Glavni meni

Ozbiljna konkurencija UFF-u

Započeo Ruza-Bandit, 30 Avgust, 2011, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy


Kengur


lord_oblivion

Bar ne rabimo raju da ¹mirgla  :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 30 Avgust, 2011, 21:24
Danas, igrom sluèaja, saznam da postoji servis motora na Vo¾dovcu koji isto kao i Uff rade na pivo. Po¹to mi je magarèina u perionici onako mu¹ki nalio kablove vodom doðem najnormalnije do TC u Kumodra¹koj ali posle 2h bandit nije hteo da upali. Ja bez alata (suzuki se ne kvari) ali na svu sreæu 100m od Lorda i jedno 2m od Ga¹e. Oni su se svojski potrudili i opravili bandita. Hvala jo¹ jednom momci. Carovi ste!

Evo kako je to izgledalo
a da vam rentiram lokal od 30 kvadrata 20 metara od mestra dogadjanja...da ne radite na ulici...ko uff
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ruza-Bandit

Ako mo¾e da se stave plastièni stolovi i stolice ispred lokala a unutra ubaci jedan fri¾ider za pivo ja sam ZA :)

Gašpar

Citat: revolution poslato 31 Avgust, 2011, 20:46
Citat: Ru¾a-Bandit poslato 30 Avgust, 2011, 21:24
Danas, igrom sluèaja, saznam da postoji servis motora na Vo¾dovcu koji isto kao i Uff rade na pivo. Po¹to mi je magarèina u perionici onako mu¹ki nalio kablove vodom doðem najnormalnije do TC u Kumodra¹koj ali posle 2h bandit nije hteo da upali. Ja bez alata (suzuki se ne kvari) ali na svu sreæu 100m od Lorda i jedno 2m od Ga¹e. Oni su se svojski potrudili i opravili bandita. Hvala jo¹ jednom momci. Carovi ste!

Evo kako je to izgledalo
a da vam rentiram lokal od 30 kvadrata 20 metara od mestra dogadjanja...da ne radite na ulici...ko uff

Gde tacno? Mislim da bismo stvarno mogli da uzmemo neki lokal kao MM checkpoint na kom bi uvek neko bio  :D

ЯЭВОЛУТИОН

20 metara od mesta gde ste coskarili
Zajebavam se izdat mi je lokal...ali je stvarno na 20 metara od hepenninga...inace sam tu proveo veselih desetak godina....taj objekat do vas sa crnim krovom nam je bila upravna zgrada ELEKTROGRADNJE...lepo je bilo dok je trajalo i dok nisu krenuli na partijskoj osnovi...bukvalno je lokal predposlednji u prolazu do vas...taj sto ima resetkastu kapiju, pa do kraja i predposlednji desno 8)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

A ja zivim ovde, sa leve strane, gde je nacrtan taj slon


Taraba

Ga¹o, kad si pustio te ¹valerske brkove?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gaspar poslato 31 Avgust, 2011, 21:27
A ja zivim ovde, sa leve strane, gde je nacrtan taj slon


Onda mora da znas onog ludaka sto je drzao PPG farbaru u prizemlju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ne znam, ja sam tu tek dve godine. Znam onog sto drzi kopirnicu, znam nekog lika sto vozi vektru, drzi neki frizerski salon i to je valjda to

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre pre petnaestak godina je ludak drzao farbaru, ppg program.....kakve smo farbe smisljali
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11