Glavni meni

Najbolja tema ikad napisana “Majstor Paganini”

Započeo UFF, 06 Novembar, 2010, 06:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Paperinos

Kombajnerov  sin je pomerio kombajn i parkirao ga je pored puta.

Tiket za to vreme trkeljise kombajnera i proverava mu dokumenta.

Aha zlikovac  taj tvoj kombajn vidis moze da se upali , hteo si da me zajebes i da napravis krkljanac  u sabracaju, ti bi da mitingujes protiv vlasti ,pisacu ti i to delo pride zlikovce na teret , e sad cemo mi da vidimo ko si ti zapravo.

Kombajner se skroz useprtljio.

Ni sam ne zna sta da kaze, ne moze da se sabere posle onoga sto je video.

Prvo sto mu na um mu pade bese misao da  je mozda u pitanju skrivena kamera.

Pa da tacno je to u pitanju oca im magupsog cega su se setili.

Odmah se sabrao i iskezio se na Tiketa.

Raspalio ga je  sertski preko ramena i okrenuo se oko sebe.

Ha, ha, ha zajebancija dakle , ajde pricaj   gde  vam je kamera, mene ste nasli da zajebavate, mame vam ga spalim barapske, mene ste nasli da zajebavate oca li vam mangupskoga.

Nasminkalli ste onu cetvoricu glumaca  da izgeldaju kao oni sto ih trazeiz Haga  i pazi dodali ste jos onog pokojnog i onog sto je u Hagu ….ha mamu li vam vasu jebem barabsku mene ste nasli da zajebavate.

Gledao sam ja na televiziji kako ljude zajebavaju oni Talijani  sa skrivenom kamerom.

Ovo ste bas lepo smislili, bas ste lepo smislili.

Cenite ljudi ce da se vracaju sa vasara, bice guzve,zurbe, aha  ha,ala ste se setili.

Trebali ste i Seselja negde da postavite.

Tiket se zabezeknuo, ne zna sta da kaze nije mu jasno o cemu trabunja ovaj kombajner.

Kombajner nastavlja da se cereka.

Ha, ha , nema sta, skidam kapu za zajebanciju, ona cetvorica su definitivno odradjena onako  da bas izgledaju kao pravi, al ovaj vam je lazni  pandur teski promasaj.

Kombajner uperi prstom na Tiketa, ova budala vam  je zajebala sve ,bolje da ste nasli onog Peru lozaca, on je bolji glumac od ove budaletine.

On zna da odglumi pandura, ovaj vam  je smesan , nema pojma.

Gluplji je od svakog glupog pandura kog sam ikad u zivotu video.

Promasili ste skroz sa glumcem   i sa tim cudom sa kojim on  kao kontrolise licne karte, ha zajebali ste se.

Ajde izlazite sa kamerom , da vidim iz koje ste televizije, ajde dosta je bilo .

Ljudi koji su posmatrali ovu scenu nije bilo nista jasno o cemu se tu radi.

Velika vecina poverova da je u pitanju neka zajebancija i poce da se smeje i da se vraca do svojih automobila.

Eto sta sve ne rade sa narodem rece neki lik, jebem li im majku olosku ja zurim kuci a oni ovde komedijase.

Pored Tiketa projuri nekoliko automobila ne obaziruci se na njegove znake da stanu.

Budalo vidi sta si uradio besnio je Tiket na kombajnera.

Kombajner je i dalje  pogledom trazio gde se krije skrivena kamera.

Ajde izlazite barabe dosta je bilo, ja sad odlazim a vas ko jebe trazite neku drugu budalu ,kazite onim  vasim glumcima da se mogu vratiti.

Tiket izvadi svoj  pendrek i raspali kombajnera po tintari, dosta vise budalo zlikovacka sta tu trabunjas i pokusavas da me zajebes , zavezi vec jednom.

Kombajner zajauka.

Kombajnerov  sin je video sta je Tiket uradio sa njegovim ocem.

Dojurio je kao sumanut  sa kombajna i iz sve snage je Tiketu plasirao jedan opaki direkt u nosinu.

