Glavni meni

13. MotoGP - Misano, San Marino

Započeo Gašpar, 31 Avgust, 2011, 15:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Hmmmmm pravo pice uz MotoGP...  ;)  ;)
[/

ЯЭВОЛУТИОН

Lorenzo in pokidao kao svinja masnu krpu, u poslednjim krugovima sjajna borba izmedju sica, dovia i spiesa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ja ucio i nisam mogao da gledam, inace gledam obavezno.

Sta se izdesavalo?

davidoff

#23
Zarco ocajnicki pokusao da zaustavi Terola i to rukama na startno-ciljnom pravcu......potpuni kreten... [ludak] [ludak] [ludak]......Iannone potvrdio da je lud.... :D :D.....iako je zavrsio tek treci....Marquez opet pobedio...Bradl drugi posle lavovske borbe sa Iannone-om...Redding odlican borio se ko lav.....Stoner pobacio totalno tek treci...Lorenco nestao u prvih 10 krugova i niko mu nije bio ni blizu celu trku...Pedrosi se posrecilo bio drugi...Simoncelli se borio kao lav i zavrsio cetvrti....desetinku ispred Dovia....


Sve u svemu gledaj reprizu bilo je jako zanimljivo posebno Moto2......
We won't forget you Marco....


davidoff

Naravno uz secanje na tragediju od prosle godine..... :( :(
We won't forget you Marco....


Gašpar

Sve, sve, ali sta je Zarco pokusao da uradi?  :o

davidoff

Citat: Gaspar poslato 05 Septembar, 2011, 11:26
Sve, sve, ali sta je Zarco pokusao da uradi?  :o


Jesi gledao? POTEZ OCAJNIKA.....
We won't forget you Marco....


3006

Spiz pokazao kolika 00 ima. Nije pro¹lo, proæi æe drugi put. Bar nije èuèao pozadi.




marlin

Citat: davidoff poslato 05 Septembar, 2011, 11:29
Citat: Gaspar poslato 05 Septembar, 2011, 11:26
Sve, sve, ali sta je Zarco pokusao da uradi?  :o


Jesi gledao? POTEZ OCAJNIKA.....

Sta ocajnika?! Potez idiota! Imao je pobedu u rukavu. Da su pametni oni mehanicari da ga uvate i namlate ko konja! Tamo se neko ubija od posla kako bi mu napravili motor koji ide bolje od Terolovog, a on hoce da se majmunise... [bejzbolka]

3006

Nijedan motor u 125 ne ide bolje od Terolovog. Zarko je sam sebe zajebao, izdr¾ao je Treola na leðima, onda imao dve leve krivine i odlepio se, samo je pogre¹io u poslednjoj. I¹ao je ¹ire i morao kasnije da dosaje gas, jer bi ga inercija ponela na travu van staze. Plus Aprilija br¾a na pravcu. Bio je i on svestan toga i lepo ka¾e davidoff - oèajnièki. Da je mogao udario bi ga ciglom.

marlin

Citat: 3006 poslato 06 Septembar, 2011, 10:49
Nijedan motor u 125 ne ide bolje od Terolovog. Zarko je sam sebe zajebao, izdr¾ao je Treola na leðima, onda imao dve leve krivine i odlepio se, samo je pogre¹io u poslednjoj. I¹ao je ¹ire i morao kasnije da dosaje gas, jer bi ga inercija ponela na travu van staze. Plus Aprilija br¾a na pravcu. Bio je i on svestan toga i lepo ka¾e davidoff - oèajnièki. Da je mogao udario bi ga ciglom.
Ova prica ne pije vodu! Izgleda da nismo gledali istu trku!

3006


marlin

Citat: 3006 poslato 06 Septembar, 2011, 17:29
Onda daj prièu koja pije vodu.

