Glavni meni

2000 Volkswagen Golf 4 v6 4motion BI TURBO

Započeo Kengur, 31 Avgust, 2011, 15:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Oglas za drugara...

Auto je u njegovom posedu par godina, sam ga je pravio... 2.8 bi turbo, kocnice od S8, mapiran, komp od audija 2.7 bi turbo, ima jos svasta nesto...

Mislim da moze zamena za kombi tipa  Touran, jbg, ima sina i skoro je dobio cerkice bliznakinje... Golf je postao premali :)

Registracija je mala, nije tipa 70 000din...


evo link   http://www.polovniautomobili.com/oglas1417343/volkswagen_golf_4_v6_4motion/

Lazic


Kengur

9900e  pise na linku... :)

Ima tu prostora za lep dogovor ako je za kes...



Jedino ako nisi mislio koliko para je kostalo pravljenje ovakvog auta ... :)

Lazic

Pa koliko je kostalo pravljenje...? Cenim, ne manje od 4-5 soma...

Kengur

Pa kostalo je mnogo...

Auto je placen pre jedno 4/5 godina 11000e... Koja stotina vise...
Ulozeno u njega skoro isto toliko... Tacnije oko 10 000e.Skoro smo bas pricali o tome...
Na auto je promenjeno sve sto je moguce, vesanje, kocnice, elektronika, pravljen komplet auspuh do lonca, lonac fabrika da se ne bi drao... Ima tu dosta stvari koje su promenjene... Jos nije placao ruke, jer je sam radio...

Lazic


Kengur

Mora... Mali mu auto, a zena vec pocela da kvoca da je dosta... :)

Jbg, dve male bliznakinje i jedan sincic terorista... :) Treba to sve spakovati kad se negde krene :) Dok je bio samo sin bio mu je ok, ali sad vec je mnogo mali...
Pre neki dan su trebali da idu u Grcku(ali sin dobio temp, tj boginje) kad smo videli da je na krov stavio onaj GEPEK dupe smo mu pomerili :D

Inace, sa kolima me isao u Austriju par puta, jednog u Grcku, radi savrseno...

vitez_koja

То је онај момак (заборавих му име) што има сервис негде горе пре скретања за авалу?

Kengur

Malo vise pre skretanja za Avalu... :)

Da on je, moj imenjak Nemanja. Njegov je bio onaj corrado sto je posle bio kod pinka 2.0 turbo... Sad je taj corrado mat crn i mislim da je u kumodrazu kod nekog Roberta...

Kanarinac

Nijw u Kumodrazu, na Dedinju je. To mi je drugar,Robert. Sad nadrkava Vems na corrada pa ce biti ozbiljan

Pop

Sve je to fino i krasno ali to ne menja cinjenicu da je to i dalje deset i vise godina star golf 4 ;) vrlo tesko da ce iko dati 10k za to...

"Грме танки џефердари..."


Che

Citat: Pop poslato 01 Septembar, 2011, 20:55
Sve je to fino i krasno ali to ne menja cinjenicu da je to i dalje deset i vise godina star golf 4 ;) vrlo tesko da ce iko dati 10k za to...

11 god - 10.000e
da je 22god bio bi sa 4 turbo punjaca i kostao 20.000e :D

UFF

kengure valjda ti je jasno da ovaj oglas nemoze nikako da ostane ozbiljan
pogotovo sto se prodaje (koliko god da je nabudzen i dalje seljacki) vw

moj savet da udaris katanac ili pustis da se ljudi sprdaju jer nema ovde kupaca za to
niko nije  [ludak]



aj da je nabudzio bmw-a sa dva turba pa bi mozda i prodao jer visoka klasa sportskog automobila sa jos boljim agregatom ali on je napravio apsurd nabudzio volks (narod) wagen (kocija) narodski siromasnu kociju a njega ljudi uglavnom kupuju zato sto je jeftin i sto misle da je odrzavanje dzabe i da se ne kvari i veeeeoooma im je vazna potrosnja a ne performanse

to ti je isto ko kad bi ja nabudzio hayabusin agregat u afriku twin - znas kad bi je prodao??

sibin

na zalost svaki budzen auto su bacene pare pri prodaji istoga, auto izgleda lepo na stranu to sto ima pogresan znak na haubi :) ali ukusi su razliciti.

bosch

Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

zmiya


jager

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2011, 21:20
to ti je isto ko kad bi ja nabudzio hayabusin agregat u afriku twin - znas kad bi je prodao??

Ja to ne bih prodavao, a tako rado bih je posedovao! ;D

Kengur

Libo mene ona stvar da li ce oglas ostati ozbiljan, ja sam ga postavio cisto ako nekog zanima, da pomognem ortaku... Nista vise...

@Kanarinac- To je njegov bivsi corrado.

Verujte mi da me libo sto je narodni auto, rado bih ga posedovao da mogu... Zalepe ti se majmuni misli da je TDI i kad golf okrene sat na 260 uglavnom se svi zgranu... :D

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

SSZGO

Citat: Kengur poslato 02 Septembar, 2011, 09:19
Libo mene ona stvar da li ce oglas ostati ozbiljan, ja sam ga postavio cisto ako nekog zanima, da pomognem ortaku... Nista vise...

@Kanarinac- To je njegov bivsi corrado.

Verujte mi da me libo sto je narodni auto, rado bih ga posedovao da mogu... Zalepe ti se majmuni misli da je TDI i kad golf okrene sat na 260 uglavnom se svi zgranu... :D

ja bih ipak uzeo audi TT a majmune iskulirao :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor