Glavni meni

saobracajne kamere

Započeo dzimika, 06 Novembar, 2010, 14:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

ali ce moci i za kontrolu ako se kupi odredjeni software

nesic1

nafatirali se lepo od ovoga, ovo su sredili da se osiguraju, sad mogu da kradu do mile volje jer ko hoce da ih smakne mogu da reaguju na vreme

sasa ns 1

Citat: Taraba poslato 23 April, 2019, 14:40
To su kamere za nadzor, ne kontrolu saobracaja.

https://www.slobodnaevropa.org/a/29850296.html
‚usrali se pa nadziru nas ,za na¹e pare a pritom sebi prave posao da bi dobili platu-dr¾ava je najveæi neprijatelj naroda

El Jefe

Продајем повољно вештачке бркове погодне за претрчавање на црвено, а могу да служе и за гледање турских серија.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]












Citat: nesic1 poslato 23 April, 2019, 21:33
nafatirali se lepo od ovoga, ovo su sredili da se osiguraju, sad mogu da kradu do mile volje jer ko hoce da ih smakne mogu da reaguju na vreme
Prièam to godinama, od kad su poèeli da ih postavljaju... Ali malo su se zajebali, kad im doðe vreme, onaj ¹to gleda kamere æe ih poslati meèki na rupu...

Major

Citat: El Jefe poslato 23 April, 2019, 23:40
Продајем повољно вештачке бркове погодне за претрчавање на црвено, а могу да служе и за гледање турских серија.

Daj jedne odmah!
:D

despic

eee pocelo je...
za 7 dana mi je stiglo 4 kazne od oktobra, 3 zute trake i prekoracenje brzine.
klasican divljak

Taraba

Opravdavas titulu divljak.  [thumb_up]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

pa sta si ocekivao da vozis zutom a da ne platis harac :D

UFF


srbac


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bucko


srbac


Lazic



sasa ns 1

i¹ao sam na skup u baèku topolu autoputem i naravno bez putarine.Bilo je okolo onim iobilaznim putem za zaposlene na rampi.E sad ima i tamo nekih kamera pa videæemo ANARHIJA JE ZAKON

despic

29 novembra, vozio sam auto. U oktobru. I to nikog nije bilo oko mene ni u zutoj traci ni u beloj. Stigla mi je jos jedna juce. Sto se tice zute, motor je bezbedan. Ali sto se tice prekoracenja brzine loja je inace 50!!!! Na raskrsnici kod tc usce e tu mogu da najebu svi. Ne bi ja placao te slike...nego mi je svaki auto na zenu i kevu
klasican divljak

dzimika

U koje vreme u 29tog? Posto ima samo dva termina kad je zabranjeno voziti zutom 7-9 i da li 15-17 ili tako nesto

Hurricane

Pa dobro, to je sve poznato i normalno ako je auto u pitanju, vec 3-4 godine to sve uredno stize, samo sto ne evidentiraju svaki dan, ukljuce par dana u mesecu i salju..

Mom drugu su dva puta u istom danu na istom mestu stigle prekoracenje brzine a mesecima posle toga je uvek tuda isao vise puta dnevno 80-90 a ogranicenje 50 naravno, nije znao