Tiket je odleteo u jendek i ispruzio se koliko je dug.

Onaj njegov instrument je pao na asfalt.

Kombajner rece ocu da seda u  njegov auto i da odlazi.

Vozacima   koji su jos uvek posmatrali ovu po njima neku zajebanciju  rece da je ovaj lik koga je udario neka budala koja zajebava ljude i da to nije policajac niti je u pitanju skrivena kamera.

Ljudi ovo je neka ojebina ajmo mi odavde.

Da znas da je i meni bio sumnjiv rece jedan vozac, otkud ovde kontrola kad je nikad nije bilo, plus on je ovde sam i gledaj kakav je haos napravio.

Nikad ga video nisam a znam sve pandure u Pecincima.

Nije to televizija a bas sam se ponadao da cu biti na televiziji progundja kombajner.

Trebalo bi pozvati policiju.

Ma zaboli me kurac za policiju rece kombajnerov sin imam ja preca posla , sa budalama neka se bakce ko je za to placen.

Vala da znas da je tako potvrdi neko, jebes skrivenu kameru  i ludake , ajmo ljudi na vasar , ko jebe ovu  budalu dobio je sto je zasluzio.

Ja sam vec vasario rece kombajnerov sin a vasario je  bogami i ovaj ludak tata sedaj u auto i teraj kuci.

Kombajnerov sin upali kombajn  i  uputi se  prema Subotistu.

Paperinos

Nesretni matori  kombajner je tek  u svojoj kuci   tamo u Subotistu uspeo da se sabere .

Naravno tek  posto se pre tog sabiranja  fest napio sa rakijom iz dudovog bureta koje je nasao sakriveno  na tavanu te svoje kuce.

Opio se kombajner   kao patak i tek onda kad je sa tavana sisao   uspeo  je  svom sinu koji je sa kombajnom pristiga   da   isprica sta je  to on video tamo na kruznom toku .

Sin se prenerazio kad je od oca  cuo to sto je cuo.

Otac je mrtav ozbiljan rekao sinu  da je  tamo na drumu pored  njihovog kombajna video nikog drugog nego Slobodana Milosevica, Radovana Karadzica, Gorana Hadzica i Ratka Mladica.

Sine da ne verujes , oni su dosli da nam poguraju kombajn.

Ja ti teo to tamo  reci al sam osto bez daha, nisam mogo da reci izustim kad sam vido to sto sam vido.

Jezik mi se svezao a i Sloba mi je potvrdio da je to on.

Kombajnerov sin je svog  oca proglasio za  pijanog ludaka i zapretio mu je da ce ga odmah izdevetati ako jos koji put zucne takvu nebulozu i ako  ikad vise  okusi i jednu  kap rakije.

Ih ala bazdis na rakiju bog te tvoj matori, kad si se pre samo tako  nalizao.

Bio si trezan tamo a sad si pijan ko cep.

Sine taja ti  je morao na tavan da ide, slogiro bi ti se taja da nije rakijicu kusao.

Morao je jadni  taja sa rakijicom da se leci.

Dakle nasao si i  ono poslednje  bure sa rakijom koje sam sakrio na tavan.

Bednice jedan lopovski.

Sine prastaj ocu svom , tata ga nasao, muka ga naterala.

Matora budalo zbog tebe sam tamo  udario pandura i ko zna sta ce sve da se desi zbog toga.

Pijanduro prokleta imas nos ko macor, nanjusio si  bure i rakiju ispod zita.

Kako si ga samo nasao ispod zita bednice.


Sine naso ga taja od  velike muke, da nije muke bilo ne bi ga nikad  ni nasao.

Trabunjas svasta, koja crna muka te spopala, ne moze se  covek uzdati u pijanca pa to ti je.

Znas da si cvrsto obecao da vise piti neces, zakleo si se na svecu i ikonu tamo  kod nas u crkvi da vise neces piti.

Seti se samo zakletve i svete ikone.

Bednice jedan, prekrsio si zakletvu.

Nisi vise ni za sta, zali boze sto leba jedas, kad si takva stetocina.

