Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

ide kao djavo sa 130 konja,odavno je proslo vreme golfova 2ki...sad svaki prosecan auto ima toliko konja i ide bolje,nisu te obavestili da su prosle 90sete... ;D

BOKYBOY

Citat: cbrr1 poslato 12 Avgust, 2012, 20:57
ide kao djavo sa 130 konja,odavno je proslo vreme golfova 2ki...sad svaki prosecan auto ima toliko konja i ide bolje,nisu te obavestili da su prosle 90sete... ;D

...da ja tebe obavestim nesto druze...preko 10 godina sam profesionalac i vozim na licnost,vozio sam ko zna sta vise u zivotu i presao ko zna koliko kilometara do sada,verovatno vise nego sto ces ti preci za ceo svoj zivot...svaka polemika sa tobom oko modela i performansi bi bila suvisna,vozim sta se meni dopada a ne tebi,ovo je moje licno iskustvo sa odredjenim modelom automobila,konkretno ovaj put Alfe...Pozdrav i srecno... [cheers]

Kanarinac

Nego juce je malo falilo da se slogiram. Kaze mi decko kod kog odrzavam auto da bi u skorije vreme trebalo da se zamene prednji i zadnji lezaj. Ja rekao aj, 50-60 evra izguracu nekako. Zovem Kit komerce, kazu mi prednji ti je 10000, zadnji je 9, ali kao moze i za 6 da se nadje. Jebem ih u glavu nenormalnu, nema izbijanja lezaja, nego ide cela glavcina. Sad moram nekako naredna dva meseca da izguram pa da razmisljam o zameni, jebo ih pas

Gašpar

Proveri na vise mesta.
Skapirao sam da je u KIT Commercu jeftino samo ono sto oni uvoze. Ostala roba je papreno skupa.

Kanarinac

Proverio sam i kod u AP sportu koji je najskuplji i u EURO 07 koji je obicno jeftin, ali sad je skuplji od kit komerca. Ne znam gde jos da gledam.Do sad sta god sam uzimao oni su mi bili najpovoljniji.

Jbg skupo je jer ide iz komada sa glavcinom...

Andreja

Le¾aj sa sve glavèinom? Je l' postoji razlog da naprave tako ne¹to osim mlaæenja para?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kanarinac

Mislim da ne postoji. Mada cini mi se da sam jos negde video tako genijalno resenje

ЯЭВОЛУТИОН

razlog za to pakovanje je da je u jevropi skuplje izbijanje i nabijanje lezaja (ruke) nego da fabrika odmah upresuje lezaj i prodaje kao sklop....novija praksa od pre desetak godina, od kada su majstori monteri, nista se ne popravlja samo se menja deo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

a i alfa me vise ne zanima otkad nije redna 4 cilindra sa karburatorima ili v6 sa karburatorima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Mrzi me da idem sad da slikam V6 2.4 al bez karburatora.
Kasnije cu, ako se setim ;D

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 18 Avgust, 2012, 16:17
a i alfa me vise ne zanima otkad nije redna 4 cilindra sa karburatorima ili v6 sa karburatorima
Delorto je Delorto
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Pa ovo je dve tisuce ? al,je to islo.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Andreja

Sad ste me isprovocirali  ;D








Pa ne¹to mlaðe:








Imate ovde jo¹ gomilu pa pogledajte, dodaæu jo¹, ove su stare:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2297830720499.2133480.1091060422&type=3&l=623f5bfa4b
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gašpar

Danas sam baš čitao da je zemunski klan imao jednu Alfu Tipo 316 V16 koju su prodali :o

Kažu da su taj auto švabe nosile iz Grčke i ostao je negde u Srbiji. Neki naš čovek, švabin prijatelj, ga je uzidao u štalu, ali je brzo poginuo na ratištu i auto ostade u Srbiji.

ЯЭВОЛУТИОН

a oni se  sad kunu u Alfu D I E S E L.....benzin se vozi u autu i motoru, plin je za kuvanje a diesel samo za brazdu.....jebo ih FIAT
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 18 Avgust, 2012, 22:55
a oni se  sad kunu u Alfu D I E S E L.....benzin se vozi u autu i motoru, plin je za kuvanje a diesel samo za brazdu.....jebo ih FIAT
[clapp] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

Citat: bokililic poslato 12 Avgust, 2012, 21:48
Citat: cbrr1 poslato 12 Avgust, 2012, 20:57
ide kao djavo sa 130 konja,odavno je proslo vreme golfova 2ki...sad svaki prosecan auto ima toliko konja i ide bolje,nisu te obavestili da su prosle 90sete... ;D

...da ja tebe obavestim nesto druze...preko 10 godina sam profesionalac i vozim na licnost,vozio sam ko zna sta vise u zivotu i presao ko zna koliko kilometara do sada,verovatno vise nego sto ces ti preci za ceo svoj zivot...svaka polemika sa tobom oko modela i performansi bi bila suvisna,vozim sta se meni dopada a ne tebi,ovo je moje licno iskustvo sa odredjenim modelom automobila,konkretno ovaj put Alfe...Pozdrav i srecno... [cheers]
da svaka polemika... http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=10083.0;attach=55589;image  [hello]...navescu ti primer fijat stilo karavan za porodicu 1.9 130 konja...to da ide kao metak i te fore,bilo nekada jbte al 90tih...ni u jednom momentu nisam pljuvao po tvom autu nego pricam realne stvari..po meni je tvoj auto ko casa... [hello]

BOKYBOY

Citat: cbrr1 poslato 19 Avgust, 2012, 14:15
Citat: bokililic poslato 12 Avgust, 2012, 21:48
Citat: cbrr1 poslato 12 Avgust, 2012, 20:57
ide kao djavo sa 130 konja,odavno je proslo vreme golfova 2ki...sad svaki prosecan auto ima toliko konja i ide bolje,nisu te obavestili da su prosle 90sete... ;D

...da ja tebe obavestim nesto druze...preko 10 godina sam profesionalac i vozim na licnost,vozio sam ko zna sta vise u zivotu i presao ko zna koliko kilometara do sada,verovatno vise nego sto ces ti preci za ceo svoj zivot...svaka polemika sa tobom oko modela i performansi bi bila suvisna,vozim sta se meni dopada a ne tebi,ovo je moje licno iskustvo sa odredjenim modelom automobila,konkretno ovaj put Alfe...Pozdrav i srecno... [cheers]
da svaka polemika... http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=10083.0;attach=55589;image  [hello]...navescu ti primer fijat stilo karavan za porodicu 1.9 130 konja...to da ide kao metak i te fore,bilo nekada jbte al 90tih...ni u jednom momentu nisam pljuvao po tvom autu nego pricam realne stvari..po meni je tvoj auto ko casa... [hello]
...kazem da bi glupo bilo raspravljati o performansama i o izgledu,ukusi su razliciti skroz...hehehe,dobra slikica,imam i ja slicnih takvih,iz licnog iskustva,tipa 5.7L v8...4.2...3.7...2.8...i stosta jos...al to drugi put...tema je o Alfama konkretno,nasa iskustva sa odredjenim modelima...Pozdrav [cheers]