Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Hvala
Zvacu ih sutra nadam se

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Mketa, ova je do jaja! 147 ili Giulietta?
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

ja mislim da je ta 147, djulieta ima okrugle farove

pittatore

Ovo nacrtano je Brera

UFF

Citat: Ga¹par poslato 29 Septembar, 2012, 20:34
Tablica je ®C jer æe se onaj ko kupi ovaj auto stalno ¾ickati za gorivo  ;D
http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/258/2584381/12a359180b46-800x600.jpg

Pravi trgovac ces da postanes tek kad ti kazaljka na svakom vozilu koje prodajes bude pokazivala ovako umesto da ti sija pomorandza

Kengur

Moja stalno pokazuje pun... Zalepio plovak :)

UFFu legla plata, pa pocastio bendzu... :) Ili je i njemu zalipio plovak... :D

UFF

pocelo lose vreme pa sam jutros morao kolima na posao :(

kad motorom odem na pumpu pun je 2.000rsd a kad se pojavim kolima 10.000  [obesiose]

a plata kasni majku im.... nikad do sad nije kasnila..  znaci vreme je da se napusta brod koji tone

Bori¹a

dobro je kad nesto drugo ne kasni ;D


ЯЭВОЛУТИОН

Drugar mi jutros javio da je kupio jednu ovakvu za 20K USD....mint condition....za preprodaju...ocekuje da ode za 23 - 25 k

http://bringatrailer.com/wp-content/plugins/PostviaEmail/images/1971_Alfa_Romeo_Montreal_For_Sale_California_Red_resize.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin


Gašpar

Ja sam se kao odluèio za moj sledeæi auto. Samo da naleti neki stvarno dobar primerak  ;)


Stevan

Bas sam hteo da pitam vozi li jeko GT. :) imao sam priliku juce da je vozim i auto je do jaja! Ba sstrava u voznji! 1.9 jtd ili jtdm, ne znam vec koja je oznaka ali je 150ks.

sibin

pored 3.2v6 ja bih pre isao na 1.8ts, nekako mi greota ici na dizela u kupeu.

Kengur

Sto greota? Pa krizna vremena, uostalom taj jtdm trpi chip da ne moze da mu pridje ni 1.8ts ni 2.0ts a ni 2.5.... Ne znam za taj 3.2 nisam imao prilike da ga probam...

Stevan

Jeste da dizel nije za taj izgled, al i dizel trosi oko 8l :) a ja prelazim 30 000km godisnje...

Kanarinac

Tog jtdm cipujes na 200ks ako je sve ispravno. Mada odlicno ide i sa tih 150ks

sibin

da a gde je tu zvuk i obrtaji. drugo sa 2.5 ni jedan taj jtd ne moze da stane samo cipovani se muce da dobiju 2.0ts iz milion razloga. dizel je dobar da se covek vozi manje trosi i sa cipom lepo ide ali kao sto rekoh meni je to bezveze za sportski kupe.