Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


CBRR1

golf 5  dizel sa dsg menjacem u toj opremi alfa joj nije ni prici sa tom polu opremom,a pasat ima highline opremu koja je vrh unutra,nabrajam auta srednje klase,ne racunam amg M brabuse i taj fazon S-ove...

borkos

Realno Alfa najlosija unutra...Ali spolja jebe kevu vecini...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

sibin













realno je nikakva  [rofl] [rofl] [rofl]

Tihi_ZR

Ne uklapa mi se 159 u studentski budzet, treba mi picolovac za fax po zimskim danima jos ovo malo koliko planiram da studiram. Nadam se da ce biti GT, ili cu nekog nemca traziti, ali to mi nije  toliko zanimljivo, previse ih je.

Hohštapler

Citat: Titja poslato 26 Avgust, 2013, 15:45
Citat: KIZA73 poslato 26 Avgust, 2013, 15:38
Citat: Titja poslato 26 Avgust, 2013, 15:32
skoro, ali ima razlika u farovima
inace je sve ostalo kao 147
A kakav je taj put ZR-NS? Ako je los batali ovo.
Prosecan, nije toliko los koliko ljudi kazu, ne otpadaju tockovi

Ma si ti lud?! :D
Gde je ono proseèno, jedini gori put je onaj posle Beèeja ka Senti, a ovaj je daleko najgori magistralni u Vojvodini.
Nema rupa al zato ima popreènih kanala preko celog druma, ko da vozi¹ voz...
Taj put sjebava amortizere i spone i le¾ajeve.

Na motoru mi bude muka ako sam ruèao 2 sata pre toga...  ¾eludac me zaboli ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Titja poslato 26 Avgust, 2013, 19:09
Ne uklapa mi se 159 u studentski budzet, treba mi picolovac za fax po zimskim danima jos ovo malo koliko planiram da studiram. Nadam se da ce biti GT, ili cu nekog nemca traziti, ali to mi nije  toliko zanimljivo, previse ih je.

Ja mislio trebaju ti kola. Ako ti treba picolovac onda idi na operaciju povećanja penisa. I uloži u uske farmerke i trenerke.
Ja sam krenuo od farmerki i trenerki, pa sam se zajebo. Zato ti ovim redom kako sam ja napisao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Tihi_ZR

Ne razumemo se, nema veze... Meni treba samo za prevoz jos pola sezone i posle opet na zimu i to je to. Sad sam u fazi da mi se svidja alfa, ostalo ni ne gledam jer mi je sve bezveze, sem mozda astre gtc. Bitno mi je da izgleda lepo, a ostali automobili su mi odbojni jer ih ima po 100 na svakom parkingu i svi su mi isti.

CBRR1

uuu zaboravio sam skroz na opc...gledaj to,lakse za prodaju i izgleda vrh u toj klasi...

Tihi_ZR

U pravu si (jbg, moram da kazem kad jesi  ;D) ako naletim na neki dok gledam alfu i da je bolji od alfe pazaricu to.

UFF

159 drkanje kako izgleda spolja ali iznutra katastrofa
deluje jeftino u poredjenju sa 3 nemca

KIZA73

Citat: Titja poslato 26 Avgust, 2013, 21:14
U pravu si (jbg, moram da kazem kad jesi  ;D) ako naletim na neki dok gledam alfu i da je bolji od alfe pazaricu to.
Alfe su vencanice, batali.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

pittatore

Bolje da gledam pored sebe nekoga u Vencanici nego u Smokingu ;D

sibin


KIZA73

Citat: pittatore poslato 26 Avgust, 2013, 22:59
Bolje da gledam pored sebe nekoga u Vencanici nego u Smokingu ;D
Pa bice mu smoking kad bude hteo da je proda...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

con3

Kizo zasto vredjas alfu ?

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


CBRR1

alfu vagen ne voli ali alfa njihovim parama ne moze da odoli....opstaje samo ono sto valja...

castor

Znaèi, konaèno æe i Alfa da postane auto? Fala kurcu…




























[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
It's the ride that matters, not the bike…