Glavni meni

13. MotoGP - Misano, San Marino

Započeo Gašpar, 31 Avgust, 2011, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Sta bi bilo kad bi bilo...a da se Zarkovu ugasio motor na startu, a da je Irena svom snagom udarila po syazi....to sve nije bitno...dobra trka i rezultat se pise.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Povlacim se iz teme dok ne odgledam celu trku, gledao sam samo Last lap.

Inace, za Catalunya-u i dalje tvrdim da je cista pobeda oduzeta Zarcu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gaspar poslato 07 Septembar, 2011, 02:11
Povlacim se iz teme dok ne odgledam celu trku, gledao sam samo Last lap.

Inace, za Catalunya-u i dalje tvrdim da je cista pobeda oduzeta Zarcu
pisi jos jednog ako glasamo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

marlin

Klinac je posle trke na konf. za stampu priznao svoju gresku, objasnio svoj postupak, izvinuo se i rekao da ce u buduce biti oprezniji a vii mu kazete: ''Ne, ti nisi kriv!'' :D
Zasto nije rekao: ''Ostecen sam, nisam kriv, ali sudijska odluka se mora postovati!''
P.S. Izgleda da sam kliknuo na ono ''Hvala''!!! [rofl] Zasta to sluzi?

zemunboy

Citat: 3006 poslato 06 Septembar, 2011, 20:41
Marline, kao prvo, iznenadio si me ovim viðenjem trke, svaka èast. Sad mi je jasno ono ¹to sam veæ pomislio, da prièa kako nema¹ pojma i sve ovo gleda¹ prvi put (mislim da to nije sa ovog foruma) veze nema sa istinom i za to  [cheers].
Da je provocireo Terola, to stoji, èak sam i ja pomislio, kada sam video kako se okreæe na kraju, da pokazuje zelenom kako ga je dobio i da mo¾e da ga duva (konaèno), ali posle par repriza, moje mi¹ljenje ostaje onako kako sam ga napisao. Mislim da se prejebao i da bi pojeo svoja muda da mo¾e. Zarko je na pravcu bio svestan da gubi. Svaka njemu èast, ali mislim da je deèko balvan da bi bio jak igraè.
Ga¹o, stoji to da bi Zarkova pobeda u Katalunji bila èista, kada bismo bili u vremenu Kevina ©vanca. Danas je vreme DORNE, znaèi ne dirajte zvezdu.
I da, da se vratim na Rosijeve fore: pokazao je srednji prst Bjaðiju i to va¾i za najjaèi fazon sa trka MotoGP-a. Evo odakle je prepisao:
Best Motorcycle Racing Scene Ever
Beri ©in nije bio ekonomski isplativ kao Rosi.
U principu Beri ©in je bio idol Rosiu kad je ovaj bio mali :D

3006

Ne ka¾em ja da pobeda nije bila njegova, veæ da se polednjih godina takve stvari ne toleri¹u. Pogotovo ako je "o¹teæeni" ©panac. Ranije su laktovi bili normalni i jo¹ uvek su u BSB.

marlin

#46
Citat: 3006 poslato 07 Septembar, 2011, 20:21
Ranije su laktovi bili normalni i jo¹ uvek su u BSB.
Lakat, pesnica, noga... Kakva je razlika? [nono]