Glavni meni

radionica Barbulj - Varenje aluminijuma, titanijuma i svega ostalog

Započeo dzimika, 06 Novembar, 2010, 15:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

U pitanju je radionica za zavarivanje skoro svih vrsta metala, stara radionica tj porodicni biznis a i sam mladji vlasnik je bajker
kod njega sam vario prednji nosac maske i uvek sam bio ispostovan maximalno i sto se tice vremena i sto se tice svih mojih zahteva i izvoljevanja
radionica se nalazi u Kozarcevoj ulici, 011 2899938 Ivan

Svaka preporuka sa moje strane

SSZGO

takodje svaka preporuka

lokacija je zvezdara
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE

i od mene preporuka,ja sam kod cika jove par puta nesto krpio  [thumb_up]

Gremlin

I od mene preporuka za Gos'n Jovu Barbulja - odlican majstor i nije derikoza, postenonaplati svoj rad i svi zadovoljni.

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]


UFF

Iva se zove njegov sin i vozi BMW F650GS
Vario mi je dosta toga
Odlican momak !

Dzambo

Slazem se sa svim gore navedenim, momak je vrlo profesionalan! izmaltretirao se i oko mene!

Vlada GS


UFF

uh nemam pojma ali ako ides uzbrdo od precizne mehanike pa kad skrenes desno u njegovu ulicu koja ide nizbrdo radnja mu je sa desne strane - garazna vrata

DR Goran

Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Landser

Ja imam dosta toga za varenje ,copava ,retrovizor ,plastike  ???

UFF

Na godisnjem odmoru su do 22gog

@ landser ne vare plastike - to posalji kod brke

Landser

Citat: UFF poslato 19 Septembar, 2011, 14:11
Na godisnjem odmoru su do 22gog

@ landser ne vare plastike - to posalji kod brke
Predpostavio sam ,al reko aj da pitam i za to ,neki kontakt ,jel ima na forumu il?

UFF


Landser


Gašpar

Clan Brka iz Mladenovca, imam i broj ali moram da ga potrazim

Hurricane

Evo par sve¾ih napomena u vezi sa radionicom Barbulj:

- ako vam neko ka¾e nalazi se u Uèiteljskom naselju - nemoj da pomislite na Uèiteljsku koloniju ( ja jesam )- razlika je 15 km tj 5 l goriva
  ponedeljkom po gu¾vi.. taman da se ne isplati varenje..
- ako vam ka¾u da je Precizna mehanika orijentir, zaboravite, pravi orijentir je Vero u V.Iliæa
- obavezno pozovite i pitajte kad æe Ika biti tu da biste mu objasnili ¹ta ¾elite da varite, da ne bi morali 2 puta da dolazite,
  ja kada sam na¹ao konaèno radionicu, i taman kada sam njegovom ocu krenuo da obja¹njavam kako ¾elim da mi se izvari tj. pod kojim uglom
  stari reèe, ostavite to ovde i pozovite posle 3 tada æe sin doæi u radionicu.. ja uop¹te nemam ideju kako da mu na tel. objasnim ¹ta i kako hoæu
  tako da æe me varenje ko¹tati duplo vi¹e od novog dela koji bi naruèio iz npr SAD...

toliko..



Lazic

Jebiga, meni najbolji drug ¾ivi kapiju do njega, ali ko je mogao znati ranije, zavario mi je za pola èuke suvozaèki oslonac, ok, jeftino...

Hurricane

 ma nije to nikakav problem, re¹iæemo i to nego napisah sve ovo gore da upotpunim informaciju èisto nekom sledeæem
nek se naðe kao pomoæ da ne luta..
Verujem da je dobar majstor tako da æe to sve biti ok verovatno..
sam sam kriv, navigacija u d¾epu ali prazna baterija, punjaè u kancelariji..gu¾va u gradu.. sve mi ne¹to ukrivo ide
ma koliko god da se trudim ono mi sve ne¹to propada.. Valjda je to Mars ili Jupiter u 16-toj kuæi ovog meseca bem li ga..

Hurricane

Citat: hurricane poslato 15 April, 2013, 16:08
Evo par sve¾ih napomena u vezi sa radionicom Barbulj:

- ako vam neko ka¾e nalazi se u Uèiteljskom naselju - nemoj da pomislite na Uèiteljsku koloniju ( ja jesam )- razlika je 15 km tj 5 l goriva
  ponedeljkom po gu¾vi.. taman da se ne isplati varenje..
- ako vam ka¾u da je Precizna mehanika orijentir, zaboravite, pravi orijentir je Vero u V.Iliæa
- obavezno pozovite i pitajte kad æe Ika biti tu da biste mu objasnili ¹ta ¾elite da varite, da ne bi morali 2 puta da dolazite,
  ja kada sam na¹ao konaèno radionicu, i taman kada sam njegovom ocu krenuo da obja¹njavam kako ¾elim da mi se izvari tj. pod kojim uglom
  stari reèe, ostavite to ovde i pozovite posle 3 tada æe sin doæi u radionicu.. ja uop¹te nemam ideju kako da mu na tel. objasnim ¹ta i kako hoæu
  tako da æe me varenje ko¹tati duplo vi¹e od novog dela koji bi naruèio iz npr SAD...

toliko..





evo opet sve¾ih informacija nakon jo¹ jednog mog zajeba i odlaska bez najave!!!

naime: radionica Barbulj neæe raditi do 19og novembra!!!!

i uvek prvo pozovite pre odlaska...


s obzirom da sam se opet zajebao jer sam dva sata vozio po gradskoj gu¾vi i opet ponedeljkom
opet æe me varenje ko¹tati vi¹e nego da sam kupio drugi deo...

a da ne prièam o tome koliko mi hitno treba varilac aluminijuma....

perlx

#19
Radak, Jajinci.

@Perlx......kumodraz a ne Jajinci ...Tarska ulica....posle maxia uzbrdo pa druga desno....prohromska ograda.