Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: mazzi poslato 04 Septembar, 2011, 01:13
Za kraj ovog dana ... savet:

Kad rezevisete hotel obavezno pogledajte komentare gostiju! Da vam se ne desi kao nama da zavrsite u kvartu gde belca mozes da vidis samo na reklami :) Nismo imali neprijatnih situacija, cak su bili jako ljubazni ali opet nekako (bar za nas Srbe) deluje cudno :)
Kao u Al¾iru da si bio :D
Cave ab homine unius libri

The One

Citat: mazzi poslato 02 Septembar, 2011, 23:58
... Necu vas mnogo daviti sa fudbalom ali samo da znate da je Milan jedan od najvecih klubova u evropi i visestruki osvajac L.S. i jedan od vecih rivala mojoj Zeni omiljenog kluba :).
[watching] putopis i na Zeninoj sam strani :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Zena


Gašpar


mali_zmaj

jin-jang

dzimika

uskoro ce i nova godina a ti jos nisi zavrsio putopis, ccccccccc

Taraba

Nema èovek kad... stalno menja ploèice na zadnjoj koènici.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

3006

Biæe da sam ja kriv... Namestio sam èoveku batine...

mazzi

#108
Evo malo su prosli bolovi od batina a i prsti su bolje :) Da nastavimo ovaj nas putopis ...

Dan 6. - 27.07.2011

Sesti dan je bio rezervisan za Disneyland. O njemu nemam sta mnogo da kazem pa cu vam samo okaciti neke slikice i dati neke informacije koje su meni bile zanimljive a nisam znao.
Disneyland se sastoji iz dva dela.
Disneyland i DisneyStudio. I nijedan nije za decu :)

mazzi

Dobro mozda Disneyland jeste da deca setaju ali na vecinu stvari ne mogu da udju. Vecina "voznji" je rezervisana za one preko 1,4 m i mene su jedva pustili :)

mazzi

Jedan dan je dovoljan ako zelite samo da obidjete oba parka i probate voznje ali samo po jednom. Naravno i da nemate dodatan trosak :) Mi opet nismo bas poranili pa nismo stigli sve da obidjemo ... ostavili smo nesto i za sledeci put ;)

Cudno je sto i ako cekas na neku voznju po 30-60 min. i naravno da si nervozan ali posle svake voznje ti se vraca osmeh na lice :)

I na kraju ... vredi svaki evro i icicemo opet sigurno ;)

zVuk

kakve veze ima X-wing sa diznijem..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mazzi

Citat: zVuk poslato 25 Oktobar, 2011, 18:59
kakve veze ima X-wing sa diznijem..??

Ne znam ni ja ali mnogo volim Star Wars pa sam morao da se slikam :) I de su moje slike ... kako sad da nastavim putopis :P

mazzi

Doslo ladno vreme pa da nastavim malo putopis :)


Dan 7. - 28.07.2011

Pariz – Mali grad na obalama Sene, u kome u jednom danu mozete da vidite … pa mozda 0,1 % grada :) Za Pariz smo imali ozbilje logisticke pripreme ali ne I fizicke sto se pokazalo kao ozbiljan problem. Znali smo da nema sanse da obidjemo bilo koji muzej pa smo obisli samo lepse turisticke lokacije po gradu :)

Velika prednost Pariza je sto motorom tamo mozes da se kreces skoro kao i u Bg-u. U prevodu ne smes samo da udjes motorom u prodavnicu … bas svaku :). Parkirali smo preko puta ulaza u Luvr I krenuli nasu kratku turu po centru.

Luvr – Prelep zamak sa cudnim staklenim piramidama u dvoristu :) Naravno ovde smo se mlogo slikali ali ajde samo par da okacim.


[attachment deleted by admin]

mazzi

Evo i MM u Luvru ... mislim u dvoristu ;)

[attachment deleted by admin]

mazzi

Resili smo da motor ostavimo na istoj poziciji, da ga lakse nadjemo :) I nastavili obalom Sene prema “centralnom ostrvu”. Tu se nalazi par poznatih turistickih lokacija.

Prvo nailazimo na najstariji most u Parizu. Pont Neuf …


[attachment deleted by admin]

mazzi

Ja vec gubim zelju za setnjom :) Ali mora se dalje ...

[attachment deleted by admin]

mazzi

U ovom delu obilazimo St. Michel

[attachment deleted by admin]

mazzi

Sainte-Chapelle

[attachment deleted by admin]

mazzi

Naravno ne mozemo da propustimo Cathédrale de Notre-Dame. Nismo mogli da udjemo od guzve ali smo slikali grbavca ispred :)

[attachment deleted by admin]