Glavni meni

Semering kocionog klipa- gde kupiti u BG?

Započeo crnamrlja, 20 Avgust, 2011, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

crnamrlja

uzecu od ovih, ozbiljna je firma u pitanju i ne verujem da bi se igrali

http://www.wemoto.com/bikes/Yamaha/TDM_850_4TXL/96-97/picture/Piston_Seal_and_Dust_Seal_Rear_Brake/
a cena je normalna...


u svakom slucaju, cenu novih gumica od 42e kod ovih hohstaplera uvoznika yamahe sam naveo kao neverovatan primer, ne pada mi na pamet da im ostavim dinar jedan...

u engleskoj dva klipa i 4 gumice kostaju 40e a za isti taj set mi plattner yamaha iz beograda trazi okruglo 160e !!!

Havarisan


crnamrlja

zaboravih da se javim sa epilogom, poslao sam na kraju kljesta u Zrenjanin u fabriku Sigurnost

svaka cast na poslovnosti za ove ljude, od prvog razgovora, savetovanja sta da se radi, da li da se mere samo gumice ili da se salje sve, pa preko slanja i jako brzog povratka kljesta sa sve zapakovanim novim gumicama...

primer kako se radi posao

jos jednom hvala imenjaku DR. Goranu

dzimika

ne videh temu ranije ali ono sto ti je dr goran preporucio je najjeftinije resenje a i jednostavno, da sam zadrzao fabricki kocioni cilindar sigurno bih isto uradio mada nije iskljuceno da necu uraditi iz razloga sto ako prodam motor kupac sigurno nece dobiti ono sto je stavljeno na motor ako nece da odresi kesu :D

UFF

dzimika zao mi je sto ti kvarim iluziju ali daces ga ti sa svom tom opremom ili ga ni prodati necec veruj mi
kad to kupac jednom vidi na motoru posle skidanja nema cak iako ti on skida cenu
on skine cenu ti skines opremu on se okrene i ode :)

dzimika