Glavni meni

Stunt Kunmadaras 21.8.2011.

Započeo Tihi_ZR, 19 Avgust, 2011, 16:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

U nedelju ce biti odrzana treca runda madjarskog sampionata u stunt-u u mestu Kunmadaras koje se nalazi nekih 300-350 km od Zrenjanina. Nas Rade je do sada imao 2 treca mesta u junior kategoriji. Mi krecemo vec nocas tako da cete imati izvestaj kada se vratimo u nedelju ili ponedeljak.

Tihi_ZR

Osvojeno cetvrto mesto, nadali smo se boljem plasmanu ali i ovo je dobro. Ovakvi dogadjaji su zanimljiviji od mnogih moto desavanja kod nas i zato preporucujem manijacima da sledeci put posete ovu manifestaciju jer ima dosta dobrih stvari da se vidi, trke ubrzanja stunt u svim kategorijama, motori i automobili na mlazni pogon, zurke...

Major

Daj neke slike.. vidoje i slicno :D


prpa_zr


Kengur

Nema veze koje je mesto, sve ce to doci vremenom!

Bravo, i sve cestitke!

Sto se tice dogadjaja, mogao bi sledeci da najavis malo ranije pa da se organizujemo :)

Tihi_ZR

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2011, 22:56
Nema veze koje je mesto, sve ce to doci vremenom!
Bravo, i sve cestitke!
Sto se tice dogadjaja, mogao bi sledeci da najavis malo ranije pa da se organizujemo :)
Nisam stigao, tj nisam ni znao da cu ici. Rade objavljuje na svojoj fan stranici cesto kada su takmicenja i nastupi, ko se nije pridruzio evo linka: http://www.facebook.com/Rade.Mihajlov
Inace, Kunmadaras se nalazi na 330 km od Zrenjanina ako se od granice ne ide autoputem. dogadjaj se odvija na starom ruskom aerodromu koji je 1 km udaljen  od centra Kunmadarasa. To je neka stara vojna baza koju su Rusi koristili za avione. Izgleda mocno. Cena ulaza je nekih deset evra po osobi za jedan dan. Ima mesta i za satore. Mozete parkirati motor skoro gde hocete, mada postoji parking i za njih. Kako je Honda glavni sponzor, uvek imaju stand sa novim modelima, ovog puta je bio i Kawasaki. Meni je bolje od bilo kog moto skupa, pogotovo zbog toga sto su Madjari ludi za drag i stunt takmicenjima i organizuju sve jako dobro. Sto se plasmana tice, svi su misljenja da je zasluzio i bolje. To su cak i drugi takmicari rekli, ali sudije imaju poslednju rec.
Od sada cu vas obavestavati ranije, posto vidim da ima dosta zainteresovanih ne samo na forumu nego i inace, pa ko je voljan da prevali toliko kilometara neka krene, nece se pokajati.
Cim nadjem jos slika sa stunt takmicenja ili neki video stavicu ovde, ovo sam ukrao jednom fotografu, pa cekam da stavi jos slika.


dr32

Auuuuuuuuuu............ daj jos slika.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Tihi_ZR

Ako bude jos nesto zanimljivo da ne stavljam iste.

mkt

fotke su brutalne
el moz da okacis linak odakle skidas bas ove  fotke

Taraba

Svaki put kad vidim ovu temu u listi, pomislim da pi¹e Stunt Kumodra¾ 21.8.2011. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Simon69

Bravo Rade [thumb_up],tek sad sam video  :o sta se izdesavalo dok sam ja cirkao na svadbi [cheers].
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Tihi_ZR

Slike je stavio  jedan fotograf na facebook pa sam odatle stavljao ovde. cekam da stavi neke koje su zanimljive pa cu kopirati ovde.

Inace, jos ne znam da li ce biti jos takmicenja ove godine, trebalo bi jos jedno u septembru, javicu svakako pa da se organizuje jedna grupa manijaka koja bi isla tamo da se druzi. Ako je Kunmadaras u pitanju, tu necete pogresiti, samo sto ima do tamo da se vozi malo vise ali nije strasno jer je svugde dobar put iako je ogranicenje 80.