Glavni meni

Najbolja tema ikad napisana “Majstor Paganini”

Započeo UFF, 06 Novembar, 2010, 06:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

mnogo dobro. Secam se kada se pojavilo prvi put, kako sam cekao nastavke.

GhostMile

Dobro je kao Alan Ford, ali ako je istina onda je pisac ludji od majstora koje opisuje. ;D

zodiac

Paperinos ima fantastican pripovedacki dar. Ne znam ni sta se desilo sa tim covekom.
Prijatelj je zao drug

Dragan_kineziolog

Vjerujem da je prica zanimljiva, al stvarno nisam toliko besposlen da sve procitam.
Samo mi reci, jesi li izudarao majstora na kraju ;D
Tezak je zivot nas nindzi

Gašpar

Citat: Dragan_kineziolog poslato 06 Novembar, 2010, 15:17
Vjerujem da je prica zanimljiva, al stvarno nisam toliko besposlen da sve procitam.
Samo mi reci, jesi li izudarao majstora na kraju ;D

Nije UFF autor, pisao je doticni Paperinos i veruj mi da je vredno citanja... Ja citam vec treci put  [thumb_up]

Dragan_kineziolog

Joj, cim se vratim sa ucenja nastavljam. Procitao sam samo onaj prvi dio pa sam pomislio da je UFF opet neki belaj pravio ;D
Tezak je zivot nas nindzi

dzimika

ja sam poceo da citam pre 2 godine i nisam uspeo da zavrsim a bila je tema na 20 ili 30 strana, ljudi su nocima cekali nastavke kad vide da je paperinos online
ali ja mislim da je to u pitanju dudarim, izgleda mi kao njegov stil pisanja
www.dudarim.com

SSZGO

previse postova

trebalo je to stavljati jedan po jedan, p akomentari, pa druga prica itd

ovo niko zivi nece procitati...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Hteo sam da imamo pricu na forumu (bez postova izmedju koji smetaju)
To sam i uradio
Ko nece da cita ne mora ko ga jebe kad ne zna sta propusta
Ja bi dobro platio za jos jednu ovakvu

Dukags

Nisam imao srca dalje od 4. nastvaka da citam, nemerem odjednom (nastavicu mozda drugom prilikom) najvise zbog toga sto me podseca na ruzno, sto imao sam prilike da upoznam takve majstre  koji ce to casom i bolje nego fabricki da popravi i namesti... :o I na ovom sadasnjem sokocalu velemajstor mi vratio krabove sve kako treba (samo sitnica, nije mi vise onako beo auspuh kad peglem motorcetom, kao pre)ali Boze moj... Ali to je nasa stvarnost, a literarno umetnicko delo uspesno oslikana nasa stvarnost. [watching]

dzimika

ja mislim da bi ovo trebalo biti pretvorenu u knjigu, jos kad bi mogli da kontaktiramo paperinosa

Dzambo


Havarisan


Dzambo

Sedim i citam i ne mogu  da se odvojim! :D:D:D

UFF

Rekoh vam
Ko droga je
Kriziracete kad zavrsite
Ja za malo otkaz na poslu da dobijem zbog tog texta  ;D

JankoR

Procitao sit se ismijao . Ajd priznjate da je svako sebe po malo pronasao , ja jesam

ZEMUNAC

 [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
ali onaj deo kada su u bolnici...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] vristao sam...
Its way more fun to ride a slow bike fast... than a fast bike slow.

Gašpar


pit

ga
       Jao kad se setim kako je bilo .Priznajem nisam gA odmah provalio,mislim na prvu loptu,tacnije nisam ocekivao toliku mastu alo kako je prica odmicala sve je bio ludji i ludji.Secam se i komentara na forumu,pa da li izmilsja ili ne.Ali niko mu nije otkrio pravi identite ,mada kolko se secam neko iz Novog sada je pricao da ga zna.
     

UFF

I ja sam u pocetku sumnjao da nas lozi mada je pricao uverljivo
Sumnjao sam da je sve fora jer mi je bilo prosto neverovatno da je neko tolko lud kao onaj majstor i da neko toliko trpi kao on.
Kako je prica odmicala postalo je jasno da izmislja jer je preterivao po malo  ;D

Najbolji su mi bili oni koji su se primili i iznervirali pa su mu trazili adresu tog majstora da odu da ga biju  [rofl]

I meni je neko rekao da ga poznaje..

Voleo bih kad bi ga nasli da ga pozovemo kod nas na forum...