Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Ok je to, nego cipovana je na 150ks a isti taj motor sa 16v daje toliko bez cackanja.

pittatore, ti se kreces u tim vodama, javi ako naidjes na neku proverenu...

pittatore

Ok je to mapa, 30ks ne skodi uopste.
Ce vidim ako natrci neka 159

Kengur

Kazem ti, to sam tad cuo prvi put, a nisam se nesto raspitivao dal je moguce ili ne. :)

pittatore

Sa tim 16v mapama mozes da se igras, moze i launch control da se namesti :)


pittatore

Q2?
Imam mapu za nju 190ks/480Nm :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Alfa je nekada bila AUTO. Famozna Alfa 33 Stradale



Nije dzaba u to vreme Enzo Ferrari govorio "Ja kada prodjem pored Alfe Romeo, skidam svoj sesir".


Od "novijih" samo Zagato.



UFF


pittatore


ЯЭВОЛУТИОН

da se razumemo , meni se svidja fiat 159 1.9 jtd
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick


Andreja

Vi¹e volim oldskularicu kao ¹to je Revo okaèio ali volim i nove, izgledaju vrhunski, u globalu. Samo dok je crveno! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pittatore

Ova na snimku je izvorno 2.5 12v v6, pa je bila jedno vreme 2.0v6tb a sad se sprema jedan 3.0 24v argegat za nju B)

Djerma

Sve ko sve ali TS motori mi se ne svidjaju uopste,mozda sto sam se lose proveo sa mojom alfom..Varijator faze,alu karter..ma sve sto je moglo da me jebe,jebalo me..podizaci..1.6 120ks a trosila mi kao sibica..tricavih 17l na otvorenom i jedva je prodao.Ali da ide,jebe kevu..

pittatore

Samo jtd, TS 8v lanac i V6, nikakav TS 16v,JTS itd

sibin

Citat: Hattrick poslato 21 Novembar, 2014, 20:08
Alfa je nekada bila AUTO. Famozna Alfa 33 Stradale



Nije dzaba u to vreme Enzo Ferrari govorio "Ja kada prodjem pored Alfe Romeo, skidam svoj sesir".


Od "novijih" samo Zagato.




pomesao si malo, enco je radio za alfu to je rekao gospodin ford :)

Hattrick

Citat: sibin poslato 24 Novembar, 2014, 17:44
pomesao si malo, enco je radio za alfu to je rekao gospodin ford :)

Jeste, tacno, pomesao sam. Ovu je rekao Henry Ford.  [klanjam_se]

Enzo Ferrari je bio zaposlen u Alfa Romeo kao trkac i kasnije sportski direktor. Takodje prva Scuderia Ferrari koji je osnovao je sluzila angazovanju na trkama vozila Alfa Romeo. Kada je potpuno prekinuo saradnju sa Alfom, i otisao svojim putem kao konstruktor, vozila koje je proizvodio i angazovao na trkama nazvao je jednostavno "Ferrari". Onog dana kada je njegov samostalni projekat "Ferrari" dobio prvu trku protiv svoje dojucerasnje "kuce", i kada su ga novinari upitali kako se oseca jer je "dobio" nepobedivu Alfu, samo je rekao :"Pobedio sam Alfu Romeo, osecam se kao da sam ubio rodjenog oca".

To je ta permutovana fraza, 'vata me demencija ;D

sibin


Toma RR

Opasno sam se zagrejao za jednu 2.0 jts  :D moze li neko iskreno da mi kaze koliko ona trosi  [cheers]