Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2011, 17:12
Citat: Kengur poslato 03 Septembar, 2011, 14:30
Citat: UFF poslato 03 Septembar, 2011, 14:27
zakljucak je da jeste dobar auto i da ce vlasnik biti zadovoljan ako je to ono sto voli ali svako zadovoljstvo ima svoju cenu

Poenta mnogih stvari! Kao i za ovog ortakovog golfa... :)


slazem se potpuno

ali KO MOZE DA VOLI GOLFA 4 JBT ???  [facepalm]  [doh]  [glavazid]  [samoubistvo]

Neko ko poseduje M6 i kome treba brz auto.... Sinoc je prodat....

Tamanitu

Ja volim Alfa Romeo. Jednostavno. Vozim, vozio i vozicu. Nista mi ne smeta, i uvek sam srecan i ponosan sto sam vlasnik.  [klanjam_se]
Cuore Sportivo

ЯЭВОЛУТИОН

Svi cete se sloziti da je vec legendarna neunistivost Honde Afrika Twin.......e pa pre jedno dve godine moj drugar u Nemackoj kupi AT za 300 evra....vi ne mozete da verujete.....Motor spolja fabricki rd04..netaknut i neogreban..
Doteran je motor za delove...trebala nam estetika...to je vise nego zadovoljio.
Ostatak...menjac pojedeni zubi 20 posto, radilica u blagom luftu, glave, zapravo ventili ukopani do koske, bregaste i klacke krenule da se jedu, lamele popucale..ne pojedene, tu fazu smo prevazisli..popucale.
Da ne duzim, motor je radio palio i isao, bez nekis vecih sumova, a kamoli lupanja...e sad da smo je carinili prodali bi je u to vreme za lepe pare...pa bi onda neko posle dva meseca pljuvao po motoru kao po kanti...
Sta mislite koliko je kilometara imala paprika na satu kad smo je doterali na prikolici..

E, sad zamislite kakve alfe dolaze u Srbiju iz zemlje gde vozila odzavaju gore nego ovde (poslovicna je teorija italijanskih vozaca da se ulje ne menja vec doliva)
Sto se elektronskih komponenti na italijanskim vozilima tice, DA, to su jeftina govna koja crkavaju (displej u centralnoj konzoli kod alfe), ali zato ima da se kupi plasticna maska koja pokriva neispravni displej i to je to :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Alfa - to ti je kao kad setas sponzorusu. Opaka riba, vrhunske performanse, luda "voznja", poslusna na putu, ljudi se okrecu za vama, al` trosi ko sam djavo!

prpa_zr

meni se sviða 159

na¾alost jo¹ nisam imao prilike da je probam

srbac

Alfe su burici bez dna. !!!  [glavazid] [glavazid] [glavazid] :'( :'( :'( [veryangry] [veryangry] [veryangry] [doh] [doh] [doh] [stop] [stop] [stop]

sibin

ako tako kazes onda mora da je tako

Laki-zr

alfu kad kupis 2 puta si srecan u zivotu !!!

ra$a

kakve su 155-ice? jel imao neko?

sibin

moj burazer 8 godina. mozda i najbolja alfa.

rboban

Ja imao samo jednu matoru, 1.5 boxer, presao 80.000 sa njom bez problema i prodao je za skoro iste pare... jbg USRALO me!!!
Ride It Like You Stole It

jevta

Citat: ra$a poslato 29 Oktobar, 2011, 22:03
kakve su 155-ice? jel imao neko?
Alfa ko alfa  ;D
Iz te generacije ciljaj Lanciu Deltu to je ta koncepcija al je Delta nesto posebno.Moze i sirotinjski Fiat Tempra i ona moze da se lepo napuca a jevtina.

ЯЭВОЛУТИОН

Ako bih bas morao ja bih GTV 3.0 v6 , ili gt Junior.....to mi se svidza
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milos ghost

ja imam alfu 147ts, 120ks... iamo sam tu nesrecu da mi se na auto-putu pri brzini od 120kmh, otkine ventil probusi klip i sjebe glavu... majstor kaze da jos nije imao takav slucaj... inace, sad radi ok... cuje mi se kao dizel, verovatno je otisao varijator faze, menjao sam silen blokove.... skupa je za odrzavanja, inace imam tng, tako da mi je mali potrosac... ne bih je kupio opet, bar ne polovnu...

UFF

Realan vlasnik alfe?
Da li je to uopste moguce?

milos ghost

i ja nisam verovao..... majstor kaze da je taj slucaj video samo kod neke lade karavana pre ko zna koliko god... mora da je neka fabricka greska.. zamenio sam sve ventile, nov klip, obradio glavu..... nesto vise od 600e je kostalo... to se jednostavno ne desava. inace auto je uvezen iz italije, kupio sam ga na nekom auto placu u pancevu i posle predjenih 3000km mi se desi ovo gore navedeno.. na satu imam 190000km, al kad se ukljuci na komp, tamo pokazuje da ima oko 130oookm, kao dignuta kilometraza zbog carine...

ra$a

Citat: jevta poslato 30 Oktobar, 2011, 13:30
Citat: ra$a poslato 29 Oktobar, 2011, 22:03
kakve su 155-ice? jel imao neko?
Alfa ko alfa  ;D
Iz te generacije ciljaj Lanciu Deltu to je ta koncepcija al je Delta nesto posebno.Moze i sirotinjski Fiat Tempra i ona moze da se lepo napuca a jevtina.

ne sviða mi se delta, pogotovo u poreðenju sa 155. interesuje me da li ima nekih uèestalih problema i sl. ka¾u da imaju pocinkovan lim. ako ima neki domaæi forum, mo¾e link...

hvala.

bokilic

nemacki auto japanski motor,,druga pravila i verovanja su pogresna...
brmmmm

sibin

Citat: ra$a poslato 30 Oktobar, 2011, 17:40
Citat: jevta poslato 30 Oktobar, 2011, 13:30
Citat: ra$a poslato 29 Oktobar, 2011, 22:03
kakve su 155-ice? jel imao neko?
Alfa ko alfa  ;D
Iz te generacije ciljaj Lanciu Deltu to je ta koncepcija al je Delta nesto posebno.Moze i sirotinjski Fiat Tempra i ona moze da se lepo napuca a jevtina.

ne sviða mi se delta, pogotovo u poreðenju sa 155. interesuje me da li ima nekih uèestalih problema i sl. ka¾u da imaju pocinkovan lim. ako ima neki domaæi forum, mo¾e link...

hvala.

http://www.arcs.org.rs/

Tamanitu

Citat: UFF poslato 30 Oktobar, 2011, 14:56
Realan vlasnik alfe?
Da li je to uopste moguce?
Jeste, evo pitaj mene!

Citat: ra$a poslato 30 Oktobar, 2011, 17:40
Citat: jevta poslato 30 Oktobar, 2011, 13:30
Citat: ra$a poslato 29 Oktobar, 2011, 22:03
kakve su 155-ice? jel imao neko?
Alfa ko alfa  ;D
Iz te generacije ciljaj Lanciu Deltu to je ta koncepcija al je Delta nesto posebno.Moze i sirotinjski Fiat Tempra i ona moze da se lepo napuca a jevtina.
ne sviða mi se delta, pogotovo u poreðenju sa 155. interesuje me da li ima nekih uèestalih problema i sl. ka¾u da imaju pocinkovan lim. ako ima neki domaæi forum, mo¾e link...
hvala.

http://www.arcs.org.rs/forum/index.php