Sine ne kori me vise, pa  ti ne znas  da se i nas  gosn popa opio ko zna koliko puta i da me je onomad pijan na ikoni zaklinjao i svecu palio a nije mogao na nogama da stoji.

Sine ti i ne znas da smo se ja i gosn paroh vec te iste veceri orakijali tamo kod njega.

Ja ga pitao da to nece stogod da skodi mojoj  zakletvi a on mi tada  rece da bog nocu ne gledi na one koji su se zakleli.

On me savetovo da ne pijem rakije  kad ne moram i kad mi se ne iste , al kad se mora  i kad mi se iste rakije da onda ne treba da se krijem nego da je slobodno mogu piti.

Reko mi on, da bog nece koriti one koji imaju karaktera i koji znaju da se kontrolisu.

Ja sam se kaze on u crkvi kod njega zakleo da necu piti vise.

Znaci necu piti vise od onog  neg sto sam pio pre zakletve .

Ja sam tu zakletvu ispostovao i nisam pio nikad vise od onog sto sam pio pre toga.

Znas i sam da sam pre zakletve pio i po dve litre rakije na dan.

A sad ne pijem vise od litre, sine ima  ti taja karakter, i od onda  se sa gosn popom  samo druzim kad rakijam, nema vise rakijanja u bircuzu u onom Alfu taja vise ne pije a jok.

Tata  sram te bilo  od lazi koje pricas.

Sad u sve lagarije uplices i gosn popu.

Aha tako dakle ne verujes mi , dobro dobro.


Evo sad  bas tebi u inat idem kod gosn pope  da se orakijam i da mu sve opricam kako je bilo.

Ih ti i tvoj karakter sin odmahnu rukom, jako si drustvo izabrao.

Kombajner se posle razgovora sa sinom   uparadio i nasuo je punu flasu rakije.

Zeni se  takodje poverio da je video ovu cetvoricu.

Zeno neces mi verovati koga sam sve video na drumu tamo na izlasku iz Pecinaca .

Evo sad idem i gosn popi da to ispricam.


Video sam  Slobodana Milosevica, zamisli  ti samo to ,da on nije ubijen tamo u Hagu, ziv  je Sloba ziv i zdrav.

On  se vozi sa pravim  Radovanom Karadzicem koji znaci nije tamo  u Hagu a zamisli sa njim su Ratko Maldic i Goran Hadzic, da ne poverujes.

To moram odma  gosn popi da ispricam.

To mu moram reci sta sam sve video danas kad sam se sa vasara vracao.

Video si ti flasu pijanduro jedna odbrusi mu zena, djubre jedno pijano sprdas  se i segacis a u kuci nemamo isecenih drva.

Sad bi da rakijas sa onim raspopom sto crkvu pokriva sas  sarenim crepom a drumom se ne moz proci od kaljuge.

Vatru nemam da zalozim cime  a ti se zajebavas i opijas sa onim zlikovcem sto nam je novce teo oteti sa onim njegovim prilogom.

Oces u goste kod popa da ides, a ja ovde rucak nemam na cemu da skuvam.

Vataj sikiru u sake  pijanduro i trk tamo u supu dok ti nisam glavu ko petlu otfikarila.

Nacepaj drva pijanduro i ne trabunjaj vise, video si ti tvog  pokojnog oca  a ne Slobodana Milosevica.

Sprdas se sa pokojnicima,  e da znas da ce bog da te za tu zajebanciju kazni.

Nemas trunke postovanja ni za zive ni za mrtve, sram te bilo matora drtino izlapeo si skroz od pica.

Proklet bio  dan kad sam u ovu  kucu dosla.

Lepo mi reko moj  pokojni otac da ste vi svi dosli ovde u Miskovce  iz onog vinskog Srema gde su sve same ojebine i sljokare.

Reko meni otac da cu se kajati ako se za tebe udam a ja ga luda nisam slusala.

E moj  tata, tata, bio si ti u pravu nema leba od pijandure .

Raskucio mi je sav miraz ovaj sljokator, odose moje lepe njive i dukati.

