Glavni meni

Kako upaliti LC4 na kurblu

Započeo zodiac, 06 Novembar, 2010, 16:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Kako da Dominator da upali na kurblu ako nema uop¹te struje? Nema magnet za paljenje.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Pa turio covek nov akumulator...nije u tome bio problem, vec nema cetkice na anlaseru....a gospodin nije vedzbao na kurblu....nego da pozjmi malo jare od teb ili husu od Marka...da istrenira to ljudski. Ili da mu Ljilja objasni :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Jest, promaèe mi detalj sa crkotiæem od anlasera. Jare je na usluzi, ne rita se kurbla, èak i Lj mo¾e da pali bez posledica :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

apu

au bre, jebaste me u tri reèi :) neka, neka ;) nauèim pa se javim :)

misa-pei

Ma, ne uzbuðuj se, kurbla je ionako samo za prave mu¹karce :P :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

Plazma Keks


apu


nano


Plazma Keks

brkate crnkinje?
koje je Despic jurio u troli?

Tamanitu

gledam drugara kako pali lc4 na keca patikom levom nogom sedecki lako, i kaze kako ne sme da se sklanja noga kad stigne do dole skroz, a ja u strahu da se ne vrati uvek *hit and run* varijanta-od gore do dole i smaknem stopalom za svaki slucaj...ima i 950 adv i 620 cross btw.
:o

Lazic

mrzim kurblu, ali volim da je imam na motoru... Revolucijo, jel mo¾e da se ugradi na KLE-a...? :D




edit:
Citat: ra$a poslato 01 April, 2012, 18:40
jebem li ga, moguæe, ovo mi je ostalo u pamæenju. uglavnom mu niko nije prilazio bez motokros èizama.

ili bez titanijumske cevanice... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Ti bi kurblu polomio.....tebi ne treba ni zadnja kocnica....ni kvacilo...ni vodena pumpa....visak
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic