Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Skupljaj pare za motor, to je bitno. A ovako ako ti nije frka moze i yugo da se cepa

Kengur

Ma bice para, sezona ionako prosla, a mogu sutra da odem da ga pazarim nego necu, cekam da jos padnu cene...
Nego govance do 2500 cisto da se prevezem preko zime a da mogu lako da ga prodam...

A i izgleda da cu opet u septembru u FR...

Kanarinac

Onda kupi nekog punta. Taman toliko kostaju,a mogu da se prodaju

Kengur

Ma videcu, ne zurim nigde... Da zavrsim pdv, izblejim na rostilju kod mazzija, i onda palim u Prokuplje da se malo odmorim...

Kanarinac

Onda se najverovatnije vidimo sutra ako uspem da se probudim

Kengur

jbt sta je ovo niko ne moze da se probudi? :D

Kanarinac

Brate krenuo sam da radim sad, ne mogu da se sastavim :D

Kengur

Ne seri smaracu, nego ti i svemirac da dovucete dupe kod 1000ruza... ako ja mogu sa fizikalije pravo 5 dana u kanc da zavrsim pdv, mozete i vi :)
A i rezervisao sam motor ortaku za nedelju da se provozam :D

Kanarinac

Super je to sto si rezervisao, jedino sto je rostilj u subotu :D

MIGE

Citat: Kanarinac poslato 10 Avgust, 2012, 01:57
Onda kupi nekog punta. Taman toliko kostaju,a mogu da se prodaju

bice uskoro na prodaju moj rally  [thumb_up]

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 10 Avgust, 2012, 20:02
Super je to sto si rezervisao, jedino sto je rostilj u subotu :D

[rofl]

Kanarinac

Citat: MIGE poslato 10 Avgust, 2012, 20:20
Citat: Kanarinac poslato 10 Avgust, 2012, 01:57
Onda kupi nekog punta. Taman toliko kostaju,a mogu da se prodaju

bice uskoro na prodaju moj rally  [thumb_up]
106?

Kengur

Obradovao me Joker vescu da je subota u pitanju :D
Ja zovem drugog ortaka da uzmem R1, kad ono patka, nema aku... Smorio sam se kao ker...

Gašpar

Ko bre ka¾e da se Alfa kvari? Ja stigao do moreta i nazad, a da ni¹ta nije crklo. Stvarno  [neampojma] kako  [rofl] [rofl]


Kengur


sibin

ne verujem ti. mora da se pokvarila barem 3 puta :D

Gašpar

E i ja lažem - crkla pozicija ;D

Kanarinac

Jel zna neko, jel imaju ove restajling 147 mp3 plejer fabricki ili su samo audi plejeri isli?

MIGE


BOKYBOY

#399
...moja 145-ica...98 god. 190 000 km...1,7 boxer 16v 130 konja...ja sam odusevljen tim autom...zvukom posebno,voli da se zavrti do crvenog polja,ide kao djavo... [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]



Uploaded with ImageShack.us


Sekvent plin,otvoren put,normalna voznja 8L(prosek 120),grad oko 11-12L(klima,ostriji start) Ne trese nista,ne lupa,NE KVARI SE,samo redovan servis,kao i za svaki drugi,potrosi oko 0,5L ulja od menjanja do menjanja,na 7 000 km ga menjam,Selenija samo,polusint.10-40...Podvozan auto i stabilan jako a ipak udoban...Sve pohvale,ponosan vlasnik Alfa Romea... [srce]