Ode sve u gusu ove pijandure majku li mu njegovu pijandurinu.

Paperinos

Pisanja  ovde nece biti vise a kopiranje i bilo kakvo umnozavanje nije dozvoljeno.

PECA BMW

sto to ?   nego sta bi sa PDF-om ili nekim formadom da citamo ovo ko knjigu ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Paperinos

Napominjem jos jednom nikakvo kopiranje u bilo kom vidu necu dozvoliti zahtevao sam da se sve obrise .

MotoManijak

Citat: PECA BMW poslato 31 Januar, 2012, 16:14
sto to ?   nego sta bi sa PDF-om ili nekim formadom da citamo ovo ko knjigu ?

Pa verovatno zato sto je  [govance] previse po ostalim delovima foruma i otvarao glupe teme pa su ga napunili minusima i sad se uvredio
Jbg ne moze svako da bude MM

Tema je ionako smorila opasno i ne verujem da ovo vise iko cita

Paperinos

Tim bolje i razlog vise da se razilazimo.Manijak nisam bio nikad.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Paperinos

#1108
Citat: MotoManijak poslato 31 Januar, 2012, 16:18
Citat: PECA BMW poslato 31 Januar, 2012, 16:14
sto to ?   nego sta bi sa PDF-om ili nekim formadom da citamo ovo ko knjigu ?

Pa verovatno zato sto je  [govance] previse po ostalim delovima foruma i otvarao glupe teme pa su ga napunili minusima i sad se uvredio
Jbg ne moze svako da bude MM

Tema je ionako smorila opasno i ne verujem da ovo vise iko cita
Ja tvoje postove nisam nikad ni citao jer nisu mogli da dobace ni do gluposti.
Imas li uopste post koji je duzi od deset recenica ( ne prostih).
Da li si ikad u zivotu nesto napisao a da je to neko zeleo barem da procita.
Za mene je uvreda da mi tebi slicni likovi daju pohvale i te pluseve.

MotoManijak

Eto naljutio se covek a ko se ljuti...

Nisi dugo na forumu pa ne znas da ovde nema brisanja

I kako uopste mislis da sprecis nekog clana ako on odluci da prepise neki tvoj post sa nekog drugog sajta?
Mada cisto sumljam da ce to neko hteti..

Paperinos


K_A_W_A

Sta ??????? Nema vise ove teme???????  :o :o :o  [veryangry] [veryangry] [veryangry] A zasto to? Pa to je bila Najbolja tema ikada napisana  [thumb_up] Ja ne mogu da verujem  :'( :'( :'( Paperinos, pa nemoj to da radis, temu sam sa uzivanjem pratio. Pusti ove sto kude temu. Sigurno nisu procitali ni 10 strana ove teme, pa lupaju gluposti. Jer da su pazljivo citali od prve do poslednje, videli bi da se tek sada zakuvalo i da je svaka strana sve interesantnija i vuce citaoca da cita dalje. Ja sam sa velikim nestrpljenjem ocekivao sta ce dalje da se desi i svaki dan proveravao dali si stavio novi post. Razmisli jos jednom, nemoj donositi ishitrene poteze i nemoj dozvoliti da te neko isprovocira. Ako ti ugasis ovu temu, MM forum nikada vise nece biti ono sto je bio. Jer nije sve u motorima. Ako se odlucis za stampano izdanje, ja sam prvi kupac i javi mi na PP. Cena nije bitna.

S postovanjem, tvoj verni citalac K_A_W_A  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Che


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Paperinos poslato 23 Januar, 2012, 02:39
Nesretni matori  kombajner je tek  u svojoj kuci   tamo u Subotistu uspeo da se sabere .

Naravno tek  posto se pre tog sabiranja  fest napio sa rakijom iz dudovog bureta koje je nasao sakriveno  na tavanu te svoje kuce.

Opio se kombajner   kao patak i tek onda kad je sa tavana sisao   uspeo  je  svom sinu koji je sa kombajnom pristiga   da   isprica sta je  to on video tamo na kruznom toku .

