Glavni meni

Hyosung gt 650

Započeo nikola92, 27 Avgust, 2011, 18:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nikola92

moze li mi neko reci nesto vise o hyosung gt 650.Razmisljam da ga uvezem kad skupim pare,to je naked motor 2004 2005 god i bas je jeftin pa moze li mi neko reci isplati li se kupiti kvari li se i slicno posto je korejanac

davidoff

Imao sam GT250 Comet cini mi se 2009 godine,bio je kod mene svega 2000km i bio sam zadovoljan koliko sam mogao za tih par meseci....u to vreme nije bilo zastupnika za Srbiju jer je neka firma iz PA ugasena a ova nova koja sad radi nije postojala pa je bilo dosta tesko za delove jer je sama dostava iz neke zemlje gde ima delova bila jako skupa,sad imamo zastupnika pa mozes telefonom da saznas orijentacione cene.....sto se 650 ccm tice on je ako se ne varam jako slican Suzukijevom SV-u V2 agregat.....neznam koliko je to povoljno ali ako se ne varam SV se krece oko 2000e 2001-2003 god. razmisli i o njemu prvo zbog dostupnosti delova a drugo zbog dalje prodaje jer ces sa HYU-om gotovo sigurno imati problem kad ga budes prodavao...obrati se Charugi sa foruma njegov sin je imao dva komada od 250ccm (od kojih je jedan bio kod mene) a posle i 650ccm....Srecno....
We won't forget you Marco....


Rolle

Čitao sam da su bas ta godista(2004 i 05) na gt650 imala ceste probleme sa pucanjem ventila i sl. Ti problemi su, trebalo bi, otklonjeni na mladjim modelima a i generalno kazu da su ih malo popravili sto se tice ukupnog kvaliteta.
Naravno, motor nisam imao prilike da vozim pa samim tim ni posedujem ali bih ipak zaobisao ova godista i jurio neko mladje ako si se vec resio za taj model.
Sto se tice 250-ica opet kazu da je totalno drugaciji motor od 650, da se sklapa na drugim proizvodnim linijama i za sada sam se naslusao samo hvalospeva.

Kengur

Jel zna jos neko nesto vise o ovom motoru?

Che

Citat: Kengur poslato 19 Jun, 2012, 11:07
Jel zna jos neko nesto vise o ovom motoru?

Ako ovaj nije uspeo da ga sahrani - onda mora da valja. :)

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200057_1002435813933_1237_n.jpg

Kengur

Jel to onaj momak iz NS valjda, sa bjb? Bio je nekad davno tamo neki momak koji to nije skidao sa tocka...

Che

Citat: Kengur poslato 19 Jun, 2012, 11:31
Jel to onaj momak iz NS valjda, sa bjb? Bio je nekad davno tamo neki momak koji to nije skidao sa tocka...

Jok,
DiRRty iz PA.

Kengur

Kad je imao, kako ga je sluzio? daj neke info ono ''rekla kazala'' :D

mrle

ima¹ predstavni¹tvo u bloku 44 pored Doma zdravlja.

Kengur

hebes predstavnisto, zanima me kako im se pokazao agregat...

Milomir27


velja

Ume taj lik sa motorom. Moja slobodna procena je da najvise sto ce on da zajebe na motoru je lanac i lancanici.

Charuga

Imali smo 3 x 250 i jednog 650..... problema sa njima nismo imali....za te pare....ODLICNO