Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Charuga


mazzi

Polako ... putovali smo 22 dana ... ne moze sad vi da dobijete sve za jedan ;)

Nadalina

`Aaaaaaalo, bre, ja nisam cekala da se rodim na vreme, a ti sad ovde trazis da cekam!?!?!?! ;D ;D ;D

Hurry up!!!!
Dzukela u podznaku

Che


mazzi

Dan 2. 23.07.2011

Budimo se tek negde oko 10 sati. Ipak je ovaj prvi dan ostavio malo traga na nama :) Uz lagani dorucak (jel sam rekao da ce biti slike i neke klope;) )spremamo se za nastavak puta. Tek sada vidimo da je prijavljivanje u hotel u Veneciji do 18:00. Ovo nam malo remeti plan, a bogami i oblaci koji se navlace bas u nasem pravcu. Dobra stvar je sto je zena dobila jastuk tako da kopca nije vise problem :). Pakujemo se i tek negde oko 12 krecemo za Veneciju sa namerom da svratimo malo do Ljubljane.

Bori¹a


mazzi

Negde na pola puta do Ljubljane nas hvata prva kisa. E sad opet nasa lezernost dolazi do izrazaja ... Kisnu opremu jesmo kupili ali je nikad nismo probali ... bar ne sve delove odjednom. Za navlacenje opreme smo izgubili bar pola sata :) Kisa nas prati sve do Ljubljane, ali ipak smo reseni da svratimo i bar napravimo par slika za uspomenu. Mozda ce neko ko je bio u Ljubljani bolje objasniti gde smo se slikali, nama se to ucinilo kao neki centar grada :)


[attachment deleted by admin]

mazzi

Iz Ljubljane krecemo brze nego sto smo stigli praceni dosadnom kisom, oprema na nama izdrzava ali navlake za bocne torbe popustaju. To naravno shvatamo tek u Veneciji :). Zbog dosta kise izostaju slike sa ovog dela puta. Kisa nas napusta tek negde na ulasku u Italiju. Tu stajemo da se raspitamo za put do Venecije ... Ovde potvrdjujemo vec svima poznatu stvar da Italijani od stranih jezika znaju samo Italijanski :) Ovde pada odluka da zbog kasnjenja nemozemo da svratimo do Trsta ni na kafu. Okrecemo se ka Veneciji i zurimo da stignemo do 18:00.
Ispred Venecije isprobavamo IGo i mape na njemu. Ulica u kojoj se nalazi nas hotel ne postoji!   [glavazid] Pokusavam po postanskom broju da bar nadjemo deo grada gde se hotel nalazi. Vozeci se tako i vec malo u panici stajemo na kraj jedne slepe ulice. Vadimo papir da probamo da bar pitamo prolaznike za ime hotela, okrecemo se da nadjemo nekog kad ono sa nase desne strane HOTEL !!!  [slomljenzid] Stigli smo u 17:50, recepcioner je jos tu. Hotel ne izgleda nesto spolja ali je zato ruzan unutra :) Raspakujemo stvari, susimo ih i zurimo da iskoristimo jos par suncanih sati za setnju po Veneciji.

mazzi

Vec ovde uvidjamo prednosti putovanja motorom. Prelazimo most koji vodi u Veneciju i parkiramo na samom ulasku u grad. Ovde postoji veliki i BESPLATAN parking za motore. Sto u Londonu ne postoji, ali o tome cemo kad dodjemo do Londona :).
Posto je vec skoro sedam sati odlucujemo se za malu setnju kroz Veneciju, slikanje i naravno italijansku klopu.
Vracamo se u hotel umorni i zadovoljni sto je prva destinacija na nasem putu "OSVOJENA"  [thumb_up]

mazzi

JOS  ;D

[attachment deleted by admin]

mazzi

Za kraj ovog dana evo kako Italijani ostavljaju kacige na motorima   [rofl]

UFF

Kakva je bre ono salata?
ili je predjelo ili si ostao gladan :D

mazzi

Ono je samo ukras ;) jelo nismo slikali ... nismo stigli :)

ЯЭВОЛУТИОН

Posto ove HJC kacige...nemoj da mi kazes da ih nisi poneo kuci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

'bes kacige bolje da je zena doterala mt-03 sa akrapima :D

mazzi


Zena

JOS JOOOOS!!!!gde ste posle isli????!!!

robbief

g
Citat: mazzi poslato 29 Avgust, 2011, 22:38Mozda ce neko ko je bio u Ljubljani bolje objasniti gde smo se slikali, nama se to ucinilo kao neki centar grada :)


Druze, ovo uopste nije Ljubljana, nego Celje.  :D

smooth

mazzi

Ma sad me lozis ... jeste IGO los ali ovo je trg na kome smo bili http://sl.wikipedia.org/wiki/Kongresni_trg,_Ljubljana   :D