Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

pa hoce covek sportski fazon a da malo trosi jbga...

Tihi_ZR

Auto vozim samo zimi i na relaciji zr-ns, u voznji automobila ne uzivam, niti ih nesto preterano volim, tako da cu pored izgleda gledati da bude i ekonomican, ako moze, dok mi to kod motora nije prioritet.

CBRR1

pa ti onda uzmi punta dizel,i peglaj...

Tihi_ZR



CBRR1

onda uzmi 159ku ako hoces alfu...imas i golfa 5 sportpaket kupe...al to ti je malo vise para za ova dva auta posto gt imas za 4 soma da biras i to 1.9 jtdm...

Tihi_ZR

Al mi GT lepsi, da mogu, Breru bih radije uzeo, ali ne uklapa se u studentski paket :)

CBRR1

pa za breru ti treba para ko za 3 gt alfe jbga...smarta 8ookuba 3l dizela i peglaj,samo se cuvaj slepera,izbegavaj ih,da te vetar ne izgura sa puta.. :)
ali ipak sacekaj alfu sad kupuje vagen audi,tek ce alfa da oseti revoluciju u svemu,do sada je bila obican clasik...uuuuuuuuuuu :)

sibin

samo se ti nadaj   [rofl] [rofl] [rofl]  mozda dosadni narodni auto pokusava da kupi alfu.  [ludak]

CBRR1

da da vagen kupuje alfu...al vas to boli,kad ste dijabole,parce lima ko parce lima...

Andreja

Fora je ¹to mi dijabole (ljubitelji) mo¾emo tebe da shvatimo kako razmi¹lja¹ a ti nas jok...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andreja poslato 24 Avgust, 2013, 01:20
Fora je ¹to mi dijabole (ljubitelji) mo¾emo tebe da shvatimo kako razmi¹lja¹ a ti nas jok...
CBRR1 razmislja....oksimoron
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

@celavi
Dobar si....


@klemponja

Zar ti nisi onaj koji je u temi o bmw najveci ljubitelj bmw-a
u temi o alfi najveci ljubitelj alfe
u temi o ktm-u najveci ljubitelj ktm
u temi o hondi najveci ljubitelj honde...bla bla bla sine kenjas non stop,imaj jedan sat vremena provodjenja oko auta i motora polirajuci popravljajuci mazeci pa mi se onda javi kao veliki ljubitelj sta vec...do tada znam ja odlicno kako razmislja ljubitelj.!


Andreja

Citat: CBRR1 poslato 26 Avgust, 2013, 03:57
@celavi
Dobar si....


@klemponja

Zar ti nisi onaj koji je u temi o bmw najveci ljubitelj bmw-a
u temi o alfi najveci ljubitelj alfe
u temi o ktm-u najveci ljubitelj ktm
u temi o hondi najveci ljubitelj honde...bla bla bla sine kenjas non stop,imaj jedan sat vremena provodjenja oko auta i motora polirajuci popravljajuci mazeci pa mi se onda javi kao veliki ljubitelj sta vec...do tada znam ja odlicno kako razmislja ljubitelj.!

Ne bih da padam na tvoj nivo da prozivam na osnovu izgleda, to je kad nemam niza¹ta drugo da se uhvatim. Sme¹an si, jo¹ deli¹ minuse Revu i meni a realno si isprozivan samo ¹to nisi uspeo ni da shvati¹ prozivku... Iskkljuèujem se iz ove rasprave a ti nastavi da prdi¹ slobodno ;)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

#815
prvo vidjamo se negde,pa da mi objasnis nivo "prdi"
drugo svestan si da je tebi jedini adut da budes socijalna licnost tastatura
trece,to nije nivo moj nego tvoje cinjenicno stanje dambostajl..
Cetvrto,mojne da kenjas na osnovu informacija i da prodajes znanje citajuci po forumima i guglovanju...
Peta,ja nisam rastao na lesniku pa da smatram bilo ciju a pogotovu tvoju (videli smo se kod misepei) prozivku za ozbiljno jer nisi kompetentan da sebe kategorizujes kao "ljubitelj" bilo cega ,jer kao sto sam vec naglasio ti si na svakom forumu ljubitelj svega i svacega, a to je samo proseravanje i nista vise...nadji se u necemu idi bavi se paraglajdingom bez opreme pa uspeces sigurno...postani ljubitelj tog extrimsporta tu ces se pronaci sigurno..
I pedeseta stvar pazi mojne da prozivas bas,nije ti to bas pametno...

