Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit


Sergej


Darko

 ;D

[attachment deleted by admin]

mkt



Gargi

Malo do Tare Alfom.....sa famijlijom i dru¹tvom.
U¾ivancija po krivinama, natovaren do krova (poneo pola Vojvodine  ). Stvarno savr¹eno le¾i na drumu, esp radi savr¹eno, samo gas i u¾ivaj. Potro¹nja  ...pa onako...ima je  , al ne marim..ni jedne litre mi nije ¾ao.
A mesto savr¹eno za be¾anje od problema i posla......










Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...


CBRR1

preskocio sam te 1.8 vs 3.o v6 24v
:P :P  :p

sibin

:P de ti vidis to preskakanje :D

CBRR1

prva trka se racuna,druge dve posle preskakanja samo sam prestao da ga saltam od 4 na gore...:P

sibin

bolje ti pogledaj snimak malo bolje. prva je bila samo moj zakasneli start od 2 sekunde (krenuo sam ko mrtav konj) :P

audi tt 1,8tb quattro 225hp vs alfa romeo 156 v6 226hp

con3

CBRR1 cipuj tt-a :) Alfa ide ko luda.

Sergej


CBRR1

saban bacio snimke posle gde stajem posle trece,a u prvoj smo se potrkali do 6te negde tih 3oookuba nisam video...ahaaahaah
zamisli audija sa 3ooo kuba sta bi bilo,a ja siroma sa 1.8...salu na stranu,dva auta koja skromno sabijaju za vecinu auta sa foruma(mislim konkretno na bmw)

CBRR1

Citat: con3 poslato 04 Avgust, 2013, 23:11
CBRR1 cipuj tt-a :) Alfa ide ko luda.

aaaaa jooooj nisam ti ja u tom fazonu,ipak sam ja picolovac pre nego przenica,samo smo otisli da isprobamo projekat 156ice ipak je tu mnogo para ulozeno...isplatilo se... :)

Kengur

Pre neki dan sam imao prilike da probam a6 3.0 tdi s line... pravi...

u S-u.... a joj majko... Da traktor moze tako da ide... Nisam verovao...

Inace, ide ova alfa ozbiljno :)

sibin

ide alfa ali ide i audi, malo je ispred do 100kmh ali treca brzina je presudna. zbog prednje vuce se tek tada sastavim sa asfaltom, a audi bas tada gubi zbog 4x4 pogona. a mislim da je audi nesto malo tezi.

CBRR1

Citat: sibin poslato 05 Avgust, 2013, 17:09
ide alfa ali ide i audi, malo je ispred do 100kmh ali treca brzina je presudna. zbog prednje vuce se tek tada sastavim sa asfaltom, a audi bas tada gubi zbog 4x4 pogona. a mislim da je audi nesto malo tezi.
znas znas ti da sam tezi za 220kg... [bejzbolka]

sibin

gde si sad nasao 220kg samo da mi je znati. da si tezi oko 100  to znam :P

CBRR1

Citat: sibin poslato 07 Avgust, 2013, 15:45
gde si sad nasao 220kg samo da mi je znati. da si tezi oko 100  to znam :P
daj ne seri imas 220kg manje i 1.5 kuba vise i dva klipa i v,i ne dovoljno...