Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ripley

Mozes i naci te pare, ali servisi su im papreni. Na 60,000 km menjani prednji amortizeri na rs6 2004 god. delovi i ruke su iznosili oko 4,500 eura - EJ SAMO PREDNJI AMORTIZERI  [veryangry]

Bori¹a

pa verovatno u ovlascenom servisu, i meni su za hondu u servisu trazili 1200e za servo letvu, ja nasao novu za 400e original mi doneo neki lik..

Tamanitu

Evo kako izgleda kad se kupuje putem licitacije u Italiji, iz auto-kuce, prosle nedelje sam dobio ponudu za ovu.
http://ci.vimsweb.com/Reports/InspectionReports/AppraisalReport.aspx?culture=en-GB&inspection_id=P98dEmCKgO8=&ENC=1
I znate koja je cena bila na ime kupca ovde?
[yahoo]

UFF


Kengur

#524
Pa sta znam... Satovi su joj dobri. I stari modeli imaju lepo osvetljenje za razliku od starih bmw a...

Enterijer otkud znam, iskreno nisam ulazio u 159 ku da je malo ''opipam'' ... Tabla mi je ok... Nisu kockasti dugmici i te fore, svidja mi se kako izgleda...
147ca mi je recimo unutra skroz ok.

Kod 159 me nervira sto su jebena sedista ista 10 godina... i u 156 i 147 i njoj... Pa jebem mu mater ovo je trebao da im bude neki BUM kad ono patka... Sedista stara 10 godina...

Reci cu ti kad malo sednem u ovu od burazerovog ortaka i kad je provozam koji mi utisak odaje...

Nisam ja nesto odusevljen italijanima preterano...
A znam na sta ciljas, po meni zna se ko sebi ne sme da dopusti da mu auto bude bedan a da je iz srednje klase... Bar za moj pojam. Jer mi je to onda prodavanje brenda za somine.

UFF

ovo na slikama izgleda zasu
i jeftino
spolja je bar 3 put lepsa nego unutra

Kengur

Kad nije u jakoj opremi, nista specijalno. ALi zato je i 6000e auto 2008 godiste...

ranko

Citat: Tamanitu poslato 30 Septembar, 2012, 22:16
Evo kako izgleda kad se kupuje putem licitacije u Italiji, iz auto-kuce, prosle nedelje sam dobio ponudu za ovu.
http://ci.vimsweb.com/Reports/InspectionReports/AppraisalReport.aspx?culture=en-GB&inspection_id=P98dEmCKgO8=&ENC=1
I znate koja je cena bila na ime kupca ovde?
[yahoo]

Koja ? Jel ovo prava kilometraza ili i Italijani muljkaju ?


Tamanitu

u jebem ti kakav zvuk!

zmiya

Ne znam dal sam vam rekao,moj drugar rastura u delove italijanska vozila,izmedju ostalog i alfe..
Ne znam ¹ta ima taèno ali sam video 147,166,164..

063 8185185 Zoran

castor

Eto Ga¹o, ima¹ kupca za taj traktor od 156ice… [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac


zmiya

E jebiga nije u BGu,ako si gledao Prièe iz Neprièave onda zna¹ gde je..

Kanarinac

Pa inisam bas :)))pozvacu ga da vidim ima li zanimljivo sta

zmiya


Kanarinac

Pa npr rucica menjaca 6 brzina za 147cu i onaj vent sto ide na turbinu (neki ga zovu blow off neki wastegate). 1.9jtd 16v je u pitanju. Mozda pase i od 7+1v. Ne znam da li furaju isti turbo

sibin

proveri sa momcima iz boleca vlada i mirko, kad sam bio zadnji put bilo je dosta 147ca tamo.

Kanarinac

Jel imas neki njihov kontakt?

sibin

064/6278388 mislim da je ovo od vlade.