Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

hoce neko da mi objasni zasto u alfu stave kozna sedista a tapacirug na vratima ostave textilni??

prpa_zr

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2012, 15:12
hoce neko da mi objasni zasto u alfu stave kozna sedista a tapacirug na vratima ostave textilni??

zato ¹to ne sedi¹ na tapacirungu od vrata nego na sedi¹tu ;D

AndreyRR

italijanski dizajn kombinacija materijala,nemas ti pojma

zmiya

Zato da vrata mogu da di¹u..

sibin

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2012, 15:12
hoce neko da mi objasni zasto u alfu stave kozna sedista a tapacirug na vratima ostave textilni??
pa i ne stavljaju, nego kupe ljudi auto sa tekstilnim sedistima pa prepakuju kozu a tapaciruge ostave.

sibin


sibin

ovaj predhodni ne radi yt zajebava za autorska prava na pesmu, evo ga opet

156

Kanarinac

Citat: sibin poslato 19 Mart, 2012, 15:18
Citat: UFF poslato 19 Mart, 2012, 15:12
hoce neko da mi objasni zasto u alfu stave kozna sedista a tapacirug na vratima ostave textilni??
pa i ne stavljaju, nego kupe ljudi auto sa tekstilnim sedistima pa prepakuju kozu a tapaciruge ostave.

Tako ide fabricki jbg. Ni jednu 147cu nisam video da ima kozne tapacire. Mooozda u nekoj spec opremi
@ Kengur. 2001 godiste, jtd 8v. Nije bas jeftina. Jeste nadrkana i to ali opet :)

Kengur

Ma ne kom cenu, nego mi se svidja.. :)

sibin

danas na malom skupu alfica doslo do testiranja benzinac vs dizel.    crvena 166 2.4jtdm cipovana na 200ks ali ipak nedovoljno za crnu 156 2.0ts na lpg 150ks+50 shot

Alfa 156 2.0 TS + NOS vs Alfa 166 2.4 JTD + čip.mp4

UFF

Onda alfa pravi slabe dizele :D
BMW E46 320d dere 320i i u ubrzanju i u max brzini a i trosi manje :)

sibin

pa ne znam sta je tu slabo. decko koji vozi 166-cu ne moze da se sastavi sa asfaltom/ zbog previse Nm proklizavao mu je do 3 brzine. standardnu 2.0 bi ostavio u oblaku crnog dima iza sebe. a sa druge strane ako te bas zanima jedan bmw 530d je slicno prosao kao ova 166ca :)

UFF

Pa naravno da proklizava kad je ima vucu umesto pogon :D na pogresnoj osovini  
Petice su teske

sibin

slazem se da je teska ali ima bolji pogon :) i ali nije mnogo teza ja imam u gepeku plinski rezervoar nitro rezervoar sve u svemu blizu 1500kg ne znam koliko je teska 5-ica. a sto se tice proklizavanja nije samo do pogona ja imam sa nitrom oko 200ks kao i ta 166. radi se o prirodi dizel agregata ogromni Nm na jako niskom broju obrtaja, pa je to veliki sok za tockove pa klizu. druga stvar benzinac ima blokadu na 7000 rpm dok dizel nisam siguran ali nije vise od 5000 rpm. sto ce reci tamo gde ja stignem sa drugom on je u trecoj brzini.  dizel je verovatno daleko bolji u svakodnevnoj voznji i medjuubrzanjima. za stazu je benzin keva.

ЯЭВОЛУТИОН

Kad nemate traction contol...fuj, zastarela vozila.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

malo poziranja danas

ra$a

jbg 166 je te¾a, to je i ubija. ali verujem da ide dooobro. tvoje felne su extra!

Kanarinac

Jel imaju neke 16ce fabricke da se prodaju za 147cu? Mozda i 17ce, ali bolje 16

zmiya

Sutra æu zvati drugara pa æu ti javiti..

UFF