Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ma u Beogradu su mi ramovi, pa sam montirao ovaj bezveze, èisto da ga imam dok ne zamenim  ;D


Citat: sibin poslato 12 Jun, 2012, 21:15
dobro to nije za cudjenje vecina  vidi alfu kao velikog neprijatelja novcanika. te price sire ne poznavaoci alfe i naivni kupci, koji se prime na alfu kao auto sa full opremom. a to sto je uzeo primerak odvaljen od zivota to nema veze.  gaso samo redovan servis i gas do daske. [yahoo]

Ba¹ tako. Ono ¹to me je majstor posavetovao kao najbitniju stvar - menjaj filter za vazduh na svakih 15.000. Ka¾u da je on najproblematièniji kod tog motora.

Kengur

Sta bre 15 000? Na 10 000 kad i servis, promenis sve i miran si... Lakse ''dise'' auto sa novim filterom, a nikakva para...

Tamanitu

Na 7000 Gasho, mali servis.

Kengur

Po meni je premalo na 7000.

JTD su odlicni motori, cak dosta ljudi tvrdi da su kvalitetniji od TDI... I da nisu tu su kolju se. Na 10 000 je sasvim dovoljno ako koristis kvalitetno ulje.

To je moje misljenje...

Gašpar

Ka¾u da je greota menjati ova nova ulja pre 15.000, tako ka¾u, ne ka¾em ja  :)


Nego, da nema neko sluèajno kljuèeve za vaðenje muzike(Pioneer, ne originalna), treba mi bukvalno na dva minuta  ;D

perlx

Kad spomenu muziku jel zna neko da li je moguca samo zamena plocice, da telo ostane isto ?

Kanarinac

Gasoni da te lepo sluzi. Ali alfa bez koze mi nije to to :D


Imam ja kljuceve za vadjenje pionira, svrati predvece sutra. Ja ulje menjam na 10000, pa tad i sve promenim, da ne razmisljam.

UFF

Kanarinac nisi shvatio za koji auto mu to treba   [ninja]


Citat: Ga¹par poslato 13 Jun, 2012, 13:55
Nego, da nema neko sluèajno kljuèeve za vaðenje muzike(Pioneer, ne originalna), treba mi bukvalno na dva minuta  ;D

Gašpar

Ima jedan lep player [rofl] [rofl]

Gašpar

E pa po¹to se Alfama èesto lju¹ti znak, to nije ni moju zaobi¹lo, pa sam morao da se ponovim  :D





A kada sam veæ bio u ¹opingu, setio sam se da bi dobro bilo i kljuè da sredim, po¹to je znak poèeo da se lju¹ti (jbg Alfa)  ;D


AndreyRR

ti si ljubitelj svi kola koja preprodas  ;D ;D

Kanarinac

Citat: UFF poslato 14 Jun, 2012, 03:16
Kanarinac nisi shvatio za koji auto mu to treba   [ninja]


Citat: Ga¹par poslato 13 Jun, 2012, 13:55
Nego, da nema neko sluèajno kljuèeve za vaðenje muzike(Pioneer, ne originalna), treba mi bukvalno na dva minuta  ;D

Jbg ko ce da se udubljuje :D
Sta cu, ispao sam glup u drustvu :)))

Posto je znak i gde si ga uzno?

Gargi

da.....gde si pazario znak???????????
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Gašpar

Poslah vam na pp, al evo i ovde - znak je 3D sticker i krajnje je jeftin.
Nale¾e lepo, taèno u milimetar, kao i ova nalepnica na kljuèu i èepovi za ratkapne.

Gašpar


sibin

te felne lepo stoje na 156ci ali ne znam kako ce da izgledaju na 147. ali u svakom slucaju lepse nego celicne.

Gašpar

Videcemo. Ako ne budu cucnule, trazimo dalje  ;)

Evo sibine jedna za tebe  :)


CBRR1

ma ALFA je tuki od auta..  :P :P :P :P :P :P :P

sibin

da zato si balavio kad si provozao moju. :)

AndreyRR

to iz kurtoazije