Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin


CBRR1

konacno,dosta vise da se dive krbuljama iz 90ih godina i da trabunjaju o ljubavi...

KIZA73

Citat: CBRR1 poslato 31 Avgust, 2013, 16:24
konacno,dosta vise da se dive krbuljama iz 90ih godina i da trabunjaju o ljubavi...
90ih sam mogao nocu u retrovizoru da prepoznam auto po farovima, a danas ne provaljujem sta je dok ne vidim znak na haubi. Na tim krbuljama su se kvarile samo sijalice, a ovo danas, treba za svaki deo da robijas. I krbulje su imala klimu, servo, muziku, podizace kao i ova konfekcija danas ali im se to nije kvarilo i nije kostalo boga oca. Samo je ovo bilo stvar prestiza :
Cika Kure je kupio novog BMW - (Rane)
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

CBRR1

neko je jeo przenice za dorucak...

KIZA73

Citat: CBRR1 poslato 31 Avgust, 2013, 16:46
neko je jeo przenice za dorucak...
...a neko cipiripi...
Nije poenta u bmw-u nego da se ne cuje.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Hohštapler

Evo, za vas ljubitelje ne¹to.
Buraz i cimer kupili pre koji dan, koji æe im ne znaju ni oni, al im se svidela...
'71 godi¹te, dosta ok stanje, samo ima jako puno sreðivanja da bi se stiglo do old timer izlgeda ¹to oni hoæe.









Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sibin

odlicna je uz malo truda ce ponovo biti kao nova.

Kengur

Nemoj da se neko zajebe da ode u Arandjelovac da pogleda ovog loma...

http://www.polovniautomobili.com/oglas3816221/alfa_romeo_147_jtd/

con3

Jesi isao da ga gledas ?

Kengur

Isao...

Raspala se mucena, trazi da je oteras na presu i presudis...

Ubijena od grada, folija na krovu iz 3 dela koja se preklapa i koja je ispucala, podignuta, napred ispali konci, turbo slinav samo sto se ne raspadne, lupa zamajac, korpa i kvacilo lose nece lepo u 5 i 6...

Kengur

http://www.polovniautomobili.com/oglas3905139/alfa_romeo_147_19_multijet/

Ovu sam hteo da uzmem za sebe da se malo provozam. Drugar mi drzi ovaj plac pa imam super cenu ali sam odusato od ''voznje''... Ipak ce doci nesto iz uvoza za preprodaju... Imam sta da vozim jebe mi se da guram u kola...

Ova nije losa, ima malo da se sredi, nije ni sjajna ali je ok... Doduse nisam je nesto detaljno gledao pa ne mogu da garantujem, znam da ima valjda kw amort i neke spustene opruge... Ima besan cip i ide kao luda...

Kanarinac

Pa kad gledate te spustene kurtone. Nije je on dzabe patosirao i stavljao felne. Evo ti je moja alfa ako os

Kengur

Necu, tvoja fabrana ono kad je pregazio valjak :P

Kanarinac

Onu drugu je pregazio valjak. Sa ovom sam jednom sleteo sa mosta,a drugi put sam je popeo na banderu. Ali ne vidi se nista

Kengur

Znaci dobro ispeglana :D

Kanarinac

Luftovi do jaja. Potroseno 25 kila gita, ali je zato ravna ko strela

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Veske


Kanarinac


Veske