Glavni meni

Poginuo Nenad Spasic

Započeo MILJAN, 16 Avgust, 2011, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

VRNJAÈKA BANJA. OKO 19 I 30-  18.08.2011 GODINE.
Bez kacige motorom pravo u bivetu izvora sne¾nik..... Vlasnik restorana i otac dvoje dece.... Seo  "da proba" motor od poznanika... i na samo 10 metara od restorana je izgubio kontrolu i udario u izvor sne¾nik.....
Za mrtve obièno ka¾u da su dobri ljudi ali Nenad je bio veliko dete i neiskvaren èovek...
Cave ab homine unius libri

daca.ZZR6


prpa_zr


aco.paun

Citat: MILJAN poslato 16 Avgust, 2011, 21:32
VRNJAÈKA BANJA. OKO 19 I 30-  18.08.2011 GODINE.
Bez kacige motorom pravo u bivetu izvora sne¾nik..... Vlasnik restorana i otac dvoje dece.... Seo  "da proba" motor od poznanika... i na samo 10 metara od restorana je izgubio kontrolu i udario u izvor sne¾nik.....
Za mrtve obièno ka¾u da su dobri ljudi ali Nenad je bio veliko dete i neiskvaren èovek...


Jel se to danas desilo, izgleda da si pogre¹io datum? Ali sigurno je da je to velika nesreæa i tragedija. Nek mu je laka zemlja

Major


MILJAN

Citat: aco.paun poslato 16 Avgust, 2011, 22:55
Citat: MILJAN poslato 16 Avgust, 2011, 21:32
VRNJAÈKA BANJA. OKO 19 I 30-  18.08.2011 GODINE.
Bez kacige motorom pravo u bivetu izvora sne¾nik..... Vlasnik restorana i otac dvoje dece.... Seo  "da proba" motor od poznanika... i na samo 10 metara od restorana je izgubio kontrolu i udario u izvor sne¾nik.....
Za mrtve obièno ka¾u da su dobri ljudi ali Nenad je bio veliko dete i neiskvaren èovek...



Jel se to danas desilo, izgleda da si pogre¹io datum? Ali sigurno je da je to velika nesreæa i tragedija. Nek mu je laka zemlja

Danas..... Stojao sam pored njega i napisao temu kada se vratih doma. Le¾i nepomièno------ Sav krvav.... Proleteo ¾ardinjere i u staklo od izloga izvora mineralne vode... To je ono " samo da probam"..... Motor se ne daje ni drugaru a ni bilo kome... Zato me ljudi èudno gledaju kada ka¾em da ne vozim nikoga, ne uzimam tuð motor i ne dajem svoj motor....
Cave ab homine unius libri

miodrag


joka

Tragedija je, da ljudi ginu na tako lud naèin, a to je ono, daj krug, ma vozio sam ja jo¹ i veæi motor, sad æe¹ da vidi¹ kako se vozi, i naravno, misle da samo sedne¹, ubaci¹ u brzinu, i zavræe¹ ¹to br¾e gas. ako mu ne da¹ krug, nisi drug, odma si peder ili neki drugi pogrbni lik, a ako da¹, drhti¹ dok se ne vrati, nezna¹ zbog èega vi¹e strahuje¹, dali zbog njega, ili motora. Ako padne, sve se svodi, na jebiga, i sad ti popravljaj. Ja ih odbijam time, ¹to im ka¾em, da sam motor kupio, da nebi morao da tra¾im od drugog za krug, ili da je motor na prodaju, daj ke¹ i vozaj svoj motor. Motor dajem samo bajkeru da se poslu¾i, ali ne i onima, ¹to poèinje prièu, zna¹, imao sam ja apenca, zna¹ kako sam pr¾io! 

prpa_zr

.. svaki put kad proèitam ovakvu vest zamislim uplakana deèija lica èiji se tata nikad vi¹e neæe vratiti..
onda mi pred oèima iskrsne lice mog 2.5 godi¹njeg sina kako zapitkuje: "de je tata?"
uhhhhh... hebem ti ¾ivot.. :(

sorry za off.. morao sam to da izbacim

MILJAN

Citat: joka poslato 17 Avgust, 2011, 16:22
Tragedija je, da ljudi ginu na tako lud naèin, a to je ono, daj krug, ma vozio sam ja jo¹ i veæi motor, sad æe¹ da vidi¹ kako se vozi, i naravno, misle da samo sedne¹, ubaci¹ u brzinu, i zavræe¹ ¹to br¾e gas. ako mu ne da¹ krug, nisi drug, odma si peder ili neki drugi pogrbni lik, a ako da¹, drhti¹ dok se ne vrati, nezna¹ zbog èega vi¹e strahuje¹, dali zbog njega, ili motora. Ako padne, sve se svodi, na jebiga, i sad ti popravljaj. Ja ih odbijam time, ¹to im ka¾em, da sam motor kupio, da nebi morao da tra¾im od drugog za krug, ili da je motor na prodaju, daj ke¹ i vozaj svoj motor. Motor dajem samo bajkeru da se poslu¾i, ali ne i onima, ¹to poèinje prièu, zna¹, imao sam ja apenca, zna¹ kako sam pr¾io! 
Sve ¹to si napisao je taèno.
Citat: prpa_zr poslato 17 Avgust, 2011, 16:36
.. svaki put kad proèitam ovakvu vest zamislim uplakana deèija lica èiji se tata nikad vi¹e neæe vratiti..
onda mi pred oèima iskrsne lice mog 2.5 godi¹njeg sina kako zapitkuje: "de je tata?"
uhhhhh... hebem ti ¾ivot.. :(

sorry za off.. morao sam to da izbacim
JA sam se malko uzdrmao jer sam ga znao kao veèitog veseljaka i velikog radnika a odjenom ga vidim kako le¾i na betonu... Niko pored njega... Policija napravila krug od 30 metara i niko ne prilazi. Mene su pustili jer smo u neku ruku kolege pa ajd..... Ali stra¹no....
Mislim da iz ovoga treba da se izvuèe pouka:
NEDAJTE NIKOME SVOJ MOTOR!!
Cave ab homine unius libri

PECA BMW

uh tuga ... moje saucesce ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

aca035


jerej

Ne dajte motor, a i pazite i sami sta radite.

Panta Zemunac


dzony

zato ja kada dam motor nekome kome mislim da smem odma picam pricu lose kocnice kipuje cim pipnes gas i tako to,da mu odma smirim strasti,pa bar da normalno vozi dok ga ne oseti,mislim da je to treba praktikovati,a vi ljudi sto imate decu i vozite i dalje,prvo svaka cast na hrabrosti,mogu da zamislim koja je to borba sa samim sobom,normalno je osnovati porodicu i imati decu ali kako se odreci motora adrenalina putovanja i td,bas zajebano!

darkrider900rr

tragedija.... NEK MU JE LAKA ZEMLJA.........