Glavni meni

Uvoz Motocikala iz Amerike

Započeo SaleV, 28 Avgust, 2011, 13:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SaleV

Posle mnogo procitanih tema vezanih za online nabavku delova i opreme odlucio sam da svoju uslugu koju godinama koristim, ponudim i podelim sa clanovima ovog foruma.Radi se o kupovini motornih vozila na aukcijama koje osiguravajuce kuce organizuju iskljucivo dilerima.Registrovan sam diler motornih vozila u USA i naravno imam pravo ucesca na takvim aukcijama.Vozila koja su stigla na plac osiguravajuce kuce su obicno iz lakseg ili tezeg udesa i prodaju se po cenama koje su adekvatne stanju vozila.Cesto se desava da su neka vozila ukradena pa nadjena ili jednostavno oduzeta korisniku zbog neredovnog placanja lizinga.Takva vozila ciji je vlasnik banka ili neka firma su obicno presla jako malo i u izuzetnom su stanju ali cena postignuta na aukciji je veca...Ipak su cene mnogo nize od trzisne vrednosti,razlog je taj sto mnogi dileri zive samo od trovine takvim vozilima i kada izadju na trziste sa poprvljenim vozilom uz njihovu zaradu, koja nije mala, ipak prodaju vozilo ispod vazece trzisne cene.To je upravo i nacin nabavke mnogih prodavaca na Ebay-u, koji vozila koja nije bilo isplativo popravljati,jednostavno prodaju u delovima i na taj nacin ostvaruju visestruku zaradu a delovi su pojedinacno ipak mnogo povoljni,cak i za nase uslove sa uracunatom cenom prevoza do nas.
Lokaciije aukcija se nalaze po celoj teritoriji u USA,kupljeno vozilo se dopremi do zbirnog magacina gde se ceka ostala roba koja u zbirnom kontejneru krece za Srbiju,tacnije do Beograda.Oranizujem kompletan prevoz sa papirologijom,sto ce mozda i neko od zadovoljnih musterija i potvrdii...ukoliko su clanovi ovog foruma.
Znam da je nekome ko je mozda zainteresovan da kupi neko vozilo na taj nacin, mnogi odgovori nisu dati,ali bih uz razgovor dao odgovore na sva pitanja...
Takodje znam da bi mnogi imali pitanje o legalnosi takvih vozila...i mnoga pitanja a sta ako?...itd.Vozila su 100% legalna ,drzava i osiguravajuca kuca ih prodaju i daju racun o kupovini za sve vrste vozila...
Obzirom na ceo tekst mislim da nema potrebe da napominjem da radim i uvoz delova i opreme bilo sa Ebay-a ili nekih drugih sajtova..
Za sve dalje informacije slobodno pitajte,rado cu dati odgovor na sva pitanja

Sale 064/127-8113

Evo i nekih slika da vidite o kakvim se vozilima radi...


Kanarinac

Ajde da se ja prvi javim. Ovaj Suzuki GSXR koliko izadje u bg, ne znam dal znas i carina kolika je?Zanima me i neki r6 od 2008 pa na gore. Cena do BG i ako znas carina kolika, ali to vec mogu i sam da saznam. Moze da bude i padano sa motora, da je oguljen, samo da nije polomljen.

Havarisan

daj slike nekih tezih havarija ili daj sajt.

SaleV

Slike motocikala su sa ranijih aukcija,stavljene su okvirno da vidite u kakvom stanju su vozila,naravno da ima i tezih havarija,sve do potpunog unistenja...
kada se samo neki od delova mogu iskoristiti...

Havarisan

nije losa kaciga. jel to export trader?

Havarisan

koliko izadje transport i usluga? daj neke krajnje cene nekih motocikala na aukciji. da li je carina jeftinija od vozila koja se uvoze iz evrope?

SaleV

Ali obzirom da pretpostavljam da neko ko je zainteresovan za kupovinu nekog motocikla ipak trazi da ostecenja budu sto manja ili pak sto laksa za popravku...
poslacu jos slika....

jager

SaleV, ima¹ ti neki javni link za nas, gde mo¾emo sami da vidimo ¹ta je u ponudi? Da te ne smaramo suvi¹no, bez potrebe

Havarisan

nisu bitna ostecenja nego CENE! daj neke cene za koliko su otisli ovi sa slike.

SaleV

Nije exporttrader....mnogo su bezobrazni i preskupi....saradjivao sam sa njima pre par godina. oni su druga ruka nabavke vozila a proslavili su se svojom uslugom prevoza po celom svetu....nazalost cene vozila i usluga kod njih je jako visoka....
Sto se carine tice,jeste povoljnija...mislim da je po zakonu ostalo da je granica 800ccm ako je preko 5% ako je ispod 8 %...treba proveriti..
Glavnica se racuna po ceni iz USA,sa njihovog ovlascenog sajta koji se bavi procenom vrednosti vozila.

Havarisan


SaleV

Cene koja minimalno ostecena vozila dostignu na aukciji je otprilike polovina cena potpuno ispravnog...Vozila za vecim ostecenjima su znatno jeftinija...

Havarisan


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

SaleV

Aukcije su svakog radnog dana u podne po lokalnom vremenu na celoj teritoriji u USA,uspevam da ispratim vozila koja mene interesuju da kupim.To je jedan od razloga zasto nemam podatak za svako vozilo po kojoj je ceni prodato,inace je poslovna tajna i nakon aukcije nema podataka za isto,niti ko je kupio niti po kojoj je ceni prodato...jedini nacin je pracenje aukcije sa date lokacije u realnom vremenu.

Cena usluge je 500e,zaista tesko moze da bude niza....
ucestvujem na aukciji sa dilerskom dozvolom
organizujem preuzimanje motocikla sa placa osiguravajuce kao i kompletan prevoz do Beogarada u zbirnom kontejneru

Cena prevoza New York-Beograd je oko 800$,cena prevoza do NY zavisi od udaljenosti vozila.

Havarisan

a sajt? a sajt? a sajt?

P.S. reko aj odmah da napisem tri puta, mozda napises iz prve!

ЯЭВОЛУТИОН

zasto je shipping toliki...mene je franko beograd brodom na 10 motora izasao 4000 us.....dakle 400 po motoru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SaleV

Cene usluga u zadnjem periodu u USA su skocile,pre tri godine sam pojedinacno placao slanje motora oko 550$,kao sto ti kazes na 10 kom je jeftinije...ali vise nije tako....nazalost. Razlog nije poznat.... izgleda kriza...ali prednost je sto su postignute cene na aukciji mnogo manje nego ranije....

pit

       Ja bih uzeo jednog DRZ 400 enduro,ako naidjes na neki povoljan javi intersuje me.

Bori¹a

Citat: Havarisan poslato 29 Avgust, 2011, 22:51
a sajt? a sajt? a sajt?

P.S. reko aj odmah da napisem tri puta, mozda napises iz prve!

Opet te zajebo :D

Ima li sajta jebo ga dan hocu ja da gledam ponudu sramota me da izrazim svoje zelje :D