Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Nema,prodao je..Ka¾e ti da nikako ne uzima¹ 17ice jer ima jako ne¾an trap..

gojko

Valjda ce se javiti i Veske u ovoj temi o Alfama i postaviti neke slike ...

Veske

a pa evo i mene,nisam video ovu temu.. Imam Gt 2.0.. sad ce i slike samo da ih nadjem...

cone

uu daj da vidimo lepoticu :)

Veske

ne mogu da ubacim slike,kaze maximum 1500kb.. smnjicu ih veceras pa ubacujem..

Cubric

Citat: zmiya poslato 28 Mart, 2012, 14:33
Nema,prodao je..Ka¾e ti da nikako ne uzima¹ 17ice jer ima jako ne¾an trap..

Jes' joj ne¾an trap djuture, na ovu je solidno para baèeno pro¹log leta na sredjivanje prednjeg trapa, ali zato joj èuèe sedamnestice savr¹eno. Imaju i one neke petokrake 17-ice ¹to joj mnogo dobro stoje.




Ponovo bih je uzeo, samo bih radije 2.0ts nego jtd...
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

sibin

to se malo  preteruje  sa pricama o  velicini felne i trapovima. ja vozim 17" na 156-ci bez ikakvih problema. pojedinci voze i 18", treba malo vise obratiti paznju na rupe i grbe na putu ne samo zbog trapa vec i same felne.

pit

Citat: sibin poslato 28 Mart, 2012, 17:47
to se malo  preteruje  sa pricama o  velicini felne i trapovima. ja vozim 17" na 156-ci bez ikakvih problema. pojedinci voze i 18", treba malo vise obratiti paznju na rupe i grbe na putu ne samo zbog trapa vec i same felne.

                Meni se fazon alfe stvarno svidja ali da joj jo trap sranje to je istina.Moj komij ima 156 -icu zadnjih 5 godina a njegov cale Hondu Civic 2000 g.Zajedno prelaze jednu bas zahebanu deonicu od kilometra rupa samo takvih.Hondi je stradala samo jedna spona za 10 godina a sin za A LFU 156 puko gomlu para.I sto je fora alfu bas pazi dok se Honda gazi muski.
               E sad po autoforumima za 159 -TKU  se prica da je mnogo bolja u trapu od 156 -ice....

Kengur

Strari japanci su kao tenkovi. Imam pa znam... A nije skup kad ga radis...

sibin

da je osetljiva jeste ali nije koliko se prica, a inace 159 ka je potpuno druga prica jako izdrzljiva.

Kanarinac

Citat: zmiya poslato 28 Mart, 2012, 14:33
Nema,prodao je..Ka¾e ti da nikako ne uzima¹ 17ice jer ima jako ne¾an trap..
Citat: zmiya poslato 28 Mart, 2012, 14:33
Nema,prodao je..Ka¾e ti da nikako ne uzima¹ 17ice jer ima jako ne¾an trap..

Ma isti je djavo 16 ili 17 nije toliko frka. Moram neki letnji set da uzmem. Sve ovo sto sam gledao su neke izdrogirane cene :D Mada bih ja radije 16ce zbog guma, malo su jeftinije


sibin

ove tri-star felne 17" bi legle na 147-cu ko budali samar

Veske

evo valjda sam sad uspeo..







ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tamanitu

Moja stara  :'(
i tadasnji poredak ekipe  [clapp]

aca-pn

Citat: Veske poslato 28 Mart, 2012, 22:29
evo valjda sam sad uspeo..







Perverzija kako dobro izgleda. Imas li neku sliku enterijera ?

Veske

hvala druze,imam,ae samo da smanjim rez pa cu ubaciti..

Veske


sibin

kako dobro sediste, nisam neki preteran ljubitelj kupea ali pre par dana sam gledao jednu gt raspametio sam se koliko je lep auto.