle

Citat: Laziæ poslato 11 Januar, 2017, 10:35
Taèno sam znao da jo¹ nisi... :D

u julu sam kupio vrata... pa je bilo, ajd na more, pa kad se vratimo... dobio 50.000 od osiguranja, potro¹ilo se na moru, pa onda tazbina ka¾e hajde posle Svetog Ilije... pa onda opet èuknem auto napred, branik, hauba, tu se iscimam oko osiguranja, dobijem 60.000+... i potro¹im pare... mislim vrata imam, ruke majstora su tu, samo plastièar za branik i da tast ispravi haubu i materijal za farbanje.

Kada se bolje saberem, sa osiguranjem od motora, dobar sam skoro 3 soma evra :) .

rboban

Hoces malo da provozas moj motor i auto, nesto sam zagustio....
Ride It Like You Stole It

FANTOM

    Evo drugarova vozimo se vec jedno dve godine vrh auto :) Alfa Romeo 147 1.9 Jtd.m 2007 . Mislim da je platio 4600e . Utisci pa auto vrhunski lezi po krivinama ko pegla , ide ko mecava , lep auto . Uzet je sa 17" felnama al su menjane za ove 16"-stice zbog cene guma . Licno meni se nesvidja samo sto nema kozu unutra .Al ja sam seljak covek volim kozu u kolima .
   




    I evo jedna slika za Uff-a da se nasladjuje malo Alfa kod majstora radio se trap  :D , boga mi bila neka cifra od 150 e  [panic]




UFF

150e i nije neka cifra za redovno odrzavanje auta, ako taj auto nije kanta koja ne vredi nista naravno

Slaninar

Citat: FANTOM poslato 12 Januar, 2017, 01:24
Al ja sam seljak covek volim kozu u kolima . 


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Grof

Ako je uradio trap sa Kragujevaèkim ramenima to je dobra investicija, 150e nije puno za to, drzgar je dao 130eura za jebeni spanek PK kaisa na ford fiesti 2000godi¹te.... pa auto vredi celih 1000e kompletan...

FANTOM

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2017, 10:32
150e i nije neka cifra za redovno odrzavanje auta, ako taj auto nije kanta koja ne vredi nista naravno
Auto se redovno odrzava , sve sta treba tako da nema brige .

Grof

Jel nadjen taj TS motor? Gledam jedan 156 2.ots koji je zviznuo na radilici pa i mene interesuje posto je motor

Hurricane

..ne, odustalo se, racija bespo¹tedno porazila emociju

Hvala svima na pomoæi..  [cheers]

pittatore

Pozovi 063/666-156 i kazi da sam ti ja dao broj (budi uporan), letos je rasturio jednu 156 2.0ts, neznam da li je u medjuvremenu prodao motor, pitaj?

Grof

fala :) ..... jel zna¹ neku orjentaconu cifru?

pittatore

Neznam zaista, sareno od do,zavisi sta sve treba.
I proveri ta 156 sto planiras da uzmes da li je euro 2 ili euro 3, ima razlike ova kod njega mislim da je euro 2.

Grof

moram da vidim auto u¾ivo... preko telefona lik nema pojma.... a auto je 2000 godi¹te mo¾e biti oba.... zna¹ za èuveno srpsko muljanje sa papirima... mada lajsne su od euro 3 tj u boji karoserije.....

pittatore

Verovatno je euro 2(ima jednu sondu na izduvnoj grani a ne 2 vidi se odozgo), pogledaj patos i sajtne kakve su.

Darko

Alfisti , jel ima neko kontakt telefon tog lika cuvenog , iz Kragujevca , za sredjivanje trapa ?

Imam nekog drugara , zajebo se i kupio alfu pa da mu dam broj . Xaxaxxaxa

Ivicat

Citat: Ivicat poslato 23 Decembar, 2016, 13:13
Servis MPG Jovanovac (5km od Kg-a).

Rade trapove na Alfama. I to dobro rade.

Ivan 063 84 214 71
Milovan 063 80 346 61

Hurricane