Sin se prenerazio kad je od oca  cuo to sto je cuo.

Otac je mrtav ozbiljan rekao sinu  da je  tamo na drumu pored  njihovog kombajna video nikog drugog nego Slobodana Milosevica, Radovana Karadzica, Gorana Hadzica i Ratka Mladica.

Sine da ne verujes , oni su dosli da nam poguraju kombajn.

Ja ti teo to tamo  reci al sam osto bez daha, nisam mogo da reci izustim kad sam vido to sto sam vido.

Jezik mi se svezao a i Sloba mi je potvrdio da je to on.

Kombajnerov sin je svog  oca proglasio za  pijanog ludaka i zapretio mu je da ce ga odmah izdevetati ako jos koji put zucne takvu nebulozu i ako  ikad vise  okusi i jednu  kap rakije.

Ih ala bazdis na rakiju bog te tvoj matori, kad si se pre samo tako  nalizao.

Bio si trezan tamo a sad si pijan ko cep.

Sine taja ti  je morao na tavan da ide, slogiro bi ti se taja da nije rakijicu kusao.

Morao je jadni  taja sa rakijicom da se leci.

Dakle nasao si i  ono poslednje  bure sa rakijom koje sam sakrio na tavan.

Bednice jedan lopovski.

Sine prastaj ocu svom , tata ga nasao, muka ga naterala.

Matora budalo zbog tebe sam tamo  udario pandura i ko zna sta ce sve da se desi zbog toga.

Pijanduro prokleta imas nos ko macor, nanjusio si  bure i rakiju ispod zita.

Kako si ga samo nasao ispod zita bednice.


Sine naso ga taja od  velike muke, da nije muke bilo ne bi ga nikad  ni nasao.

Trabunjas svasta, koja crna muka te spopala, ne moze se  covek uzdati u pijanca pa to ti je.

Znas da si cvrsto obecao da vise piti neces, zakleo si se na svecu i ikonu tamo  kod nas u crkvi da vise neces piti.

Seti se samo zakletve i svete ikone.

Bednice jedan, prekrsio si zakletvu.

Nisi vise ni za sta, zali boze sto leba jedas, kad si takva stetocina.

Sine ne kori me vise, pa  ti ne znas  da se i nas  gosn popa opio ko zna koliko puta i da me je onomad pijan na ikoni zaklinjao i svecu palio a nije mogao na nogama da stoji.

Sine ti i ne znas da smo se ja i gosn paroh vec te iste veceri orakijali tamo kod njega.

Ja ga pitao da to nece stogod da skodi mojoj  zakletvi a on mi tada  rece da bog nocu ne gledi na one koji su se zakleli.

On me savetovo da ne pijem rakije  kad ne moram i kad mi se ne iste , al kad se mora  i kad mi se iste rakije da onda ne treba da se krijem nego da je slobodno mogu piti.

Reko mi on, da bog nece koriti one koji imaju karaktera i koji znaju da se kontrolisu.

Ja sam se kaze on u crkvi kod njega zakleo da necu piti vise.

Znaci necu piti vise od onog  neg sto sam pio pre zakletve .

Ja sam tu zakletvu ispostovao i nisam pio nikad vise od onog sto sam pio pre toga.

Znas i sam da sam pre zakletve pio i po dve litre rakije na dan.

A sad ne pijem vise od litre, sine ima  ti taja karakter, i od onda  se sa gosn popom  samo druzim kad rakijam, nema vise rakijanja u bircuzu u onom Alfu taja vise ne pije a jok.

Tata  sram te bilo  od lazi koje pricas.

Sad u sve lagarije uplices i gosn popu.

Aha tako dakle ne verujes mi , dobro dobro.


Evo sad  bas tebi u inat idem kod gosn pope  da se orakijam i da mu sve opricam kako je bilo.

Ih ti i tvoj karakter sin odmahnu rukom, jako si drustvo izabrao.

Kombajner se posle razgovora sa sinom   uparadio i nasuo je punu flasu rakije.

Zeni se  takodje poverio da je video ovu cetvoricu.

