Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pittatore


UFF


R.I.P.

ride in peace

mihajlo bg

Ode alfa,lepo me je sluzila godinu dana...


sasafilipovic

kako se ¹teluju farovi na 156ici???


sasafilipovic

hvala na linku  [cheers]
ne¹to je sjebano, neæe da se pomera levo-desno

sibin

iskreno farovi na 156 i 147 su uzasno losi, mislim da su najgori deo na njima. ja sam problem resio sa ugradnjom aftermarket projektora sa ksenonima (morimoto projektori) sad ubijaju kako svetle.

sibin



pittatore

Da vidimo koliko ce BMW-istima trebati da svrate u nasu Temu ;D


Black Adder

Neproèitah celu temu, mnogo strana, ali ako nekog zanima, drugar ima servis za Alfe (Fiat i Lanèia) a i poznat je u Bg, Bora Imola, u Ko¹utnjaku u Beogradu. Inaèe je i kolega biker, vozi Triumph Daytonu T595.
https://www.facebook.com/AutoServisImola?fref=ts

WOLVERINE



Imam u ponudi ovakav isti.... u istom stanju za mnogo manje para... do duse plus carina....  da li kupovati.... kakav je auto... kako se prodaje....


http://www.polovniautomobili.com/oglas4078065/alfa_romeo_156_crosswagon_q4/

Kanarinac

#913
Ovaj se izdrogirao sa cenom opasno

Zavisi koliko manje pare, mislim da q4 nema mnogo u ponudi pa postoji sansa da brzo ode ako je cena dobra. Inace alfi na oglasima milion

pittatore

Sve je do 00 dok ne krene pogon da se kvari (nije im mana ali ko zna kako je eksploatisan,odrzavan i koliko je presao), nema ga ni za leka

sibin

ja pricao sa likom koji vozi 156 q4 rece mi da ima od pogona sve da se kupi. samo je fora iz italije naravno, kod nas nazalost nema na stanju gotovo nista. sto se tice ostalih stvari sve je standardno na njoj osim 4x4.

pittatore

Cijena prava sitnica naravno ;D

BOKYBOY

Citat: WOLVERINE poslato 23 Decembar, 2013, 23:46


Imam u ponudi ovakav isti.... u istom stanju za mnogo manje para... do duse plus carina....  da li kupovati.... kakav je auto... kako se prodaje....


http://www.polovniautomobili.com/oglas4078065/alfa_romeo_156_crosswagon_q4/

...moj prijateljski savet,bezi od Alfe,jeste da je dizajn perverzija i takve su i u voznji...ali...pada im cena mnogo brze nego drugima i tesko se prodaju strasno...vencanica sto bi rekli...imao sam GTV i kasnije 145...obe u besprekornom stanju pa se vukle po oglasim godinu dana skoro i na kraju otisle u zamenu...pogotovo bezi od tih ''specijalnih'' modela tipa 4x4 itd...ako bas hoces Alfu,uzmi najobicniju mogucu,najmanje ce te kostati odrzavanje...a trebace ti jer se kvare u PM... srecno...

WOLVERINE


Imam u ponudi i obicnu 156 redizajn... sa 140konja i 6brzina.... za Q4 cena nekih 3500 + carina a za ovu obicnu 2800+carina obe su iz Austrije....  perfektno stanje.... presle oko 240000.... sta im se kvari.....  koga god sam pitao kazu da je sve isto na njoj, vektri c, novoj kromi, saab 93, signum, jbem ga koji jos.... jbg ako je trap u pitanju pa je neznam sta se kod nas nekvari... vozio zadnje vreme kamaru koje kakvih leseva iz uvoza.... sve isto....  jebe nas dzada koja je u qrcu.... 
Stvarno me interesuje sta se kvari na njima... jbg imama servisne knjige od obe....  jbt samo menjali ulje, kaiseve, filtere,,, plocice.... set kvacila... zadnji amortizeri.... nosac motora... remenica klime...




Kanarinac

Jel ti to iz iskustva da se kvare? Pricamo o 147,156 pa i 159