Glavni meni

Tema o Alfama

Započeo Gašpar, 02 Septembar, 2011, 18:30

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Al je ovaj na poslednjoj slici jurio veverice :)))

Sta je sa onom 156? To fabricki tako ili se to neko igrao?

sibin

#261
jbg huja mala za alfe eventualno yugici i puntici mogu da prodju. a ona 156 je iz slovenije prerada je u pitanju :)

evo i video presek sa skupa ekstra je bilo

www.youtube.com/watch?v=FBGsjqkAONc


Gašpar

Presao sam u vasu sektu, nadam se da me primate  ;)

Kanarinac

Daj neku normalnu sliku, sta si se stisao

Gašpar

Nisam jos slikao, kada budem slikao okacicu ;)

sibin

naravno da te primamo :) .  ja ostao bez svoje alfe na jedno mesec dana( radi se malo na poboljsanju performansi)

sibin

ovo mi lici na 147cu mislim da ona ima ovakav migavac.

Gašpar

147, JTD standardni, 8v. Za sada sam prezadovoljan.
Imam jos par sitnica da odradim, felne da nabacim i to je to :)

sibin

nema razloga da ne budes zadovoljan. koliko mi majstor rece ti 8v se najizdrzljiviji. to moze i malo da se cipuje i da teras ko covek.

Gašpar

Sad je uslikah :D

Ovako, treba mi za pocetak ako neko ima fotografiju ORIGINALNOG naslona za ruku, to bi bilo idealno da vidim.
Druga stvar, ako neko ima neke petnaestice od aluminijuma po ceni koja nije narkomanska, mogli bi da pregovaramo.
Takodje i za original muziku koja se moze povezati sa multifunkcionalnim volanom ;D








AndreyRR

To tata kupijo ili ti  ;D

Gašpar

Prodao Renoa i kupio nju ;)

AndreyRR

prodas konja da uzjases magarca  [facepalm]

sibin

mislis sa magarca na konja :)    prelepa je. za felne jedino da pratis oglase naleti ponekad dosta povoljno, za naslon cu probati da nadjem sliku.

ranko

Gaso vrh auto!

Ako ti bude trebao dobar majstor u BG ( samo Italijane radi ) javi da te najavim...

cone

lepo gaso, lepo :) u zdrvalje da je teras  [cheers]

DaChaS

xtra autic nek te lepo sluzi

Gašpar

Hvala svima, hvala! [cheers]

Cudo, niko mi jos nije pozeleo srecu s Alfom [zvizdi] [rofl] [rofl] [rofl]

Malo sam porastao od prvog posta u temi, i malo sam vise km presao i shvatio da je, bar po meni, koza puno lepsa za gledanje nego za sedenje, te sam striktno trazio da bude bez koze, i ako su im cene priblizno iste.
Inace, na ovu smo slucajno naisli i uzeli smo je pre nego sto se pojavila na oglasu i pre nego sto su stigli bilo sta da joj urade  ;D
Upravo sam s njom stigao u Beograd i moram da kazem da sam odusevljen potrosnjom. Na boardu stoji 5.2 l/100 kombinovane gradske vozenje i otvorenog puta oko 100-110 km/h.

Sto se same voznje tice, neko je vec gore napisao. Alfa ce me skupo kostati, ne zbog skupog odrzavanja nego sto samo trazim razloge za voznju  ;D


Inace, svi koji kazu kako je odrzavanje skupo, neka prvo provere cene - Filter za vazduh 690 dinara, za ulje 600, polen filter 900 dinara komada oba, filter za gorivo 800 i neki dinar preko, ...

sibin

dobro to nije za cudjenje vecina  vidi alfu kao velikog neprijatelja novcanika. te price sire ne poznavaoci alfe i naivni kupci, koji se prime na alfu kao auto sa full opremom. a to sto je uzeo primerak odvaljen od zivota to nema veze.  gaso samo redovan servis i gas do daske. [yahoo]

UFF

ja ga video uzivo

lepotica


a gde je mm ram za tablice?  [prebicute]