Zeno neces mi verovati koga sam sve video na drumu tamo na izlasku iz Pecinaca .

Evo sad idem i gosn popi da to ispricam.


Video sam  Slobodana Milosevica, zamisli  ti samo to ,da on nije ubijen tamo u Hagu, ziv  je Sloba ziv i zdrav.

On  se vozi sa pravim  Radovanom Karadzicem koji znaci nije tamo  u Hagu a zamisli sa njim su Ratko Maldic i Goran Hadzic, da ne poverujes.

To moram odma  gosn popi da ispricam.

To mu moram reci sta sam sve video danas kad sam se sa vasara vracao.

Video si ti flasu pijanduro jedna odbrusi mu zena, djubre jedno pijano sprdas  se i segacis a u kuci nemamo isecenih drva.

Sad bi da rakijas sa onim raspopom sto crkvu pokriva sas  sarenim crepom a drumom se ne moz proci od kaljuge.

Vatru nemam da zalozim cime  a ti se zajebavas i opijas sa onim zlikovcem sto nam je novce teo oteti sa onim njegovim prilogom.

Oces u goste kod popa da ides, a ja ovde rucak nemam na cemu da skuvam.

Vataj sikiru u sake  pijanduro i trk tamo u supu dok ti nisam glavu ko petlu otfikarila.

Nacepaj drva pijanduro i ne trabunjaj vise, video si ti tvog  pokojnog oca  a ne Slobodana Milosevica.

Sprdas se sa pokojnicima,  e da znas da ce bog da te za tu zajebanciju kazni.

Nemas trunke postovanja ni za zive ni za mrtve, sram te bilo matora drtino izlapeo si skroz od pica.

Proklet bio  dan kad sam u ovu  kucu dosla.

Lepo mi reko moj  pokojni otac da ste vi svi dosli ovde u Miskovce  iz onog vinskog Srema gde su sve same ojebine i sljokare.

Reko meni otac da cu se kajati ako se za tebe udam a ja ga luda nisam slusala.

E moj  tata, tata, bio si ti u pravu nema leba od pijandure .

Raskucio mi je sav miraz ovaj sljokator, odose moje lepe njive i dukati.

Ode sve u gusu ove pijandure majku li mu njegovu pijandurinu.
evo copy paste i sta mi mozes.....ovo je internet, kad stavis nesto na internet popusio si za izdavacka pravi i copyright...pitaj amere sto uvode sopi i pipu ....ovo cu sad sve da iskopiram i da okacim na torrent......reaktor :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Citat: revolution poslato 31 Januar, 2012, 20:24
ovo cu sad sve da iskopiram i da okacim na torrent......reaktor :)

I neko ce to da skida?
Ok mozda KAWA, i niko vise ....

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kakav mi je upload, sve cu dici za deset godina....a tada ce se mozda neko roditi ko bi zeleo da cita paganinija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K_A_W_A

#1116
Citat: Che poslato 31 Januar, 2012, 21:13
Citat: revolution poslato 31 Januar, 2012, 20:24
ovo cu sad sve da iskopiram i da okacim na torrent......reaktor :)

I neko ce to da skida?
Ok mozda KAWA, i niko vise ....
Evo ja celo popodne radim copy/paste da imam u arhivi, pa cu ponovo iz pocetka na tenane da citam i uzivam u ovim zimskim danima.  [yahoo]
EEEE, mozete vi pisati sta hocete, ali Paganini je bila NAJBOLJA TEMA IKADA NAPISANA  [thumb_up]

UFF

Slazem se sa kavom
Bila
u proslom vremenu

zao mi je sto je covek sve shvatio licno i sto hoce da ide sa foruma ali od brisanja i cenzure nema nista  [nono]

PECA BMW

e kawo kad sve iskopiras i spojis u jedan txt ili PDF a ti budi dobar pa mi prosledi da procitam ko covek jednom sve na gomilu ....

pogubio sam se negde kod vikendice na fruskoj pa sam tu i batalio ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Che

Zgembo objasnio  [rofl]

Opet sam se zbagovao na 45min buljeci u TLN.