Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: pit poslato 02 Februar, 2013, 10:36
Citat: UFF poslato 01 Februar, 2013, 21:17
Ja cu zato da uzmem E92 320d koji izgleda tako dobro da mi dodje da svrsim u gace kad ga pogledam a registracija normalna, potrosnja smesna i ima sa 180konja ako ti bas dodje da ih upotrebis
A posto prelazim max 10k godisnje u kolima zabole me qrac koliko kosta odrzavanje kad je relativno mlad i posto malo km ubijem godisnje nema sta da odrzavam vec samo ulje i filtere da menjam  :P


      Odakle bre tebi pare za sve to....pored ovih nekoiliko motora i putovanja po belom svetu sad jos hoces i da kupis E 92......ti ili si tatin sin ili valjas belo....,trece ne postoji.Ne moze sve to od postenog rada. :P
nisi nista pogodio...radi na poslu i radi privatno...naplacuje i jebacinu...dnevno 10 kom x 30e,pa ti gledaj...cak je unajmio i knjigovodju jer placa porez na odradjene picke.  ;)

UFF

Eto mige sve zna
komsija jbg, video me par puta u poslu
a voleo bih da sam tatin sin ali tata bio automehanicar i to bez garaze pa i nije nesto zaradio :(
zato ja sad moram da jebem po ceo dan i da se bahatim a drugi da se pitaju "odakle mu" umesto da razmisljaju "kako i ja to da uradim"
inace otvorio sam i privatnu firmu za ove miface sto uplacuju preko racuna samo me jebe sto imam preko 250.000rsd mesecno a ako predjem 3 miliona odoh u pdv  [sutirakamen]

pit

Citat: UFF poslato 02 Februar, 2013, 11:36
Eto mige sve zna
komsija jbg, video me par puta u poslu
a voleo bih da sam tatin sin ali tata bio automehanicar i to bez garaze pa i nije nesto zaradio :(
zato ja sad moram da jebem po ceo dan i da se bahatim a drugi da se pitaju "odakle mu" umesto da razmisljaju "kako i ja to da uradim"
inace otvorio sam i privatnu firmu za ove miface sto uplacuju preko racuna samo me jebe sto imam preko 250.000rsd mesecno a ako predjem 3 miliona odoh u pdv  [sutirakamen]


         Ma slobodno jebi preko racuna limit je od nove godine povecan sa 4 na 8 miliona ....znaci ima da se najebes dok ne udjes u PDV.

UFF

Rekli su da ce da povecaju ali koliko znam nije jos zvanicno
Daj neki link ako je proverena informacija a ne rekla kazala

Gašpar

Poveæali su, i PDV se sad plaæa tek kada dobije¹ novac za prodatu robu.

UFF

nisam ja u pdv-u
zamisli jos i na sexualne usluge pdv da mi naplacuju majku im lopovsku


dajte link da vidim gde pise da mogu do 8mil

CBRR1

da je ovih zadnjih 6-7 postova u temi o bmw,odavno bi bilo pocisceno...

UFF

bi vala :)

to svi znamo ;)

i sta sad sa tim? ako se vec ne cisti off onda ti da doprineses tako sto ces da offujes jos vise?  [rofl]

jbg brate nisam ti ja kriv sto niko od urednika ne vozi alfu (ili je vozi ali je ne voli dovoljno da se drka sa ciscenjem)

CBRR1

golf dvojka zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]



Andreja

Dobar snimak :) To "konaèno izlazi 4C" slu¹am od kad je 8C iza¹la :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pittatore

1.9 16v jtdm ~250ks i 500Nm
147 jtdm

johann

Ja ne mogu da verujem da je ovo moguæe  :o

sibin

pa moguce je kao sto vidis, samo sto je doticni gospodin letos sastavljao motor posle igrarija :P a sad je prodao nekome ovo cudo. inace ima veci turbo sa 159 ako se secam i ima lpg.

Kengur

za TDIa imas komplet da narucis iz USAe za 280ks ako se ne varam...

A kod nas ima cuveni seat crveni za 250 plus konja, plus NOS...

CBRR1

a sto dimi ko termoelektrana...

Kengur

ta ibica je bila u HR na 402...
Kaze drugar oprali smo je jednom i skontali da na svako potezanje postane crna pozadi :) Posle smo je sarali iz zezanja.. :)
Dimi kao besna...

Kanarinac

Nije crvena nego nandzarasta :) Vozi je ticbra ili je bar vozio do skoro :) Lepo ono cepa

Kengur

skoro sam sto posto siguran da je neka crvena u pitanju..                  potrazicu klip