Jos na samom pocetku trke se videlo da Terol nece uspeti da se odlepi i napravi prednost sa kojom bi na miru trku priveo kraju. Pokusao je on u prvim krugovima, ali cim je Zarko izbio na drugo mesto jasno se videlo da konstantno smanjuje razliku koju je do tada napravio Terol. Realno, po prvi put Zarko je  imao konja za trku. Ni u jednom trenutku nisam sumnjao da ce najzad pobediti.
Ali njemu bi ta pobeda bila mnogo znacajnija ako bi Terol zavrsio trku u pesku, po mogucstvu sa slomljenom nogom, s obzirom da je ostalo jos 5 trka, a razlika u bodovima je pozamasna. Od trenutka kada je potpuno stigao Terola dok nisu prosli ciljnu liniju, Zarkove provokacije nisu prestajale. Sve zivo je radio kako bi Terola naterao na gresku. Pritisci u vidu zapocinjanja preticanja pa odustajanje pred samom krivinom (Rosijeve fore). Tada su pravili jako spore krugove, tako da je mogao glat da ga prodje da je hteo.  Bilo je tu i verbalnih provokacija, gestikulacija glavom i pozivanje na okrsaj, sto je komentator na SK Prime pogresno shvatio (mislio da ovaj gleda gde se nalazi treceplasirani). Terol je to sve izdrzao i do kraja vozio svoju trku. Vrhunac Zarkovog bezobrazluka bio je na par stotina metara od ciljne linije kada je imao vec dobijenu trku. To je bio pokusaj da ponizi Terola i da ga ismeje pred celim svetom. Ali malo se predriblao sto mu se na kraju i osvetilo. Te price o sirokom ulasku i sporom izlasku iz krivine su objasnjenje koje trebaju da progutaju siroke narodne mase koje nikada nisu sele na motor. Da je po izlasku iz krivine dao gas do daske, umesto sto je mlatarao rukom Terol bi mogao samo da place!
Ja sam video i na pocetku sezone da je decko debilan, kada je pokusao Terola laktom da izgura na travu, ali su to sudije sve provalile pa su mu oduzeli pobedu. A on se na konf. za stampu zarozao kao Seka-Persa!
To je moja prica! [cheers]   

Gašpar

Marlin, ne bih se bas slozio sa tobom. Ako pricamo o ovoj trci

MotoGP 125cc Terol vs Zarco ultima vuelta Catalunya 2011

Zarcu je oduzeta pobeda bez ikakvih razloga, ovo je sport a po meni je ovo i cista pobeda.
Nije to das gas i izasao si. Oni sve vreme voze na ivici, mislis da Zarco ne bi dao gas da je mogao? Dao bi on i te kako, ali kada je video da ne moze, morao je da pokusa ocajnicki, samo da pobedi  ;)
To sto kazes, obilazi ga do pola pa popusti. Mislis da je stvarno tako? Pa obisao bi ga on u prvom krugu da je mogao, ali jednostavno ne ide  ;)

marlin

Citat: Gaspar poslato 06 Septembar, 2011, 20:03
Marlin, ne bih se bas slozio sa tobom. Ako pricamo o ovoj trci

