Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

verovatno nisi jedini sa finansijsko organizacijom  ;D

mazzi

Mislis losom organizacijom :)

AndreyRR

nazovi to kako hoces,aj kaci jos slika  ;D ;D

mazzi

Dan 20. - 10.08.2011

Samo kupanje :) a da i pokazivanje Beogradske zastitne opreme:

1. Papuce ✔
2. Naocare za sunce ✔
3. Kupaci i majca bez rukava ✔
4. Peskir oko vrata ✔

:)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Dan 21. - 11.08.2011

Posto meni Rijeka izgleda kao neki industriski grad, a i culi smo da ne vole bas BG tablice resili smo da se provozamo do Opatije.

Kao i prema Puli put je predivan za voznju, mozda malo preblizu ivice,ali za moju “ziherasku” voznju to i nije neki problem :)

Lepsi je od puta za Pulu samo zato sto usput ima mnogo plaza na koje covek moze da svrati i da se malo okupa.

[attachment deleted by admin]

mazzi

...

[attachment deleted by admin]

mazzi

A malo i iz Opatije.

[attachment deleted by admin]

mazzi

Jedna slikica sa priveskom MM. I moze da se kaze da smo bili do kraja sveta, pa cak i iza  :P

[attachment deleted by admin]

mazzi

Dan 22. - 12.08.2011
Ovaj dan smo iskoristili da se jos malo kupamo i oprostimo od Istarske obale.  :'(  :'(  :'(

AndreyRR

sto je lepa plaza u opatiji

mazzi

Dan 23. - 13.08.2011

Vreme je da se krene kuci.  Odavde nema puno slika, posto smo bili tuzni :) Do BG-a ima nekih 600 km. Ono sto me iznenadilo da od Zg-a skoro do granice nema nijednog znaka za pravac Beograd. Ceo put nisam prelazio 140 – 150, sto zbog kofera sto zbog ogranicenja. Kada smo usli u Srb nisam spustio ispod 180 … zurimo kuci na rucak :) A da ovo je jedan od retkih placanja putarine u srb, ali rekoh kada sam svima placao glupo je da nasim ne platim :)

Eto posle 23 dana opet smo kuci, malo umorni ali vec razmisljamo o sledecim destinacijama :) I sad kad gledam ove slike pomislim koje smo mi budale :) Ali definitivno nas je pratila sreca, nismo imali nikakvih ozbiljnih problema i ponovili bi ovo da mozemo i 1000 puta :)


[attachment deleted by admin]

mazzi

Citat: AndreyRR poslato 01 April, 2012, 16:16
sto je lepa plaza u opatiji

Ono je plaza negde usput, u Opatiji i nije neka plaza

mazzi

Hvala svima na strpljenju i sto me nisu pritiskali da pozurim sa pisanjem :P

AndreyRR

Svako putesestvije bilo ti ovako i bolje  [cheers] [cheers]

Nadalina

Hvala na ovako zanimljivom putopisu! [cheers]
Sledece putesestvije i fotke ce, verujem biti jos zanimljivije - nova masina, novi izazovi! [hello]
Dzukela u podznaku

Gašpar

Citat: mazzi poslato 01 April, 2012, 16:23
Citat: AndreyRR poslato 01 April, 2012, 16:16
sto je lepa plaza u opatiji

Ono je plaza negde usput, u Opatiji i nije neka plaza

Opatija i nema neku plazu, iskreno




Ali je more zato fenomenalno






A o cistoci vode da ne trosim reci  :D




Inace, zeno&Mazzi, odlican 5!  [thumb_up]

mali_zmaj

E kako ti se svidjela Pula,ja sam rodjen tamo i zivjeo do 92-ge,vidim da si isao na Stoju,jesi li se kupao u autokampu Stoja? Onaj mol i trampulin sto se vidi na slici,u pozadini i prolazu,to ti je mjesto gdje sam proveo najbolje dane svoga djetinstva! Eeeee....! I opatija nema neke plaze,samo go hotel na hotelu a skupoooo...
jin-jang

mazzi

Pula je bas lep grad, pravi primorski. Nismo ni tamo nasli neke plaze, ma da cela Istra nema neke velike pescane plaze ali je mnogo lepa :) I jeste ono je Stoja, malo smo se tamo kupali ;)

mali_zmaj

Neces tamo naci pjeska,a za lijepe plaze i uvalice trebao si otici na rt kamenjak.mada je to sad nacionalni park pa naplacuju ulaz,mame im ga,a rostiljao sam nekad svakog vikenda tamo,ima skrivenih prelijepih stjenovito sljuncanih plaza,ali pjescanih,sem medulina jok!
jin-jang

AndreyRR

medulin je extra,kum izgubio sorc za kupanje,a zenu mi opekla meduza  ;D ;D ;D