Tihi_ZR

Bio danas na placu da vidim jednu u NS-u, ono, u pravom smislu polovan auto, vidi se da je vozena, rucica menjaca izlizana malo, e sad da l' se snajka neka nabijala ili je od voznje ne znam. Prilicno cudno sedenje za mene s obzirom da vozim Nissana koji je dosta veci. Verujem da za 4200 ima i boljih.
http://www.polovniautomobili.com/oglas3528079/alfa_romeo_gt_19_jtd/

CBRR1

Citat: Titja poslato 26 Avgust, 2013, 14:58
Bio danas na placu da vidim jednu u NS-u, ono, u pravom smislu polovan auto, vidi se da je vozena, rucica menjaca izlizana malo, e sad da l' se snajka neka nabijala ili je od voznje ne znam. Prilicno cudno sedenje za mene s obzirom da vozim Nissana koji je dosta veci. Verujem da za 4200 ima i boljih.
http://www.polovniautomobili.com/oglas3528079/alfa_romeo_gt_19_jtd/

budi samo malo strpljiv,mada ne izgleda lose,jos pogotovo trazi u crnoj zift alfinoj boji koja jedna od najlepsih nijansi crne kojih ima na alfi u odnosu na crnu sa drugih marki,ako je to ta crna kao na sibinovoj alfi...

KIZA73

Citat: CBRR1 poslato 26 Avgust, 2013, 14:01
prvo vidjamo se negde,pa da mi objasnis nivo "prdi"
drugo svestan si da je tebi jedini adut da budes socijalna licnost tastatura
trece,to nije nivo moj nego tvoje cinjenicno stanje dambostajl..
Cetvrto,mojne da kenjas na osnovu informacija i da prodajes znanje citajuci po forumima i guglovanju...
Peta,ja nisam rastao na lesniku pa da smatram bilo ciju a pogotovu tvoju (videli smo se kod misepei) prozivku za ozbiljno jer nisi kompetentan da sebe kategorizujes kao "ljubitelj" bilo cega ,jer kao sto sam vec naglasio ti si na svakom forumu ljubitelj svega i svacega, a to je samo proseravanje i nista vise...nadji se u necemu idi bavi se paraglajdingom bez opreme pa uspeces sigurno...postani ljubitelj tog extrimsporta tu ces se pronaci sigurno..
I pedeseta stvar pazi mojne da prozivas bas,nije ti to bas pametno...
Citat: CBRR1 poslato 26 Avgust, 2013, 15:14
Citat: Titja poslato 26 Avgust, 2013, 14:58
Bio danas na placu da vidim jednu u NS-u, ono, u pravom smislu polovan auto, vidi se da je vozena, rucica menjaca izlizana malo, e sad da l' se snajka neka nabijala ili je od voznje ne znam. Prilicno cudno sedenje za mene s obzirom da vozim Nissana koji je dosta veci. Verujem da za 4200 ima i boljih.
http://www.polovniautomobili.com/oglas3528079/alfa_romeo_gt_19_jtd/

budi samo malo strpljiv,mada ne izgleda lose,jos pogotovo trazi u crnoj zift alfinoj boji koja jedna od najlepsih nijansi crne kojih ima na alfi u odnosu na crnu sa drugih marki,ako je to ta crna kao na sibinovoj alfi...
El ja tripujem ili je ovo 147 sa gepekom...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Tihi_ZR

skoro, ali ima razlika u farovima
inace je sve ostalo kao 147