Glavni meni

2011 ...morto anni!!

Započeo Panta Zemunac, 27 Avgust, 2011, 19:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Jo¹ malo pa proleti godina bivstvovanja ovog foruma!
Pro¹lo je i osam meseci bivstvovanja svih foruma u tekuæoj....no, da li treba da se prebrojavamo jer foruma ima a nas...?

Danas je i zvanièno objavljeno da je u tekuæoj g., posle 8 meseci, na putevima Srbije, nastradalo 28 bajkera!!!!!
Izuzmemo li, od tog broja one, kojima su motori slu¾ili iskljuèivo kao prevozno sredstvo (npr. skuteri) ostaæe nam, zaista impozantan broj, na¹ih drugara, poznanika, èlanova ovog ili onog foruma, kluba, asocijacije....a koliko ih je tek povreðeno!!!

Da ne pomislite da nekome dr¾im pridiku...Taman posla, pa prvo bih sebi oèitao bukvicu...ovo je vi¹e jedan naèina da se pozdravimo sa na¹im drugarima a nama...vi¹e sreæe!

Ja sam ovu sezonu zavr¹io jer je Aprilija upravo oti¹la (pa do nekog sledeæeg bajka), pre par dana...nisam je ni ne¹to jahao, onako radnim danima kada mi je bila pri ruci...meðutim, za vas sezona jo¹ traje pa ako veæ drugi idioti ne gledaju na nas (jer smo dokazano nevidljivi...za pijane skotove) bar da vam svima po¾elim sreæu a na¹im drugarima, ¹iroke pute nebeske!!!

Cale

Jebeno jezivo.Skoro svake nedelje pogine neko na motoru.

ЯЭВОЛУТИОН

Statistika nije rekla gde se najvise gine, kolika je starosna struktura poginulih, koliko dugo isti voze motor, koje motore voze....Ovako je ovo cisto zavaravanje....mnogo manje bajkera gine nego sto bivaju ubijeni na drumu...ova statistika ce im samo biti opravdanje da nam jos zagorcaju zivot....nek im laka zemlja  i brzi putevi nebeski, ako vec nisu imali srece na ovozemaljskim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

E, zato ne skidam one evropske zastave sa tablice, nek se nose...

Panta Zemunac

Dali su i starost.....najvi¹e poginulih, od 19-25g.!

Uz tekst, emitovali snimke toèkarenja na Brankovoj æupriji!!  ©ta reæi...beda, ne znaju kako drugaèije nego....ma, neka se nose!

UFF

ja mislim da je to dosta manje nego prosle godine zar ne?

Lazic

I meni se nesto cini da je ova godina, mrtva sezona... Cini mi se da je 2007-me i 2008-me, preko 100 ljudi stradalo...

gmum44

ako se ne varam prosla sezona 76 !
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

vitez_koja

Мање је мотора на улицама ове године.
Криза и нови закони су главни разлози за то.