Glavni meni

Uvoz Motocikala iz Amerike

Započeo SaleV, 28 Avgust, 2011, 13:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Havarisan

izgleda nista od sajta, koliko mogu da predpostavim to je tajna.

davidoff

Evo ja znam jedan:


http://www.salvagedirect.com/


Mozda to nije taj sa koga kolega dovozi vozila ali je svakako dobar za orijentaciju sto se cena tice....
We won't forget you Marco....


UFF

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2011, 01:08
      Ja bih uzeo jednog DRZ 400 enduro,ako naidjes na neki povoljan javi intersuje me.

a ovaj ne moze?
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4597.msg121197.html#msg121197

SaleV

Nemam razloga da bilo sta krijem,sajt je namenjen isklucivo dilerima sa registracijom i sertifikatom.Nazalost niko ko nije kvalifikovan nema pristup istom.Pored automobila,motocikala u ponudi su jos i plovila sve vrste kao i radne masine i traktori...Naravno da ova tema i prica potvrdjuju da moze da se licitira i kupi bilo koje od
navedenih vozila...Obzirom da vas interesuju motocikli pogledajte
www.salvagebikesauction.com
Tu se nalazi samo ponuda motocikala,oni se dosetili i iskoristili aukcije i vozila prodaju fizickim licima bez dilerske dozvole,naravno po cenama mnogo visljim od stvarne.
Napomijem da se tu nalazi samo ponuda,cene nisu stvarne,aukcija se kod njih zavrsava dan ranije,u obavezi ste da im uplatite novac i sa vasim novcem sutadan ucestvuju na aukciji i za vas i vas novac  kupuju vozilo na dilerskoj aukciji i prodaju vama za cenu do koje ste bili spremni da platite...Ako se kojim slucajem desi da cena prevazidje vasu ponudu,jednostavno odustaju.Novac vam ili vrate ili ostaje kao depozit za naredno vozilo.Nije bas posteno ali su i takve cene nize od trzisnih.

SaleV

Salvagedirect ili SDA je jedan od sajtova koji se bave preprodajom,druga su ruka kao i IAA,Manheim,Tallahassee...i jos mnogi drugi...kao i sam exporttrader
koji postavlja banere svuda....ali su druga ruka i rade po ranije opisanom pravilu...Tema koju sam zapoceo je direktno od osiguravajuce kuce sa dilerskom dozvolom,znaci prva ruka i naravno takve i cene!

Havarisan

samo ovo ima od motora? jel ima nekih stvarno slupanih?

Havarisan


Havarisan

za ovog je carina jako velika verovatno.

SaleV

Takvih i slicnih ima jako mnogo....pogledajte cenu kod SDA je trenutna ponuda 4600$,sa cenom prevoza provizijom i carinskim troskovima tesko da je isplativo.
pusticu vam slike danas sta je u ponudi od slicnih ...

Havarisan

moze i puno jace slupani. ram u dva dela itd...


UFF


Dr. Pop

Evo da se i ja ukljucim, na zalost nemam neta pa nisam aktivan na forumu ali pa ne zamerite. Naime bitma mi je ova tema posto Saleta licno poznajem  dugi niz godina  pa mogu da garantujem za sve sto pise. Ja sam svog harleya kupio preko njega . Cvrsto stojim iza svega sto je napisao i ovo je definitivno naj jeftinija moguca varijanta uvoza motora iz Amerike, koja ppstoji u Srbiji. Covek je vise nego korektan , zavrsava kompletnu papirologiju i sve u vezi sa motorom koji se dogovorite da kupite. Vase je samo da ga u Beogradu preuzmete i registrujete. Slobodno ga pitajte sve sto vam je na volju a garantujem da ce vam reci i objasniti realnu sliku kako sta stoji. Nece vas zavlaciti praznim pricama koje kasnije menja, nece vas ubedjivati da to moze bolje i jeftinije, jednostavno ce vam reci kako jeste. Kao sto rekoh meni je uvezao motor, ako ja nesto mogu  da pomognem, stojim na raspolaganju.

MK Arhangel

Bori¹a

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2011, 11:34
a sta ces sa ovime da radis?
http://www.salvagebikesauction.com/vehicle_detail/Salvage-2004-Honda-CBR1000RR-for-Sale/lot-19219311/Austell-Georgia

Vidis da sa granama nesto moze da se uradi :D

A ima li neki sajt sa koga su motocikli skinuti sa lizinga, al da nisu lupani?

3006


Kanarinac

Koliko sam ja razumeo ti ne mozes da nam kazes cenu motora dok se ne zavrsi aukcija? Tj mozemo samo da dogovorimo koji motoro hocu i do koliko para da bude?

Bori¹a

Pa trebalo bi da je tako, kazes teraj do 3000e npr. i ako moze do 3 soma uzima ako ode preko nikom nista

Charuga

Bilo bi lepo da nam da orijentaciono neke ponude..... veliki + je i Popov post gore..... zainteresovan sam za novi Z1000.....


SaleV

Ispraticu ove motocikle koje je Havarisan izabrao iz ponude...