Glavni meni

DB kiler, napraviti ili nabaviti...?

Započeo Lazic, 06 Novembar, 2010, 02:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Cuo sam juce da Robert ponovo radi, mada sam prosao tehnicki bez problema, rec nisu rekli za izduv, a u zatvorenom prostoru zvuci kao da se rusi zgrada...

MIGE

gde si radio tehnicki i gde si registrovao motor,mislim u kojoj agenciji?  [zvizdi]

Lazic

U zemunu u tehnickoj skoli, GM Moto, Milos sa onog foruma, Loshmi Capo, za bajkere 500 kinti...

farbach

Robert ce krajem meseca registrovati firmu. U Februaru bi trebalo da pocne da radi.

MIGE

ma znam ja laki gde si registrovao i preko koga,zato si i prosao tehnicki!!malo te zekim i ja imam odlicnu saradnju sa milosem,nego nikako da ga nagovorim da popije neko pivo kad se vidimo,pije covek samo sokove!!!ajd mozda ga ti ubedis!!  [cheers] [cheers] [cheers] sve preporuke za LOSMIJA  [cheers] [cheers] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Lazic

Tehnicki nema veze sa Milosem, u tehnickojj skoli u zemunu sam bio cisto da se malo provozam, tamo je do skoro bilo 400 dinara za motore... [cheers]

MIGE

ja mislio da ti malo progledali kroz prste zbog losmija na tehnickom!!ja radio i tehnicki preko njega !!oces laki na jedan djir danas ako temp.predje 10 stepeni? :D

Lazic

kad, gde...? Mozda mogu par kilometara, ukocen sam... Zezam se... ne mrdam nigde, u pm...