MotoGP 125cc Terol vs Zarco ultima vuelta Catalunya 2011

Zarcu je oduzeta pobeda bez ikakvih razloga, ovo je sport a po meni je ovo i cista pobeda.
Nije to das gas i izasao si. Oni sve vreme voze na ivici, mislis da Zarco ne bi dao gas da je mogao? Dao bi on i te kako, ali kada je video da ne moze, morao je da pokusa ocajnicki, samo da pobedi  ;)
To sto kazes, obilazi ga do pola pa popusti. Mislis da je stvarno tako? Pa obisao bi ga on u prvom krugu da je mogao, ali jednostavno ne ide  ;)
Zarku je oduzeta pobeda zbog toga sto se na izlasku iz desne krivine jasno nageo na levu stranu (pogledaj snimak iz helikoptera) u nameri da Terola laktom izgura van staze! Tu nema nikakve sumnje! Evo sta je izjavio posle trke na konf. za stampu: ''"His bike is faster... I help me with my elbow to keep my position... because if not I was second... and I want this victory"! A zatim dodao da ce ubuduce vise voditi racuna, i umalo zaplakao.
Pa seti se kako je poginuo Tomizava. Zadnji tocak mu sisao na vestacku travu na izlasku iz krivine i onda se desilo to sto se desilo!
Kazes voze sve vreme na ivici? Pa nece biti, pogledaj vremena koliko se razlikuju u toku trke. U jednom momentu su vozili toliko sporo, da je Zarkov timski kolega koji je bio treci poceo da ih brzo sustize. Ajde ti objasni zbog cega je mlatarao levom rukom, umesto da se sto vise sakrije i da pun gas? Pa znas li za koliko ga je dobio Terol? Pa i laiku je jasno da se to ne bi desilo da se ovaj nije majmunisao! [glavazid]

3006

Marline, kao prvo, iznenadio si me ovim viðenjem trke, svaka èast. Sad mi je jasno ono ¹to sam veæ pomislio, da prièa kako nema¹ pojma i sve ovo gleda¹ prvi put (mislim da to nije sa ovog foruma) veze nema sa istinom i za to  [cheers].
Da je provocireo Terola, to stoji, èak sam i ja pomislio, kada sam video kako se okreæe na kraju, da pokazuje zelenom kako ga je dobio i da mo¾e da ga duva (konaèno), ali posle par repriza, moje mi¹ljenje ostaje onako kako sam ga napisao. Mislim da se prejebao i da bi pojeo svoja muda da mo¾e. Zarko je na pravcu bio svestan da gubi. Svaka njemu èast, ali mislim da je deèko balvan da bi bio jak igraè.
Ga¹o, stoji to da bi Zarkova pobeda u Katalunji bila èista, kada bismo bili u vremenu Kevina ©vanca. Danas je vreme DORNE, znaèi ne dirajte zvezdu.
I da, da se vratim na Rosijeve fore: pokazao je srednji prst Bjaðiju i to va¾i za najjaèi fazon sa trka MotoGP-a. Evo odakle je prepisao:
Best Motorcycle Racing Scene Ever
Beri ©in nije bio ekonomski isplativ kao Rosi.

marlin

#39
Citat: 3006 poslato 06 Septembar, 2011, 20:41
Marline, kao prvo, iznenadio si me ovim viðenjem trke, svaka èast. Sad mi je jasno ono ¹to sam veæ pomislio, da prièa kako nema¹ pojma i sve ovo gleda¹ prvi put (mislim da to nije sa ovog foruma) veze nema sa istinom i za to  [cheers].
Da je provocireo Terola, to stoji, èak sam i ja pomislio, kada sam video kako se okreæe na kraju, da pokazuje zelenom kako ga je dobio i da mo¾e da ga duva (konaèno), ali posle par repriza, moje mi¹ljenje ostaje onako kako sam ga napisao. Mislim da se prejebao i da bi pojeo svoja muda da mo¾e. Zarko je na pravcu bio svestan da gubi. Svaka njemu èast, ali mislim da je deèko balvan da bi bio jak igraè.
Ga¹o, stoji to da bi Zarkova pobeda u Katalunji bila èista, kada bismo bili u vremenu Kevina ©vanca. Danas je vreme DORNE, znaèi ne dirajte zvezdu.
I da, da se vratim na Rosijeve fore: pokazao je srednji prst Bjaðiju i to va¾i za najjaèi fazon sa trka MotoGP-a. Evo odakle je prepisao:
Best Motorcycle Racing Scene Ever
Beri ©in nije bio ekonomski isplativ kao Rosi.
Potpisujem sve sto si napisao, ali moram jos jednom da dodam da ga Terol ne bi dobio da je zauzeo aerodinamican polozaj i zavrnuo gas umesto sto je mlatarao rukom!
[cheers]