Glavni meni

23.8. Karadjordjeva ulica BGD kod Brankovog mosta (18+ tema sadrzi fotografije)

Započeo zemunboy, 23 Avgust, 2011, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zelencha

Voleo bih da nije ispisan veliki deo postova na ovoj temi, potpuno je promasio vreme i mesto.

Kako je ocevidac ovog nemilog dogadjaja bio nas kolega sa ovog foruma (prvi stao da pomogne, zvao hitnu, pipao puls devojci i slicno) zamolicu ga da opise kompletan dogadjaj (na sluzbenom putu je i ne verujem da je citao temu).
Opisao mi je u soku sta je doziveo i definitivno se ne slaze u potpunosti sa nasim komentarima, pocev od toga da je kaciga bila na laktu (nije bila je na glavi) pa do drugih detalja, brzina je bila zanemarljiva.

Kaze da ne veruje kako su ljudi samo prolazili gledajuci da se sto pre udalje, nije im padalo na pamet da je nekome mozda potrebno i pomoci.
Takodje je prvi komentar bio da je rec o "mladom" vozacu jer mu je njegov postupak licio na neiskustvo na dva tocka (sto sada vidim da nije tacno).

Da ja rec o spletu nesrecnih okolnosti to je definitivno, da je moglo da se zavrsi kao tezi pad moglo je ali nije, sudbina verovatno.

Saucesce porodici i prijateljima.

gane


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gane

bili smo danas da pokupimo stvari iz motora i kljuè....stra¹no....i cajger je ostao skoro u crvenom, verovatno je pri padu mahinalno odvrnuo gas....

arsa mladenovac

.

mali_zmaj

jin-jang


Iron Runner

Coveka nisam licno poznavao ali smo iz istog kraja bili....iz price sam cuo da je bio mnogo dobar covek....fin i kulturan...jebiga takvi uvek i najgore prodju.....moje saucesce....
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!