Glavni meni

Tomosi

Započeo MILJAN, 17 Avgust, 2011, 17:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Danas naletim na ekstrem ;D ;D  i setim se mog APN6. Kao dete sam ga urnisao.... I¹ao je oko 70. Sa nekim izmenama 90. Otkazao nije nikada.
Èièa na kolibriju tj. èuvenom automatiku prelazi po 200 km dnevno.... Po nekada i vi¹e... Motor je prièa za sebe jer je katastrofa (moje mi¹ljenje) ali mu je ugradio klip koji je rezultirao 80 km na sat.....  [clapp]









TOMOS MAKINA.wmv

;D ;D ;D
Cave ab homine unius libri

zemunboy

Oral 55  [zvizdi]

Auuuu, ovaj je zahebo i paprikance sa ged¾itima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

MILJAN

Citat: zemunboy poslato 17 Avgust, 2011, 17:46
Oral 55  [zvizdi]

Auuuu, ovaj je zahebo i paprikance sa ged¾itima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PA JBG. ÈARAPAN JE.Ja sam navikao na njih jer smo blizu... Oni tako vole...  Samo nije mi jasno da li je 4wd ili 1, suzuki, yamaha,Peugeot ili koral 55----- :))))) A nalepnica RACING tek je do bola... Pa nalepnica bad boy.... :D
A mene zezaju za opremu na Stromu.... PA ja sam "malo dete" za ovog lika iz Kru¹evca...  [klanjam_se]  ;D ;D ;D
Cave ab homine unius libri

fruskogorac

Al  ga  je  nagizdo!Car! [yahoo]

Kengur

Ko nije vozio tomosa taj ne zna sta znaci voziti motor iz ljubavi, u dzepu dve svecice, kljuc za svecice, i naravno parce smirgle... :D

Sa ovakvim sam poceo karijeru '97 samo plave boje, i naravno bez ovoliko opreme :D
Sad ga vozi moj mali komsa, tj vozio i izdrkao, slikacu ga bas kad stignem.. :D

MILJAN

Citat: Kengur poslato 17 Avgust, 2011, 23:23
Ko nije vozio tomosa taj ne zna sta znaci voziti motor iz ljubavi, u dzepu dve svecice, kljuc za svecice, i naravno parce smirgle... :D

Sa ovakvim sam poceo karijeru '97 samo plave boje, i naravno bez ovoliko opreme :D
Sad ga vozi moj mali komsa, tj vozio i izdrkao, slikacu ga bas kad stignem.. :D
Ja sam na APN6 nauèio i taj je bio do koske dobar..Jeftino odr¾avanje.... A generalka za njih je 70 eu. Aktivno vent hlaðenje... Prvom ide uz drvo... :)
Cave ab homine unius libri

goranvojska

Citat: MILJAN poslato 18 Avgust, 2011, 00:12
Citat: Kengur poslato 17 Avgust, 2011, 23:23
Ko nije vozio tomosa taj ne zna sta znaci voziti motor iz ljubavi, u dzepu dve svecice, kljuc za svecice, i naravno parce smirgle... :D

Sa ovakvim sam poceo karijeru '97 samo plave boje, i naravno bez ovoliko opreme :D
Sad ga vozi moj mali komsa, tj vozio i izdrkao, slikacu ga bas kad stignem.. :D
Ja sam na APN6 nauèio i taj je bio do koske dobar..Jeftino odr¾avanje.... A generalka za njih je 70 eu. Aktivno vent hlaðenje... Prvom ide uz drvo... :)
svi smo sa tim pocinjali.jos davne 77g proslog veka je moj cale kupio novog i do danas je u nasem vlasnistvu sa ni sam neznam koliko generalki ali jos je u top stanju.

goranvojska

greska 70g a 77 sam kupio cz350 sport.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

goranvojska

t14 sa onim kanatama al je bio sila za ono vreme,isao je 80 ko metak.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

lord_oblivion

Ja jo¹ uvek ¾elim Elektronika 90 fabriku  [balavi]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Dutchman

;epa 14tica bash bash

CADILLAC

 :D...svojevremeno legenda, a za neke i danas [klanjam_se]...pre par meseci ovaj na sajtu Polovni automobili, ili Moto berza ,nisam siguran cenjen oko 1600 e :o...stanje, zaista, bar po slikama salonsko ;), fabrièko... [klanjam_se] [clapp] [thumb_up]
BMW BoxerClub Pancevo 666

zmiya

Premotavam film i razmi¹ljam da li je moguæe da nemam nijednu sliku mog prvog mopeda APN 6..

Havarisan


Havarisan