Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Sibine jel to Gumetina radio tu Alfu?

sibin


UFF

Citat: sibin poslato 06 Decembar, 2012, 11:59
Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2012, 11:55
a koji ce vam qrac svi ti konji u kolima i kad ih i gde koristite?

pa vidi uffe nisu svi zaludjeni samo za motore, neko voli i auto moto sport u globalu. znas nekad se ode i od navaka a mozda u perspektivi i do grobnika. tako da prosto ne shvatam pitanje gde da koristis. da te pitam ja a gde ti koristis motor, zasto mislis da ja ne mogu auto na istim tim putevima kao ti motor.

Zato sto ti ne mozes da vozis auto bez tablice i da panduru pokazes  [srednjiprst] i zapalis kad pokusa da te zaustavi zbog prekoracenja brzine i obilazenja kolone preko pune linije

Eto, objasnio

sibin

pa i nisi nesto ali neka ti bude.

Kengur

Meni ne trebaju, ali kao sto kaze sibin, ''svaka budala ima svoju zanimaciju..''

Ovaj drugar je platio auto oko 11 000e, dve godine skupljao kintu za pravljenje auta, pa dve godine radio auto, i izaslo ga sve preko 20 000e.... Prodao ga  za 8250, ja licno bio tu na prodaji.... Pored toga, porodica mu nije trpela, klinac, dobio dve bliznakinje pre godinu dana itd...

I opet ce to uraditi, jer te to njegova licna satisvakcijaa jednostavno, zna decko, i svoje znjanje primenjuje na kolima. To ga ispunjava, i to ga drzi da radi ceo dan u jebenom servisu... A pored svega toga jednostavno voli...

On je sa ''tolikim'' konjima isao na more vise puta... Napravio je auto koji moze svaki dan da se vozi, moze da se vozi na 10l a moze da posrce iz podnozja Avale do vrha 10l, tj da digne potrosnju na 54l..... Sve ima svoje...

UFF

jbg po gradu nemas gde da ga peglas, semafor i kamere samo da ostanes bez dozvole ili da ga slupas
na autoputu ce da te navata presretac i opet ostade bez dozvole
onda bolje da ga nemam nego da sjebem sve pare na njega da bi za uzvrat i dozvolu izgubio
moje razmisljanje


inace razumem ljude koji vole sto kaze sibin isto kao i mi motore i to je ok
samo moras da imas bas mnogo para viska da bi ih bacio u auto koji ce samo za stazu da ti sluzi ebi ga

aj da se registracija placa samo kad se kupi nov pa svake godine samo po 50e das za osiguranje... onda bi i ja imao neku jaku kubikazu u autu 20tak god star koji me nije mnogo ni kostao pa ne zalim ni za zarobljene pare ni za tu reg ni povremenu voznju/potrosnju

CBRR1

Citat: Kengur poslato 06 Decembar, 2012, 12:18
Meni ne trebaju, ali kao sto kaze sibin, ''svaka budala ima svoju zanimaciju..''

Ovaj drugar je platio auto oko 11 000e, dve godine skupljao kintu za pravljenje auta, pa dve godine radio auto, i izaslo ga sve preko 20 000e.... Prodao ga  za 8250, ja licno bio tu na prodaji.... Pored toga, porodica mu nije trpela, klinac, dobio dve bliznakinje pre godinu dana itd...

I opet ce to uraditi, jer te to njegova licna satisvakcijaa jednostavno, zna decko, i svoje znjanje primenjuje na kolima. To ga ispunjava, i to ga drzi da radi ceo dan u jebenom servisu... A pored svega toga jednostavno voli...

On je sa ''tolikim'' konjima isao na more vise puta... Napravio je auto koji moze svaki dan da se vozi, moze da se vozi na 10l a moze da posrce iz podnozja Avale do vrha 10l, tj da digne potrosnju na 54l..... Sve ima svoje...
Kengur + Sibin  [srce] [srce] :drka: :drka: :drka: [ljubav]

sibin

sto se ti javljas, kad sam te prosli put provozao u alfi znas da si mi  :drka: [pomazi_me]

Kanarinac

Sto vise citam,sve sam vise ubedjen da je ovo motogej forum :D

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 06 Decembar, 2012, 16:02
Sto vise citam,sve sam vise ubedjen da je ovo motogej forum :D
Svi su ovde ultra mega giga jebaci,samo ja jos nikoga do sada ne cuh da je pomenuo neku ribu...

Kengur


CBRR1


Kanarinac

Bogami sledece okupljanje dupe uza zid. :)))

sibin

predlog za novogodisnje okupljanje

Blue Oyster Bar

Tamanitu

Novaspeed  [clapp]
Nova mladost moje stare plavojke...mapa sad kaze 140KW, a dok se ne provoza na Dyno, merachim kao da ima 280 crnaca pod haubom.

WOLVERINE


Meni trenutno naj lepli alfa a mozda i auto na ulici je 159.....

http://www.algubtan.com/images/leasing/alfa159sportwagon.jpg

mkt

najlepse su sa ovakvim farovima  [thumb_up]

Kengur

Mislim da burazerov drugar prodaje ovakvu... Samo ima neke tamno sive 18ce ako se ne varam. Isto crna, karavan... jtd

WOLVERINE


Juce sam po ovom kijametu provozao 2.4jtd .....  ide kao jarac i to sa winterama.....  ima nesto oko 160-170ks.... extra auto za tu lovu ... mislim da je ovaj drugar platio oko 6700 jevreja.....  bolja kupovina nego uzeti neku lomotinu od passata, audija i bmw.... inace on je prodao B6 passata zbog crkavanja dizni i uljne pumpe koja je isto crkla 2 puta za 160k i kaze da je prezadovoljan...
ovakve je unutrasnjosti.... mada mi se bas i ne svidjaju ovi satovi iznad multi medije... malo su nepregledni dok se ne naviknes....

http://www.alfaworkshop.co.uk/images/60-6-800.jpg

Kengur

Ujak je prosle godine trebao da pazari 2.4jtd sa pogonom na sva cetri valjda ? Kaze da je auto ludilo, jos je imala neki chip...

A iskreno, ovaj drugar nije nesto odusevljen ovom 1.9.... Ima ispod 200 000km pravih, i drkale su ga neke gluposti... Mislim da sada stoji i da je ne vozi, jer je uzeo smarta. Jedva i za njega nadje mesto ispred lokala u balkanskoj...